Skocz do zawartości

Szkoła jazdy policji w USA


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Lublinie moto policyjne widziałem tylko... raz :mrgreen:

Niestety niewiem co to było bo z daleka widziałem a jestem za młody żeby to rozponzać :)

Acha zapomniałem dodać, ze pan policjant stał sobie i wstrzymywał ruch samochodów podczas gdy ostatniego lata odbywały sie tu <chyba europejskie> mistrzostwa enduro :)

Czyli są tylko raczej na pokaz wystawiane jak telewizja jest w pobliżu :mrgreen:

 

[ Dopisane: 16-03-2006, 13:57 ]

A przepraszam ;) Jesscze widziałem jednego jak kiedrował ruchem na skrzyżowaniu ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w nich smiesznego jest....

.... 250 ccm ... wszystkich dogonia na pewno :] - joke tylko ! Dobre sprzęty są !

 

W sumie to zastanawiam sie do czego w policji przeznaczone sa moto??

np takie sa dobre do miasta duzego, w korkach ale dłuzszy kawałek prostej i dobra fura je odstawia.

 

Poza tym jak zmusic motocyklem fure do zatrzymania??? bo drogi chyba nie zajedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko wożeniu sie po mieście, cwaniakowaniu, chowaniu sie w krzakach z suszarką i zakładaniu blokad :D

 

No ale powiedz szczerze jaki sens ma posiadanie takiego sprzeta jak np skuter?? Blackbird to rozumiem, mozesz za motocyklistami sie jeszcze poganiać, ale słabsze????

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale powiedz szczerze jaki sens ma posiadanie takiego sprzeta jak np skuter?

 

Na przyklad dla dzielnicowych, do zalatwiania spraw z mieszkancami, do patrolu tanim kosztem, zamiast lazenia pieszo :D

 

 

Blackbird to rozumiem, mozesz za motocyklistami sie jeszcze poganiać, ale słabsze????

Ale zobacz, ze koszt utrzymania i zakupu Blackbirda wystarczy na utrzymanie 5 skuterkow :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla ciekawskich tych sprzętów używa policja w Lubartowie, korki tutaj nie występują, chyba że w Boże Ciało :D jest za to nowa obwodnica o przyzwoitej jakości gdzie smiało można pomykać 150 lub więcej, a te maszynki chyba tyle nie wyciągną.

A z tego co widziałem to używają ich zazwyczaj do cełow pokazowych, do obstawiania imprez itd. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...