Skocz do zawartości

Alpinestars-załamałem sie


Rekomendowane odpowiedzi

Z doswiadczenia wiem' date=' ze takie schudniecia nie twaja wiecznie i szybko wraca sie do poprzedniej wagi, albo nawet powyzej.

W zwiazku z tym proponuje potrzymac kombi w szafie i jak zaczniesz puchnac, to przymierzaj kombi, jak bedzie dobre - to moze Cie zmotywuje do utrzymania wagi. ;)[/quote']

 

ee ja tam trzymam linie po schudnieciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Lamassu ja tam Ci gratuluję, choć ból z kombi musi być z pewnością ;)

Mi się utyło kiedyś z 10 kg, teraz zrzuciłem te 10 kg i ja się cieszę, bo znów wchodzę w stare ciuchy :P To nieco inna strona odchudzania, niż Twoja :buttrock:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Lamassu...znam podobny bol- od stycznia do polowy marca '05 schudlem ok. 30 kg,sprzedalem juz za duze dainese-ducati- kupilem ekstra dopasowana alpine stage i...teraz przywalilem 10kg- nie mieszcze sie - sprzedalem kombi i odbieram za kilka dni o numer wiekszarlen ness titanium. lacze sie w zalu, taki juz nasz los- modelek z okladek czasopism ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co drugi dzien 400 pompek i 100 podciagniec na drązku ' date='100 brzuszków i 20 minut skakanka,3razy w tygodniu bieg 5kilometrów i troche diety i masz zamiezone około 22kg [/quote']

 

Możesz powiedzieć po na ile serii to dzielisz;) Bo jakoś nie wydaje mi sie, żebyś podciągnął sie 5 razy po 20 podciągnięć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Lamassu...znam podobny bol- od stycznia do polowy marca '05 schudlem ok. 30 kg' date='sprzedalem juz za duze dainese-ducati- kupilem ekstra dopasowana alpine stage i...teraz przywalilem 10kg- nie mieszcze sie - sprzedalem kombi i odbieram za kilka dni o numer wiekszarlen ness titanium. lacze sie w zalu, taki juz nasz los- modelek z okladek czasopism ;-']
30kg? 8O wiem co przeszedłes ;) RESPECT :P

co do pytania Ojro. podciaganie 10x10 pompki 10x40 i nie naraz tylko rozkładałem na całe popołudnie + 20minut skakanka bez odpoczynku.Zycze sukcesów.

 

[ Dopisane: 09-03-2006, 10:51 ]

a ! kolacja tylko jabłka i mandarynki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co drugi dzien 400 pompek i 100 podciagniec na drązku ' date='100 brzuszków i 20 minut skakanka' date='3razy w tygodniu bieg 5kilometrów i troche diety i masz zamiezone około 22kg [/quote'']

 

Możesz powiedzieć po na ile serii to dzielisz;) Bo jakoś nie wydaje mi sie, żebyś podciągnął sie 5 razy po 20 podciągnięć :P

W czym problem ? ;) Ojro trzeba ćwiczyć, a nie tylko przed kompem całą zime :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...