Skocz do zawartości

Koncert Stonsów na Bemowie


Rekomendowane odpowiedzi

18 czerwca wybieram się na Stonsów do Warszawy. Chcę pojechac motorem, bo to w końcu lato no i taki koncert. Gdzie tam można zaparkowac, tak żeby po koncercie stał na swoim miejscu cały? Organizatorzy zapewniają jakiś bezpieczny parking na Bemowie? Może ktoś wie jak to wyglada w praktyce? A może mógłbym zostawic na kilka godzin mojego Drania w garażu u kogoś z forumowiczów ? Może ktoś się odezwie - Bemowo i okolice. pzdr, Pastor.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA Bemowie jest sporo parkingów strzeżonych 24h więc żaden problem a co do bliskiego zostawiena przy lotnisku gdzie imreza to niezbyt pobysł więc jak przejdziesz się 10-15 min od parkingu to się nic nie stanie.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cender zgadzam się całkowicie a na Nortona choruję już od dawna... Pojadę pewnie Draniem, chciałem wrzucic fotkę na forum ale moje zdjęcia mają milion bajtów a tu są limity jakieś, popracuję nad tym. Faktycznie parking strzeżony to jest rozwiązanie. Będę jechał prosto ze zlotu w Drezdenku z namiotem itp. chodziło mi o bagaż i kask. pzdr, Pastor 8)

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 czerwca wybieram się na Stonsów do Warszawy. Chcę pojechac motorem' date=' bo to w końcu lato no i taki koncert. Gdzie tam można zaparkowac, tak żeby po koncercie stał na swoim miejscu cały? Organizatorzy zapewniają jakiś bezpieczny parking na Bemowie? Może ktoś wie jak to wyglada w praktyce? A może mógłbym zostawic na kilka godzin mojego Drania w garażu u kogoś z forumowiczów ? Może ktoś się odezwie - Bemowo i okolice. pzdr, Pastor.[/quote']

 

 

http://www.shortcut.pl/mapki/stones2006.jpg

to jest plan jazdy na Stonesach. Jak znam organizacje tego typu imprez to zaparkujesz gdziekolwiek tylko daleko od miejsca koncertu jeżeli zjawisz się na kilka godzin przed to lipa... Najlepiej zjawić się już rano w dniu konceru wtedy na parking powinnineś się dostać bez problemu. Pozdrawiam. Myśle, że chłopaki dadzą czadu, byle nie lało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle' date=' że chłopaki dadzą czadu, [/quote']

 

Bylem na koncercie w Helsinkach 3 lata temu. Powiem krotko - chcialbym miec tyle pary co ci kolesie w ich wieku.

A co do samego show - jeden z lepszych koncertow jaki widzialem - grali co prawda na stadionie a nie na lotnisku (to jest mala lipa w PL - brak obiektow) ale i tak jestem pewein ze tym razem bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle' date=' że chłopaki dadzą czadu' date=' [/quote'']

 

Bylem na koncercie w Helsinkach 3 lata temu. Powiem krotko - chcialbym miec tyle pary co ci kolesie w ich wieku.

A co do samego show - jeden z lepszych koncertow jaki widzialem - grali co prawda na stadionie a nie na lotnisku (to jest mala lipa w PL - brak obiektow) ale i tak jestem pewein ze tym razem bedzie super.

 

No ja jestem nawet pewnien, że wszyscy będą zadowoleni po koncercie Micka i spółki. Osobiście widziałem kamienie w Chorzowie i Pradze dali czadu i tym razem powinno byc ok. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...