Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000 R (TL1000R)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej temat juz ten byl, bo sam go zapodalem http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...3564&highlight= dodam tylko ze jednak warto byloby zainwestowac w dobry amor skretu...moze bedzie stabilniejszy w zakrecie.... dobre opony tez pomoga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najbliższej okazji stawiam piwo

 

dobra :evil: chetnie wpadne do Poznania,

 

[ Dopisane: 14 ]

RADAR byłbym wdzięczny jakbyś mógł ten opis ze ŚM jakoś podesłać. Wiem, że opisywali TL 1000 R dość dokładnie ale nie mogę dostać tego numeru.  

Przy najbliższej okazji stawiam piwo

 

Znalazłem porównanie w "MOTOCYKL" SUZUKI TL 1000S z TL 1000R, komu komu???? :evil:

 

jak coś to dawać swoje maile, bede wysyłał :buttrock:

pozdro,

RADAR

 

[ Dopisane: 14 ]

P.S.

Tak na marginesie, ja szukam cokolwiek o RF 900 i nie mogę nic ciekawego znaleźć ;) , więc jak ktoś ma w ŚM lub w innym piśmie jakiś opis to prośba o podesłanie

dzięki i pozdro

RADAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

 

moj koleś kupił sobie takiego 2002 r i po miesiącu miał wypadek. Teraz ma jedną ręke krutszą o kilka cm.

 

Ten motor to diabeł ! - Zajebiście szybki....

Każdy motor może być diabłem - jeśli tylko na to mu się pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Dzieki RADAR za szybkie wyslanie, jak bys znalazl cokolwiek na temat VTR to bede wdzieczny,

 

A tak na marginesie niewytrzymalem i chcialem powitac wiosne. Mimo ze przed chata kupa sniegu i lodu, to probowalem sie przedostac na czarny asfalt i nawet sie udało tyle ze powrot do chaty juz nie bardzo bo nawet nie zdazylem zaczaic a juz lezalem na sniegu i k..... kierunek wcisnal mi owiewke wlasciwie to zadne obrazenia ale jednak moje plery okazały się zastygniete, bo wiadomo moto trzebabbylo szybko podnieść i teraz ledwo laze peweni dysk zrobil swoje :banghead: nie ma co trzeba jeszcze poczekac na pogode

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie w niedziele polatalem TLem... w Anglii nie ma tego bialego badziewia... i jednak na BMFie (najwiekszy motobazar w Anglii w Peterborough..czyli akurat tu gdzie pomieszkuje) )poszukam jakiegos dobrego amora skretu...bo na nierownej nawierzchni w zakrecie potrafi tak zabujac , ze wlos sie na jajkach jezy... moze dobry amor cos zaradzi na brak stabilnosci w winklu... jeszcze dobrym pomyslem byloby zapakowac tez klasyczny amortyzator z tylu zamiast tego rotacyjnego...ale to juz troche kosmiczna kasa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

Jak chcesz sobie kupic Rke... to sobie odpusc :rolleyes:

Motocykl tragicznie sie prowadzi, dla mnie to byla ciagla walka, jest to fajne ale nie na dluzsza mete :unsure:

 

po przejechaniu 10 kilometrow przy 180 i opadaniu z kola dostalem takiego shimmie ze skonczylo sie jedynie na precie w udzie i byl to cud :angry: moto w zakretach jest niestabilne, shimmie potrafi zlapac nawet na prostej drodze po puszczeniu kierownicy.

 

Mialem ja 5 lat, zrobilem jakies 14 tys kilometrow, glownie dlatego ze nie bylo zbytniej frajdy z jazdy.

 

Owszem fajnie wchodzila na kolo, ale malo precyzyjna skrzynia biegow przeszkadzala w zmianie w pionie,

silnik po 14 tysiacach chodzil jak sieczkarnia, ponoc to w tym moto normalne, no i masa i maly rozstaw osi powodowaly ze mialem wrazenie jezdzenia zelazkiem.

 

Moto posiada mase niedorobek (jak to w Suzuki), cena i gang sa chyba jedynymi jego plusami, osobiscie gdybym mial wziac twina wybral bym VTR albo dukata.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz odradzam :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...