Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

veronx a patrzyles od gs 500 pasowala by idealnie i tez jest chromowana.

i jak bys dobrze poszukal na allegro to znalazlbys taka w tym przedziale cenowym co masz na to przeznaczyc.

Edytowane przez ED manetka (KURCZAK)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampę zakupiłem od GS 500 za 100zł ale co się okazało jest pęknięta w środku :/ nie da się ustawić tego by jakoś świeciła , żarówka dziwnie luźna jest , kupowałem to nie widziałem tego pęknięcia :( ehh moja starta spróbuje jeszcze coś z nią zrobić.

 

a tak poza tym to zakochałem się w RAT'ach na www.rat-bike.org można znaleźć sporo świetnych pomysłów , mam już pewną koncepcję w głowie ala Mad Maxową ale powoli , coś będę robił okaże się co :)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

veronx pamiętaj : DOBRY SZCZUR NIE JEST ZŁY :) tez mi sie podobają Rat`y , streety , dragi i inne tego rodzaju wydumki ale to raczej na drugi sprzęt , osobiście to chciałbym w garażu mieć takiego Junksa w dragu , na sztywnej dupie i z cholernie głośnym wydechem , ale to właśnie jako 2 moto co by sie nieraz po okolicy objechać i narobić hałasu :) ale to moze kiedys , teraz są ważniejsze wydatki . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie , Suka jest czarna Suka jest zła :bigrazz: , dzisiaj od rana w garażu siedziałem , 3 warstwy czarnego matu prezentują sie bosko :crossy: owiewki z przodu już nie ma , po weekendzie wklejam fotki , muszę się wziąć za felgi jeszcze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj już jakieś fotki bo jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.

 

Ja czekam aż moje plastiki przyjdą od lakiernika bo dałem do malowania na kolor BMW 225

Ma być w słońcu ładny granatowy a w cieniu prawie czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie bedzie git wyglądało ... Jeszcze o kawałkach blachy ryflowanej tu i ówdzie nie zapomnij (np. pług z niej zrobić ), też dodaje charakteru szczurzego :biggrin: Pozdro i powodzenia w szczurzeniu sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blacha ryflowana będzie :D i tak myślę czy właśnie nie zrobić z niej pługu i kilku dodatkow w ,,rdzawym" kolorze ? co Wy na to ? myślę też nad lekkim podgłośnieniem wydechów ale nie mam pojęcia co z nimi zrobić a zmieniać nie chcę na inne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

veronx : http://www.hatfieldratpack.co.uk/links.htm

Ciekawe jakby wyglądał sprzęt jakbyś obrzył mu kanape materiałem ze wzorem "moro" woodland :) Szczur to w ogole niekończące sie możliwości , możesz tez gdzieś przymocować atrape taśmy z amunicją do karabinu maszynowego ... Kiedyś widziałem w szklarskiej taki sprzęt : barwy wojskowe i cały obwieszony taśmą z amunicją :)

 

choć to sie chyba juz nazywa survivalbike ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie z amunicją i moro to już survivalbike :) , w macie wygląda pięknie tylko mnie boli teraz granatowa kanapa nie pasuje do niego , w planach też już jest malowanie ramy (oczywiście na czarny mat :) ) , fotki będą jutro albo dziś wieczorem poproszę kumpla z cyfrówką o zrobienie kilku , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsx jest jak dla mnie trochę za mały alby robić z niego szczura, najlepiej wyglądają duże szczury :)

poza tym to trochę sztuczne

mój gsx stawał się szczurem w "naturalny" sposób ;) (bez malowania, dokładania jakichś elementów)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam małe pytanie, bo mam problem z odpalaniem moto jak się już rozgrzeje.

Gdy moto jest zimny i długo stał to nie ma problemu (np. teraz stał około 2 tygodnie i dzisiaj stwierdziłem że go odpalę, przekręciłem stacyjkę, załączyłem sanie starter i pali). I go rozgrzałem do normalnej temp. pracy silnika i zgasiłem i już koniec, moto nie chciało zapalić. Rozrusznik kręci, paliwo dochodzi ale nie ma iskry :/. Odczekałem z jakąś godzinkę i podchodzę kluczyk, bez ssania i odpala na dotyk. Nie wiem czy to może być spowodowane. Może macie jakieś przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...