Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No nic dzięki Adamie, dzisiaj będę z tym dalej walczył - przeczyszczę wszystkie styki, posprawdzam jak wyglądają kable do cewek, impulsatorów itd. Zaczynam powoli myśleć że to będzie ten nieszczęsny moduł ... ale dziwi mnie że jak jest zimny to ładnie wszystko gra, a jak ciepły to już niestety nie ... ale cóż.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogę w końcu pokazać mojego bajka po malowaniu silnika, niektórych elementów przedniego zawieszenie no i oczywiście plastików i baku .... a oto efekty:

 

http://bikepics.com/members/bobek358/85gsx550/

 

(6 ostatnich zdjęć)

Może na tych fotkach nie ma tego efektu ale jest bosko, w słońcu granacik z mocną perłą, a w cieniu prawie czarny jest po prostu gites - za 2 tygodnie polerowanie i będzie maszyna jak nowa.

 

Nie patrzcie na kabel od impulsatorów bo impulsatory będą wymieniane (w poniedziałek powinienem dostać nowe) i przez to tak kabel idzie (zresztą nie wiem kto inteligenty dał tam plastiki skoro tam jest tak wysoka temperatura .... ale cóż)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, znasz Arasa?? Z pawłowic (trasa leszno gostyń)

Nie znam , ale kiedyś z nim słowo na wolsztynie zamieniłem , dlatego skojarzyłem , potem sprzet widziałem na allegro i stąd kojarze z jakich okolic , wiem gdzie pawłowice są ...

Veronx śliczny :wink: inne moto ,poważnie , niedawno mi sie przypomniało , kiedyś pare lat temu byłem ze Staruszkami w Zakopcu i stała tam Kawka gpz 550 (z natury juz brzydka) orginalne plastiki , ale wszystko w black mat i siedzenie obite skórą z ... dzika (to ma jakąś fachową nazwe ale nie pamietam :) ) bynajmniej efekt zajebisty :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak każdy ma inny gust, mi osobiście się podobają kolory z perłą która oddaje wszystkie załamania i kształty , ale nie znaczy że nie ograniczam się tylko do nich .... Wiesz jestem pełen podziwu że się odważyłeś na pomalowanie matem ale to chyba dobrze, bo co by było jak wszystko było by takie same ....

Ja sam miałem stracha jak to wyjdzie, i kiedy jechałem do lakiernika odebrać miałem dużego stracha ale wygląda bardzo fajnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobek358 a co Ty zrobiłeś z przednią lampą ? jakąś miniowiewkę ?

 

p.s coś mi zaczęło jakby skrzypieć tylnie zawieszenie , co to może być ? łożysko wahacza ? czy tam jest tuleja ?

 

mam schemat tego ale nie wie gdzie to może piszczeć

tutaj ? : http://alpha-sports.com/spst/1984%20GS550ES/42.htm?clicks=51

czy : http://alpha-sports.com/spst/1984%20GS550ES/43.htm?clicks=52

 

? jak myślicie ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lampa jest od jakiegoś innego motocykla i już miała standardowo taki plastik ....

AS co do tego zawieszenie tylnego to jeszcze nie wszystko, tam jest jeszcze taki jak by płaskownik, przykręcany na środku do ramy, z jednaj strony do góry amortyzatora no i z tyłu do wahacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...