Skocz do zawartości

Motor do 4000 zł [wasze propozycje]


Rekomendowane odpowiedzi

CR 125 na stalowej ramie waży 87 kg' date='a na aluminiowej (szerokiej) gdzieś tyle samo może różnica z 1kg.[/quote']

Odejmij 1,9kg i będziesz miał bo taka jest średnia różnica w masie crossówek z ramą stalową i aluminiową (podaje różnice jeslu chodzi o samą ramę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzemyk90' date=' dlaczego chcesz porównywać i dziwisz sie ze w crossach rama jest lzejsza. Przecież to oczywiste. Ja tam jestem za KDX albo WRE, jak poszuka to znajdzie. pzdr[/quote']

 

Bo ja pojecie HARD ENDURO rozumiem tak ze motor ma zblizone parametry do crosowki oprocz silnika. Ale roznica 20 ? Ja myslalem ze 5-10 kg, ale nie o 20 KG! A to ze RX 50 wazy ponad 100 kg to wierzyc mi sie nie chce. Przeciez to jest to samo co HM. No oprocz kokpitu zegara, kierunkow, akumulatora. No a rama jest ta sama, wiec nie wiem co ma tyle kg wiecej wazyc :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a rama jest ta sama' date=' wiec nie wiem co ma tyle kg wiecej wazyc Question Question[/quote']

 

rama i zawieszenie jest całkiem inne. To 2 rózne motocykle. Hm ma rame jak CR 125 z tyle ze ma mniejszy centralny, lżejszy wahacz i przód oraz silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik.

 

Tu sie nie zgodze, poniewaz silnik jest ten sam co w RX 50 tyle tylko ze jest bardziej podkrecony. RX 50 i HM 50 maja te same silniki minareli AM6, sam tak kiedys pisales ;) A o ramie to nie wiedzialem. Myslalem z RX i HM maja te same. A jednak Twoja wiedza jest juz troche kasy warta :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek napisał:

silnik.

 

 

Tu sie nie zgodze' date=' poniewaz silnik jest ten sam co w RX 50 tyle tylko ze jest bardziej podkrecony. RX 50 i HM 50 maja te same silniki minareli AM6, sam tak kiedys pisales Wink A o ramie to nie wiedzialem. Myslalem z RX i HM maja te same. A jednak Twoja wiedza jest juz troche kasy warta Wink

[/quote']

 

Mi chodziło o róznice miedzy CR a HM po której odziedziczył rame i wymieniałem różnice czemu jest nawet od Cr lżejszy lżejszy.

Widac nie zrozumieliśmy sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ze RX 50 wazy ponad 100 kg to wierzyc mi sie nie chce. Przeciez to jest to samo co HM. No oprocz kokpitu zegara' date=' kierunkow, akumulatora. No a rama jest ta sama, wiec nie wiem co ma tyle kg wiecej wazyc [/quote']

 

Ja tu porownuje HM i RX.

 

 

rama i zawieszenie jest całkiem inne. To 2 rózne motocykle. Hm ma rame jak CR 125 z tyle ze ma mniejszy centralny' date=' lżejszy wahacz i przód oraz silnik.[/quote']

 

A ty porownujesz HM i CR.

 

Wiec jak sie dogadamy :?: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...