Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

Możemy przesunąć o dwa tydgodnie, bo jeśli o tydzień to będzie mi wyjazd kolidował z Motobajzlem na Służewcu.

A muszę się trochę polansować przed sezonem zeby mieć nad kim się znęcać. Muszę też Piotrka Gadaja trochę wylansować, bo on taki do kobiet nieśmiały :mrgreen:

Czyli przestawiamy na łykend 7,8,9 IV. Pasi?

Pewnie mrozu już nie będzie i dziewczyny nie będą od chłopaków kalesonów pożyczać musiały...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. ja to mam szczescie.... liczylem na 31,1,2..... poniewaz w terminie 7-9IV niestety mam zjazd na studiach (jedny w kwietniu swoja droga) i nie bede mógł sie wybrac.... szkoda... ale co tam.... w razie co bede was informowal o stanie dróg na tej trasie bo pewnie nie raz pokonam ten odcinek w miedzyczasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ja też muszę lecieć na motobajzel, żeby oponki nabyć bo już wyłysialy :mrgreen: i jeszcze troszkę roboty mnie przy moto czeka, ale pogoda mi troszeczkę potrzeba, pozatym już będzie po pierwszym więc trochę więcej kasy ludziska będą miały i może więcej osób się zdecyduje na wyjazd, Czyli jak najbardziej tak a i on sam powinien być przyjemniejszy bo będzie cieplej - chyba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolałbym wcześniej, gdyż w kwietniu na uczelni będzie sporo roboty,

postaram się pojechać, ale nie obiecuję że będę mógł

 

pozdrawiam

 

aha : gdyby okazało się że pogoda jednak będzie to przekładamy czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....fajnie ze ktos organizuje wyprawke w moje strony :] ja bym sie owszem pisał na ta wycieczke bo była by to pierwsza wycieczka dalsza z ludzmi z forum:) dołaczył bym sie na trasie bo zapewne przez moja wioske bedziecie leciec na 100% bo w koncu musiecie leciec albo Dr. nr.12 albo 17 czyli jakos sie spodkamy mysle ze jeszcze ktos tu sie zdecyduje na wyjazd mowie tu o swize,waldku i kto tam jeszcze jest:] jak narazie musze przerejestrowac moto i ubiur sobie skombinowac ;] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te się piszę na ten wyjazd ...

Właśnie zWojtasikiem oglądaliśmy traskę i mamy pewne wątpliwości .... możesz podać miasto po mieście jaką trasą byśmy jechali ..... ?

 

Dlaczego nie' date=' oby tylko ładnie było i jakaś maszyna się znalazła. Pomyślimy :-).

[/quote']

 

Paweł mam nadzieję że moją maszynę to Ty poprawisz, abym i ja nie musiał szukać jakiejś dla siebie .... a czasu to już jakoś mało zostało ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazali mi sie zapisac - bo podobno bez zapisow to nie da rady :D

no to sie zapisuje :)

 

to do kogo moge wskoczyc na plecaczka? :D hihi

Tomek? zamiana? :(

 

 

p.s. Panie Boze spraw zeby bylo wiecej niz te magiczne-graniczne 7stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z chęcią bym się przyłączył i moje stare strony zwiedził od nowa :)

Tylko nie wiem czy zdążę prawko kat A odebrać - 29 III zdaję teorię, może WORD wystawi jakieś kwity, że chociaż teoria zdana ? :(

 

pozdrawiam

(teraz Otwock, kiedyś Chełm ~ Zamość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...