Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przekroczyny setki, a jeżeli zdążysz z rozwiertem na 800 ccm wtedy ze 115 km/h będzie można pociągnąć.

Ma jechać kilka osób które nie były nigdy dalej motocyklem niż w dwóch kołach.

Nie możemy lecieć za szybko.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny pomysł na początek sezonu ;). Jeśli tylko sprzęt będzie na chodzie (trochę rozgrzebany jest i nie wszystko zależy ode mnie) to chętnie się dołączę. Heh, w sumie to już tylko niecałe 3 tygodnie.. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekroczyny setki

80 km/h robiłem zatartym Uralem w drodze do Borek i z powrotem :-). Jeżeli przelotowa 100km/h pasowałaby grupie' date=' to mam o co walczyć - taka przelotowa na silniku z nowymi pierścieniami jest prawdopodobna do osiągnięcia. Zatem gdy tylko będzie możliwość - bryknę sobie gdzież za wawę utrzymując 100km/h sprawdzając czy dam radę. Kurcze, fajosko by było z wami ludziska pojechać :-) (nie będąc wam do tego kulą u nogi :mrgreen: )

 

[ [i']Dopisane: 06-03-2006, 22:07[/i] ]

W takim razie część ekipy wyjedzie rano i wszyscy spotkamy się wieczorem w hotelu Korona

Mi pasuje jak najbardziej! Mówię serio. Gdyby się okazało, iż prędkościowo dam radę (jak sprawdzę, to wam napiszę :-) ) to zapisuję się do wcześniejszej grupy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem agresywny po alkoholu i moto mam na ukończeniu ale uważam że taką wyprawę lepiej zapodac w czerwcu nawet jak by co to w trawie można spac a ten marzec raczej na wypady z Wa-wy do Pruszkowa się nadaje no ale jak komu pachnie tak innemu cuchnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBSON! Ty nie kombinuj, tylko wsadzaj cztery litery na XS400 sport turistic i jedź z nami na dwóch kołach.

Chyba że baaardzo chciałbyś jechać z Koleżanką Małżonką w aucie, wtedy jesteś usprawiedliwony. Weź dzieciaki, będzie weselej :buttrock:

 

Plan jest taki żeby za radą Marka Harasimiuka zwiedzać miasto na piechotę. Czyli trzeba wziąć buty do chodzenia. Jeżeli ktoś umiał z dyskoteki w Stodole wrócić na Kabaty lub Żoliborz piechotą, to Zamość zejdzie cztery razy i nawet nóg nie poczuje.

Muszę tylko Pana Marka wypytać o pewne szczegóły historyczno-krajoznawcze, przydatne podczas zwiedzania.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, wygląda na to, że szanse na to że sprzęt będzie gotowy na 24 są mizerne / żadne :buttrock:. Szkoda, bo bardzo chciałem pojechać. Jeszcze będę kombinował, może uda się pożyczyć XT600 od kumpla, chociaż to jego moto też rozgrzebane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś umiał z dyskoteki w Stodole wrócić na Kabaty lub Żoliborz piechotą' date=' to Zamość zejdzie cztery razy i nawet nóg nie poczuje[/quote']

Ja tam do Konstancina na piechotę wracałam :mrgreen:

I co ze mną Panie Tomku będzie? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka temperatura będzie dla Was "do przyjęcia" na wyprawę? Bo domyślam się' date=' że przy +5*C wyprawa się nie odbędzie :buttrock:[/quote'] Co? Pięć stopni na plusie to mało? 8O

Do woja ze studentami!!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Koleżanka Adu zostanie plecaczkiem/grzejniczkiem jakiegoś przystojniaka ;)

Coś wymyślimy, najwyżej zrobimy casting na rzeczone stanowisko.

Liczę na pomoc męskiej części ekipy.

Może Yaco by pomógł, albo Paweł Boruta, lub Sudent któremu ponoć zimno...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...