Skocz do zawartości

KONGRES


Gość Fellini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja uwaga do Dominika dotyczyła nie zasadności jego ruchu' date=' a nagłej nadgorliwości z która to zrobił[/quote']
Dział ZLoty jest może i OK' date='[/quote']

 

Jak widac, sedno sporu w zasadzie nie istnieje, wiec dajcie sobie juz spokoj.

Jedno jest pewne: temat Kongresu zostal naglosniony bardziej niz gdyby wisial jako wyskakujacy baner na samym srodku Strony Glownej... :mrgreen:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dochodzi do kolejnej obsesji na punkcie MC w skaładzie Maniek6r' date=' Lobo, Pompka, Zosia, Tomek Kulik, Bodzyn, Martius, Hikor tylko pytam po co.[/quote']

 

po raz kolejny (mam nadzieję, że ostatni) chciałbym powiedzieć, że twór jakim jest MC nie wzbudza u mnie negatywnych emocji, tym bardziej obsesji, natomiast sposób w jaki próbują narzucać swoje prawa całemu światkowi motocyklowemu i sposób w jaki próbują je egzekwować spotyka się z moim brakiem akceptacji... bo ja nie lubię być przekonywany "na siłę", to wszystko

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, jak dzieci ... zwykła informacja a pińcet niepotrzebnych postów o pierdołach, tylko po co ? Po co się tak nakręcacie ... ? Bo ktoś wpisał posta nie do tej kategorii co inny chciał ? Bo Józio w piaskownicy postawił zamek po lewej stronie a wg Henia powinien po prawej ? buhahaha

Co do samego kongresu dla mnie sprawa jest prosta jak budowa cepa - kto chce jechać ten jedzie, kto nie chce - nie jedzie. I tyle. Reszta dyskusji zbędna.

Odnoszę wrażenie, że niektóre osoby wręcz uwielbiają wsadzać kij w mrowisko kiedy tylko usłyszą dwuliterę "MC" i czepiają się dosłownie wszystkiego co z tym związane, aby tylko się czepiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie czy u was wszystko jest rowno pod sufitem ? fellini napisal ze jest kongres i SR zaprasza zainteresowanych.. i po co tyle szumu ? kto jest zainteresowany - niech jedzie, a kto nie jest to niech sie nie odzywa.. wogole nie rozumiem tej dyskusji jaka sie tutaj nawiazala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fellini

Najpierw informacja o charkterze ogólnym, dla tych, którzy tak jak Tomek Kulik chcą jechac na Kongres. Jak do tej pory Kongres nie odbywał się według schematu konferencji prasowej i sądzę że ten nie będzie inny. Nie ma wspólnej sali i zadawania pytań na które odpowiedzi kierowane są do wszystkich. Nie ma wygłaszania expose, nie ma oświadczeń i innych takich. Do sali gdzie obraduje właściwy Kongres składający się z przedstawicieli klubów MC wchodzi się z konkretną sprawą, któą chce się załatwić. Jeżeli taki jest Wasz cel bytności na Kongresie to gorąco namawiam na wczesniejszy kontakt z organizatorami, czyli SRMC. Może ze względu na charakter sprawy organizator zasugeruje przyjazd dzień wczesniej w celu dokładniejszego jej omówienia..może nie. Ale ułatwi to zaplanowanie całości. Na ogół Kongres trwa do baaardzo późna. Oczywiście Kongres jest idealnym miejscem do zapoznania się z niemal dowolna tematyką poprzez rozmowy kuluarowe. Sa tam wszyscy, albo prawie wszyscy. Natomiast jak juz wczesniej pisałem, można tez z klubami rozmawiać poza Kongresem. Oni sa otwarci na wszelkie kontakty.

No i jeszcze jedna sprawa o której pisze z lekkim zażenowaniem bo dla mnie jest oczywista, ale jak widze nie dla wszystkich. KONGRES TO JEST ŚWIĘTA ZIEMIA. Wszyscy mają zagwarantowane bezpieczeństwo. Niezależnie od chrakteru sprawy.

.................................................................

 

 

Poniższy cytat specjalnie dla Martiusa. Gdzie tutaj widzisz moje żądanie co do uprzywilejowanego traktowania informacji o KONGRESIE???

 

Reakcja Dominika zirytowała mnie z powodów ogólnoludzkich stosunków pomiedzy nami' date=' a nie dlatego, że przesunięto, o zgrozo, post o ŚWIĘTYM KONGRESIE. Moja uwaga do Dominika dotyczyła nie zasadności jego ruchu, a nagłej nadgorliwości z która to zrobił........Dział ZLoty jest może i OK, ja nie jestem kłótliwy, tylko lubie być traktowany poważnie a nie jak gnój który wlepił posta o gołych dupach i to do tego na forum Radia Maryja...Żeby była jasność w temacie, dla mnie Kongres to nie jest jakiś Święty Graal.[/quote']

 

Po prostu uważam, że osoba będąca moderatorem powinna, a w zasadzie MUSI zachowywać się neutralnie, a nie z jednej strony tolerować ewidentne kretyństwa wiszące tygodniami na Forum a z drugiej strony dostawać wysypki i szczękościsku na temat nie pasujący ideologicznie choc ewidentnie MOTOCYKLOWY..... i to nieważne jak układa się większość do mniejszości. Bo z postów pisanych w tych tematach wyłania się zaskakujący obraz. Najbardziej krzykliwa i wszechwiedząca jest grupa zwykłych pieniaczy. Wypowiedzi takie jak Staszka,Tomka Kulika, Lolucha czy też Lobo należa do rzadkości. Dominują dziecinne zachowania typu nie lubię szpinaku, ...no i nigdy go nie próbowałem, bo przecie nie lubię.

Wrzaskliwość i buńczuczność zawsze zwraca uwagę, stąd może wrażenie, że przeciwników klubów, nie tylko MC jest tutaj zdecydowana większość. Ale to może..nie musi ale powtarzam, może, być pozorne. Ludzie mający cokolwiek wspólnego z klubami są na ogół bardziej dyskretni i mniej buńczuczni w wypowiedziach. Na bazarze zawsze najgłośniej krzyczą kobitki sprzedające pyzy :banghead:

 

[ Dopisane: 07-03-2006, 11:16 ]

A tak swoja droga po raz kolejny, obserwując rozwój tematu mam wrażenie, że konsekwentny moderator powinien przewalić to do działu "Przy piwie" ;) :P :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale dochodzi do kolejnej obsesji na punkcie MC w skaładzie Maniek6r' date=' Lobo, Pompka, Zosia, Tomek Kulik, Bodzyn, Martius, Hikor tylko pytam po co.

 

.[/quote']

 

Prosze czytac moje posty ze zrozumieniem, nigdzie nie napisalem ze mam jakas obsesje na punkcie MC tylko, ze mam caly ten ruch kompletnie w dupie tzn (dla slabszych) dla mnie nie powinno byc jakiegos specjalnego dzialu tylko info na zlotach o kongresie i tyle. Tak samo zareaguje jak ktos napisze, ze jest wazna Konferencja zuli z Koziej Wolki na komarkach w Pcimiu Dolnym ;)

 

p.s.

wytlumacz co kongres jest w stanie zrobic dla mnie dobrego (i co zrobil wczesniej), ze mam sikac po gaciach jak o nim uslyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fellini
nigdzie nie napisalem ze mam jakas obsesje na punkcie MC

......no generalnie tego to nikt nie napisał.

 

 

Tak samo zareaguje jak ktos napisze' date=' ze jest wazna Konferencja zuli z Koziej Wolki na komarkach w Pcimiu Dolnym [/quote']

........no ja rozumiem że to dla Ciebie może nie być tak ważna sprawa jak "zlot" pod Kolumną Zygmunta :banghead: Spoko. Twoja wola. Przecież nikt Cię nie namawia do jazdy na Kongres. Tak samo jak mnie nikt nie namawia do bujania się na obcasach pod Kolumną. Ty sie bujasz pod kolumną ja jadę na Kongres. Każdy robi co chce. Wolność jest' date=' nie? Tyle że ja nie napadam na forum tych którzy się na Placu Zamkowym lansują :?

 

 

wytlumacz co kongres jest w stanie zrobic dla mnie dobrego (i co zrobil wczesniej)' date=' ze mam sikac po gaciach jak o nim uslyszalem[/quote']

;) Od robienia Ci dobrze to masz partnerkę lub partnera. Ale co do reszty to masz rację. W problemach z nietrzymaniem moczu Kongres na pewno Ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniższy cytat specjalnie dla Martiusa. Gdzie tutaj widzisz moje żądanie co do uprzywilejowanego traktowania informacji o KONGRESIE???

 

A gdzie ja napisalem o Tobie ze zadasz uprzywilejowania itp ??

 

Ty napisałeś ogłoszenie i chwała Ci za to bo ta informacja jest tu potrzebna dyskusja zaczela się po tym jak to Satriani6 zaczal pisac insynuacje o umieszczaniu w uprzywilejowanych miejscach no a Tobie jak to zawsze bywa w takich sytuacjach dostalo się w calej dyskusji troche przypadkowo tylko dlatego ze umiesciles post i miales zarliwego poplecznika ;)

Po prostu ludzie po latach jak im narzucano uprzywilejowanych wola sami decydowac kogo za takich maja uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od robienia Ci dobrze to masz partnerkę lub partnera. Ale co do reszty to masz rację. W problemach z nietrzymaniem moczu Kongres na pewno Ci nie pomoże

 

Marek, ty też nie potrafisz utrzymać języka w gębie... jeśli tak dalej bedzie wyglądała wymiana opinii na 4um, to w nadchodzącym sezonie sporo osób zamiast czerpać przyjemność ze wspólnej jazdy na moto - zacznie się nap**dalać chwilę po poznaniu...

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl co kongres może zrobić dla Ciebie ale co Ty możesz zrobic dla kongresu :lol:

Innymi słowy - jedź i weź w nim udział albo przestań o nim gadać, bo niczego nowego to nie wnosi :banghead:

 

A swoja drogą Fellini wyciągnij wnioski i next time 3x się zastanów czy warto podawać jakąkolwiek informację, no chyba że lubisz forumowe "zapasy".

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fellini
Marek' date=' ty też nie potrafisz utrzymać języka w gębie... jeśli tak dalej bedzie wyglądała wymiana opinii na 4um, to w nadchodzącym sezonie sporo osób zamiast czerpać przyjemność ze wspólnej jazdy na moto - zacznie się nap**dalać chwilę po poznaniu... [/quote']

Eeee tam, zaraz "nap**dalać". Ja nie mam póki co do nikogo nic osobistego. Może mnie nieco poniosło, tak jak kiedyś z "przysraniem" Mańkowi za avatar, który w sumie chyba dla jaj zamieścił (bo na miły Bóg nie wierzę, że tak w realu wygląda ;) ), ale nie wykazał poczucia humoru, a ja za daleko wtedy pojechałem.

 

No nie ma co klepać. Lobo masz rację. Obrazić nie chciałem...a jedynie....hmmmmm...tego....no może jedynie....dogryźć :roll:

Chyba wypada przeprosić, co niniejszym czynię :oops:

Oczywiście za formę przepraszam, nie za poglądy 8)

 

[ Dopisane: 07-03-2006, 14:30 ]

Jezu..Lobo! Dopiero teraz zwróciłem uwagę na Twój avatar. Cóż za zmiana symboliki :mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na podstawie wypowiedzi Satrianiego6 widac dlaczego jest taka a nie inna opinia o klubach MC z tego c oon pisze to motocyklisc iz MC t ochyba nad motocyklisci skoro ich spotkanie cz ykongres wymaga specjalnego szacunku - przeciez to sa jaja zeby domagac sie jakiegos wyjatkowego traktowania informacji i kongresie MC - moze załozyc osobny dział skoro zloty i imprezy jest nieodpowiedni- czy jest bardziej odpowiedni dział na tym forum jak zloty i imprezy o powiadomieniu o kongresie - a niby co jest w tym kongresie tak wyjatkowego skoro MC to motocyklisci jak kazdy z nas ??? Nie sadze zeby na naszym forum kongres cieszył sie wiekszym zainteresowaniem i ze na tym forum nalezy go wyróznic jako KONGRES - skoro odbywa sie takie cos to warto wspomniec ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo2x, chyba wyciągnąłeś pochopne wnioski, śledzę ten wątek i jakoś nie zauważyłem, żeby samo "MC" domagało się jakiegoś wyjątkowego traktowania informacji o kongresie ... no chyba ze satriani6 jest zrzeszony ale jakoś na razie się tym faktem nie pochwalił ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...