Skocz do zawartości

Marki motocykli co decyduje o ich wyborze?


Rekomendowane odpowiedzi

czesc BARY..masz do wyboru takie same modele co i ja..i rowniez jestem nastawiony bardziej na CRF450 tylko teraz mam zapytanie apropo modeli CRF450...ktory rok produkcji polecicie i uzasadnijcie dlaczego akurat taki rok produklcji polecacie..(chodzi tylko o CRF450)fundusz to ok 10000zl POZDRO

 

Polecam model 2005. Wprowadzono wtedy wiele drobnych zmian, ktore wg "Motocykla" spowodowaly, ze jezdzi o nieporwnywalnie lepiej niz model 2003-2004. Najlatwiej rozpoznac 05' po mniej masywnej ramie w stosunku do rozcznikow poprzednich. I ja od razu po zakupie zmnielbym zawory na stalowe. Znajomy mechanik i uzytkownic CRF 2005 powiedzial, ze odkad zalozyl stalowki ma spokoj z zaworami. Polecil mu to ktos od Olka Motocykle. O ile dobrze pamietam to koszt jednego zaworu= 80pln, na pewno komplet wchodzi grubo ponizej 500pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za opinie rocznika 05'... no wlasnie slyszalem i czytalem duzo ze te zawory sa tylko mankanentem awarii w wiekszosci CRF450..a tak pozatym CRF450 sa bardzo bobre i zachwalane..moze macie inne zdania na ten temat lub opinie innych rocznikow ...zapraszam do komentowania pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend mielismy z kumplami mała wycieczkę 2xDRZ + 1xBMW - trasa warszawa - mazury wyszło tak po 300 km w jedną stronę, typowa jazda na słońce i co los przyniesie po drodze. W jedną jakies 9h z powrotem jakieś 10h jazdy. Oczywiscie pare rzeczy padło po drodze.

Po tym jak beece odpadło lusterko (samo prawie z siebie :) ) i paru innych usterkach ukułem teorię:

 

OGÓLNA TEORIA LITER :-) :

Im więcej liter w nazwie marki motocykla tym sprzet wymaga mniej ingerencji (przeglady, serwis, naprawy) jeżdzącego :biggrin:

 

I teraz konsekwentnie bedę dobierał fakty do swojej teorii.

 

zresztą sami zobaczcie

BMW

KTM

HONDA

SUZUKI

YAMAHA

 

Uwaga - nazwa modelu sie nie liczy liczy sie nazwa marki

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend mielismy z kumplami mała wycieczkę 2xDRZ + 1xBMW - trasa warszawa - mazury wyszło tak po 300 km w jedną stronę, typowa jazda na słońce i co los przyniesie po drodze. W jedną jakies 9h z powrotem jakieś 10h jazdy. Oczywiscie pare rzeczy padło po drodze.

Po tym jak beece odpadło lusterko (samo prawie z siebie :lalag: ) i paru innych usterkach ukułem teorię:

 

OGÓLNA TEORIA LITER :-) :

Im więcej liter w nazwie marki motocykla tym sprzet wymaga mniej ingerencji (przeglady, serwis, naprawy) jeżdzącego :flesje:

 

I teraz konsekwentnie bedę dobierał fakty do swojej teorii.

 

zresztą sami zobaczcie

BMW

KTM

HONDA

SUZUKI

YAMAHA

 

Uwaga - nazwa modelu sie nie liczy liczy sie nazwa marki

pozdr

 

Kawasaki :icon_biggrin: Swoją drogą ciekawa teoria :crossy:

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend mielismy z kumplami mała wycieczkę 2xDRZ + 1xBMW - trasa warszawa - mazury wyszło tak po 300 km w jedną stronę, typowa jazda na słońce i co los przyniesie po drodze. W jedną jakies 9h z powrotem jakieś 10h jazdy. Oczywiscie pare rzeczy padło po drodze.

Po tym jak beece odpadło lusterko (samo prawie z siebie ;) ) i paru innych usterkach ukułem teorię:

 

OGÓLNA TEORIA LITER :-) :

Im więcej liter w nazwie marki motocykla tym sprzet wymaga mniej ingerencji (przeglady, serwis, naprawy) jeżdzącego ;)

 

I teraz konsekwentnie bedę dobierał fakty do swojej teorii.

 

zresztą sami zobaczcie

BMW

KTM

HONDA

SUZUKI

YAMAHA

 

Uwaga - nazwa modelu sie nie liczy liczy sie nazwa marki

pozdr

 

Kawasaki ;) Swoją drogą ciekawa teoria :)

Wiedziałem że Husqvarna to najlepszy sprzęt! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najlepszych motocykli, są tylko najlepsi motocykliści !!

A swoją droga Honda zawsze będzie numer 1.

zdecydowanie tak i nie mozna temu zaprzeczyć ze honda i yamaha robi najlepsze motocykle :crossy:

Dobre są też KLR 650 ale tylko te od Nitomena :icon_mrgreen:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przestancie..nam tu teraz chodzi o CRF 450 generalnie to juz jestem na 90% nastawiony na HONDE a 10% na YAMAHE zostawilem..i wydaje mi sie ze dobrze dobieram sobie motocykl..dobrej i renomowanej marki..tylko teraz chodzi o dobor jak najbardziej trafnego wytrzymalego i chwalonego ROCZNIKA motocykla..a czytalem ostatnio ze HONDA=YAMAHA..wiec nie ma co tu sie zastanawiac to sa dwie najlepsze marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoria skacowanego jest w miare dobra ale co powiesz na marke hyusung?

wracajac do tematu to przy wyborze moto kieruje sie glownie opiniami urzytkownikow do tego dochodza osiagi/ dane oraz cena czesci i wybieram najlepszych kandydatow. ale ostatecznie decyduje cena oraz stan moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje mnie taka marka ...he . a co do wyboru to masz racje..i dlatego konsultuje sie z wami forumowicze..i mysle ze honda ma dobre osiagi i niskie ceny jak na motory..a dostep do czesci i serwisu tez bede mial dosc latwy z YAMAHA byloby to samo ale...mam faze na HONDE he tylko ktory rocznik brac..to jest pytanie ale teraz mysle ze 2005 bedzie trafny hmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sspoko..wicie co..moj sasiad kupil sobie YZF250 4-sow rok 2002..i LIPA tylko sie wk**wil..bo akurat ten rocznik jeszcze nie ma automatycznego odpreznika..a od 2003 juz jest..i LIPA na maxa..meczy sie tym na maxa..i dlatego moje pytanie ponawiam ktory rok HONDY CRF450 mam wybrac zeby bylo przyjemnie i wygodnie..a co najwazniejsze wytrzymala maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sspoko..wicie co..moj sasiad kupil sobie YZF250 4-sow rok 2002..i LIPA tylko sie wk**wil..bo akurat ten rocznik jeszcze nie ma automatycznego odpreznika..a od 2003 juz jest..i LIPA na maxa..meczy sie tym na maxa..i dlatego moje pytanie ponawiam ktory rok HONDY CRF450 mam wybrac zeby bylo przyjemnie i wygodnie..a co najwazniejsze wytrzymala maszyna

Co masz na myśli pisząc "wytrzymala"? , bo jeśli chodzi ci o trwałość, powiedzmy silnika to za bardzo na to nie licz. To jest sprzęt wyczynowy i trwałość ma tu drugorzędne znaczenie. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...