Skocz do zawartości

Coś do turystyki i do składania sie w winklach


Rekomendowane odpowiedzi

Z TDMą powinieneś sobie poradzić, bo wbrew pozorom siedzenie jest dość nisko... A jeśli jest za mało energetyczna - to najsensowniej wygląda VFRka. W obydwu przypadkach świetny wybór - ale Twój :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A moze Seven Fifty? :D

Nie qmam, czemu ktos skresla rzedowe czworki, jak chce mocny dol :clap:. CB ladnie idzie od samego dolu obrotow :D.

Za 16 tys.zl to bylaby wypasiona Sevenka :).

A moze XJR 1300? Tez wypas maszyna, klasyczna linia i do turystyki super ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyhu, spadaj!

CB to taka większa MZ-ka :lol:

 

Każda pliszka swój ogonek itd. ale - jesli estetyka ci odpowiada - TDM! turystyk niezły a i polatać po winklach jak i przeciskać się w miescie można całkiem, całkiem! :clap:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB to taka większa MZ-ka

 

Ja Ci dam większa MZ-kę! :twisted:

Sevenfifty to bardzo przyjemny motocykl o przyjaznej charakterystyce i ponadczasowej linii. Zawsze będzie zwracał uwagę, bo jest klasyczny pod każdym względem. A o TDM za parę lat nikt nie będzie pamiętał, bo jakaś taka zbyt nowomodna :clap:

Najlepszego

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach miałem Suzke SV650 ale od paru miesięcy mam plecaczek z którym chciałbym polatać w dalesze trasy a na SV chyba będzie ciasno

tu bym polemizował! Sprawdziłem doświadczalnie na sobie i pasażerce że SV650S spokojnie nadaje sie do pokonania trasy 600km w ciągu dnia z gratami na 9 dniowy wyjazd. W ten sposób moja Sunia pokonała trasę do Krakowa, a nawet do Paryża. Zawsze w 2 osoby i z gratami na pokładzie :clap:

tak więc jak ktos lubi jazdę to nie bedzi mu przeszkadzało podróżowanie SVką... Dla innych z kolei i GL1800 to za mało :) i muszą mieć kampera ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale troszke sie go boje.Wszelkiej maści endurasy odpadają (chociaż na Varaderke sie slinie) ze względu na wzrost (ok 173).

Poradźcie prosze:)

 

moge poradzic tobie bys wzrostem sie nie kierowal. gdybym mial dobierac sprzeta do mojego wzrostu to pewnie na hulajnodze bym dzisiaj latal :) wszystko to kwestia wprawy i przyzwyczajenia :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - wiem że latałeś swoim po torze ale mi sie Bandity zawsze kojarzyły z "Powolniakiem na kanapie"

w sumie fakt, w ruchu ulicznym w minionym sezonie jeździłem niemal jak emeryt 8)

 

swoja drogą, skoro masz takie skojarzenia, na pewno nie jechałes -chocby jako pasażer- na B12 :clap: nie jechałem jeszcze moto które by tak dobrze ciągnęło na najwyższym biegu od 40 do>260kph :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przyjaznej charakterystyce

 

nudna jazda' date=' bez adrenaliny, można zasnąć :lol:

 

 

ponadczasowej linii

mówiłem - MZ-ka :clap:

 

A na serio - wydedukowałem z postu, że kermadec szuka czegoś tak bardziej z jajem, a nie takiej - dostojnej solidności. Ale jeśli CB - to z jakąś szybą? Namiastką owiewki? Chyba na całkiem gołej to turystycznie nie do końca?

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudna jazda' date=' bez adrenaliny, można zasnąć[/quote']

 

A jechałeś kiedyś sevenką mając ponad 5 tys. na obrotomierzu? Zaręczam, że nie zaśniesz, a Twój TDM, wbrew większej mocy i pojemności, mógłby mieć spore problemy :clap:

 

Co do owiewki, to się zgadzam - w turystyce rzecz przydatna. Five Star robi fajne, pełne owiewki do Sevenki. Oglądałem taką maszynę - bardzo ładnie wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o TDM za parę lat nikt nie będzie pamiętał' date=' bo jakaś taka zbyt nowomodna[/quote']

 

No nie, czternasty rok produkcji leci, parę zmian modeli po drodze, fankluby na całym świecie, a ten że nowomodna... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu bym polemizował! Sprawdziłem doświadczalnie na sobie i pasażerce że SV650S spokojnie nadaje sie do pokonania trasy 600km w ciągu dnia z gratami na 9 dniowy wyjazd. W ten sposób moja Sunia pokonała trasę do Krakowa' date=' a nawet do Paryża. Zawsze w 2 osoby i z gratami na pokładzie Smile [/quote']

 

Wiem,wiem.Pisałeś mi to na forum ŚM.I dlatego dalej na 1 miejscu stawiam SV :mrgreen:

 

swoja drogą' date=' skoro masz takie skojarzenia, na pewno nie jechałes -chocby jako pasażer- na B12 .Nie jechałem jeszcze moto które by tak dobrze ciągnęło na najwyższym biegu od 40 do>260kph [/quote']

 

No masz racje - nigdy:( (jako pasażer nigdy nie wsiąde ;) ).

Nie chodzi mi o osiągi a o wygląd - taki "kanapowiec" :)

 

A na serio - wydedukowałem z postu' date=' że kermadec szuka czegoś tak bardziej z jajem, a nie takiej - dostojnej solidności[/quote']

 

Zgadzam sie- o to właśnie mi chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

MarianKa napisał:

A na serio - wydedukowałem z postu' date=' że kermadec szuka czegoś tak bardziej z jajem, a nie takiej - dostojnej solidności

 

 

Zgadzam sie- o to właśnie mi chodzi [/quote']

 

 

A bo nie wiecie co dobre ;).

Sevenki rulzzz :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...