Skocz do zawartości

Wady i zalety zlotów motocyklowych organizowanych w polsce.


atrian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To widze , ze nikt z Was nie był na Zloto-koncercie w Chobieni (ok 20 km od Głogowa) w zeszłym roku grali tak KSU , atmosfera świetna , niestety impreza trwała tylko w sobotnią noc i w niedziele rano trzeba było spadać , co najważniejsze cała impreza odbywała sie w parku przy ruinach zamku (miejsce super), była całkowicie za FREE i dla każdego motocyklisty dawali 2 browary w puszkach marki ŻUBR :lol: ponoć w 2006 też ma być tam impreza w podobnym stylu , więc jak coś będę wiedział to dam znać , bo naprawde warto tam wlecieć :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo był to koncert w ramach promocji piwa Żubr.Robili kampanię promocyjną,a za 2 piwka mieli mnóstwo statystów.Normalka, aby obniżyć koszty i mieć jednocześnie dobry rozgłos w mediach.Ilu było tam motocyklistów ??? Nawet jak przyjechało ich 1000 to po 2 piwka x 2,5 zeta.Wychodzi ,że za 5 tys.zeta mieli zapełniony zamek statystami,którzy przyjechali na własny koszt.Koszt kapeli i reszty( nagłośnienie , światło itp) max 20 tys. I tak oto za 25 tys zł. Browar ma piękną akcję promocyjną.

Nie oceniam imprezy bo nie byłem , a tylko stwierdzam jaki był cel i koszty.

Nie możesz porównywać, takiego koncertu ze zlotem, bo to dwie różne rzeczy.Na koncercie istotna jest promocja określonej marki piwa i nic ponadto.Motocykliści sa tylko tłem dla piwa.A zlot to całkiem inna bajka.Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Stary Sierżant. Co do Twojego zlotu to widzę ,że masz trudny orzech do zgryzienia. Aż mnie kusi aby przyjechać i przyjżeć się z bliska "Twoim wypocinom". Tylko nie wiem czy będzie mnie stać. To znaczy na taką klasę zlotu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy będzie mnie stać. To znaczy na taką klasę zlotu

 

Myślę,że spokojnie.Nie robię imprezki dla tzw. "Elyty" , tylko dla Staruchów.

Jeśli czytasz temacik dot.zlotu , to będziesz wiedział.Ważna jest idea i chęć zabawy, reszta to tylko kwestia doboru ekipy.Zgłaszaj swój akces , bo z przyczyn niezależnych ode mnie ilośc miejsc jest ograniczona.Pozdrówka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy będzie mnie stać.

Oj bedzie kochanie bedzie :D

 

Muszę jeszcze namówić swoją połówkę jabłuszka.

 

Tam gdzie Ty to i ja :buttrock: .

 

Ps.

Lubie zloty z kulturalnymi ludzmi, którzy szanuja sie nawzajem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all ;) Mam motocykl kilka miesiecy i niedlugo kategorie A zaczne robić. Mam nadzieje ze jak zaczne tourerowac po zlotach to napotkam na zyczliwych ludzi takich jak wy. Obecnie jezdze na rajdy samochodowe i zabawa i ludzie sa przedni ale juz niedlugo 2 kola jow pozdro all :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady i zalety zlotów motocyklowych organizowanych w polsce__________ bardzo proszę pisać na temat.

 

Zawsze bedzie tak ze jednemu bedzie sie bardziej podobała impreza drugiemu mniej, grupie kilkuset motocyklistów nigdy nie dogodzisz dobrze że nie jesteśmy tacy sami bo było by nudno jak cholera i nikt na nikogo i na zadną impreze nie mogl by sobie ponarzekać. Ja jestem tego zdania że nie ma zlotów nieudamych beznadziejnych liczy sie fakt bycia, przebywania, uczestniczenia w imprezie organizowanej z mniejszym czy z wiekszym rozmachem, najważniejsza jest zabawa jeśli ktoś nie umie sie bawić i niech zostanie w domu tam jego motur bedzie bezpieczny i nie bedzie hałasu ;) alleluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Starego Sierżanta: gdzie robisz ten zlot EKG ? Może to coś dla mnie, już 45 na horyzoncie, daj cynk na pw. Jakie atrakcje będą ? TV ? Robienie swetrów na drutach ? Do Korby: podoba mi się ten pomysł z castingiem ;) pzdr, Pastor.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak sobie czytam i czytam i wiecie co ja to lubie takie zloty na ktorych:

 

 

-jest gdzie kupic tanie wino w okolicy

-poznac miejscowych zuli

-spotkac sie ze starymi znajomymi i poznac nowych znajomych

-daja do wiazdu jak juz kosztuje i znaczek i koszulke

-park maszyn jest odgrodzony od pol namiotowych i na park maszyn wlaza ludzie ogladac pod czujnym okiem organizatorow

-tam gdzie gra fajana kapela

-tam gdzie jest ognisko i fajny koncercik

- tam gdzie mozna legnac ryjkiem w ziemie i nikt na sile cie nie bedzie nosil do namiotu :)

 

co do kibli i innych takich to mnie tam wisi , jezdze na zlot najlepiej jak daleko poto bo lubie sama podroz i jazde na motocyklu , jak juz dojade jestem tak szczesliwy ze az mam chcec sie napic i potanczyc

wracam w niedziele ze zlotu zmeczony ale z usmiechcem na ryju bo to byl nienormalny weekend w tym normalnym poukladanym tygodniu w pracy itp.

ja postepuje wedlug zasady robie to na co mam ochote (oczywiscie nie narazajac innych czyli jezdzenie po pijaku na moto)

 

co mi sie widzi na zlotoach hmmm prosze bardzo:

 

-park maszyn : i na naszych zlotach i na zlotach w ełku i jaworznie tj postailes motocykl na parku maszyn to nie wyjezdzasz zwlaszcza wieczorem chyba ze masz powod (wracasz do domu a nie lecisz po kolejna flaszke) , udowodnisz ze to twoj motocykl itp.) sluszna metoda

 

-koncerty powinny byc ciekawe dobry pomysl to jakies gwiazdy na zlotach nie wielkiego kalibru ale znani,

 

-konkursy i zabawy zlotowe (tu odrazu powiem ze im wiecej konkursikow i ludzie bardziej naprani tym smieszniej) kilka przykaldow takich konkursow to elk, sklarska poreba, kundzicze

 

-kameralnosc zlotu , wole bardziej pojechac na mniejszy zlocik niz na duze spedy choc i duze spedy sa fajne ale male kameralne zlociki maja swoje uroki np rybno,noczeski,borki

 

-brak izolacji na zlotach przyznam szczerze ze nie rozumiem zlotow na ktorych ludzie sie nie integruja w jakis sposob do tej pory spotkalem sie z tym troche na poludniu polski i na zachodzie gdzie ludzie izolowali sie w swoich grupeczkach i byli zamknieci na innych ludkow ale to subiektywne odczucia :(

 

no dobra starczy juz bo uwiad :D

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...