Skocz do zawartości

KX-YZ-RM-CR 250


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to opcja "Szukaj" bo temat wałkowany kilka razy :P

 

Moim zdaniem są to bardzo podobne do siebie motocykle i to, który wybrać w przypadku motocykla używanego zależy od ceny i od stanu w jakim dany motocykl będzie. Jedni powiedzą że Hondy są wspaniałe a inni że Suzuki.

Poczytaj na forum opinie użytkowników i praktycznie o każdym z wyżej wymienionych motocykli dowiesz się naprawde wiele ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech bierze YZ przebija wszystkie z tych 3 wymienionych

Skąd wiesz jeździłeś... :P

 

Ja jeździłem na Cr 250 i musze powiedzieć że to takiego sprzęta nie wsiadają jakieś flaki ;) .Moc jest ogromna,ledwo można utrzymać kierownice :crossy: .Poprostu motor dla mocnych kozaków :D :crossy: .Nom i tak Cr 250 pije sobie i to sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak przy okazji zapytam, żeby nie tworzyć oddzielnego temtu, ile kilometrów przejedzie na jednym baku full 125/250 (2T), przy takim umiarkowanym piłowaniu?

trudno dokladnie powiedziec, ja 5 litrow zalewam i dla mnie wystarczy jazdy az do bolu :P a okreslic km bedzie ciezko, bo malo kto ma liczniki w tego typu motorach ;)

a Odnosnie tematu to zalezy ile kolega ma kasy i jaki rocznik szuka , to wtedy bedzie mozna wiecej podpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale az do bólu od pałowania po torze (ból dupy),az do bólu związanego z wycedzeniem w drzewkio czy bólu ze długo jezdzisz?Jak długo to jaki to charakter jazdy i czas

Az do bolu ,ze jak wracam do domu, to ledwo kierownice trzymam.Jazda po torze, po lasach itp. Tyle u mnie pali,moze malo paluje,moze dobrze wyregulowany gaznik nie wiem zreszta,ciekawe jak to by w kilometracy wychodzilo-> 5litrów ile km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak przy okazji zapytam, żeby nie tworzyć oddzielnego temtu, ile kilometrów przejedzie na jednym baku full 125/250 (2T), przy takim umiarkowanym piłowaniu?

 

nie wiem jak sie jeździ crossem przy umiarkowanym pałowaniu??? moze ktoś mi opowie bo ja nie potrafie 250 jechac bez wykrecania, a co dopiero 125???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spalaniem to chodzi mi oto, że teraz daje DT 125 rundkę na poligon i po powrocie mam na liczniku np. o 56 km więcej, i nie wiem czy jadąc fullem 125, wiadomo odkręcając ale nie jakoś wyczynowo, wróce do chaty czy gdzieś zostanę? Bo z tego co wiem fulle mają małe zbiorniki, a przy mojej jeździe to nawet DT łykała konkretne ilości, takie że 3 wypadów na poligon nie był bym wstanie na jednym baku zrobić...więc chciałbym wiedziec tak orientacyjnie, jak nie ile km to chociaż ile czasu pośmiga na jednym baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...