Skocz do zawartości

plastik czy choper jakie jest wasze zdanie????


Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie zdecydowanie plastik :buttrock: jak dlamnie jest to najbezpieczniejszy motocylk. po 1 wspaniale chamulce po 2 maly lekki i zwrotny po 3 spory zapas mocy przydaje sie czesto w sytuacjach awaryjnych no i po 4 jak dlamnie estetyka:) kochan plastiki:D

 

Temat jest dyskusyjny i chcialbym poznac wasze zdanie na ten tema.

pozdrawiam.

 

 

 

ps. sorki za bledy mam z tym problem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że jak ktoś kupuje moto dla szpanu to sie musi liczyć z tym że co dwa sezony wychodzi nowszy model i ten już posiadany jest nieco "przestarzały" a kupując choppera, który zazwyczaj jest niezminnie piękny nie ma takiego problemu. Osobiście najbardziej podobają mi się nakedy np. ducati monster z wyglądu chyba od ok. 97' zmienił się niezabardzo a nadal wygląda ślicznie, dotego ma dobre chamulce, tylko troche mało mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co lepsze, margaryna czy masło?

kogo bardziej kochasz, tatusia czy mamusię?

 

a jak ktoś odpowie, że najlepsze są golasy/turystyki/supermoto/enduro/skutery to co?

 

idź ty z takimi tematami

 

ps. najlepszy motocykl jest własny

 

ps 2. jak masz problemy z błędami, to używaj programu do korekty. albo się ucz pisać poprawnie

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej siedzieć w domu - bo nikt Cię nie zepchnie z drogi - i grać w GP3,  :mrgreen:

Bezpieczniej w jakims schronie przeciwatomowym z duzymi zapasami niepsujacej sie zywnosci i wody :mrgreen:.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy motocykl jest świetny. Ja najchętniej w swoim garażu widziałbym ich kilka. Choperek, naked, przecinak i enduro. Każdy na inną okazję. Niestety nie wygrałem jeszcze w totka. Ale jeżeli mam stanąć po którejś ze stron to choper jest mi bliższy.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego kto co lubi, jeden woli wąchać róże a drugi skarpetki :buttrock: Ja osobiście wolę motocykle sportowo-turystyczne. Typowe sporty nie są dla mnie z dwóch powodów: strasznie niewygodne, jednoosobowe bez miejsca na bagaż. Wszelka motocyklowa armatura jest piękna lecz nie najlepsza w prowadzeniu (mała poręczność), zbyt mała ładowność i zbyt mała komfortowa prędkość przelotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ani plastik, ani chopper (to już absolutnie nie). Tylko enduro!

Jeśli myślisz o turystycznym motocyklu (tak sądzę po rodzajach motocykli, o jakie pytasz) to polecam turystyczne enduro. Na polskie drogi idealne, pozycja dużo wygodniejsza niż w plastiku i chopperze, cena dużo lepsza, a trwałość nie gorsza. W porównaniu do plastika to oczywiście szybkość i przyspieszenie nie te same, ale już choppery to objedziesz wszystkie.

Zatem pomyśl o XTZ, Afrika Twin, Pegaso, Transalp, z nowszych i droższych Varadero, BMW R1150GS itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAKED rules

nie ma nic lepszego w moich warunkach, oczywiście Inhalt ma bardzo dużo racji w swojej wypowiedzi, tylko że dla mnie troszke za "sztywna' pozycja

a jako że 90% czasu spędzam w mieści i najbliższych okolicach to szybkośc plastika, komfort prawie enduro jest idealnym połączeniem :buttrock:

 

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAKED rules - nie ma nic lepszego w moich warunkach, oczywiście Inhalt ma bardzo dużo racji w swojej wypowiedzi, tylko że dla mnie troszke za "sztywna' pozycja

a jako że 90% czasu spędzam w mieści

 

W mieście turystuczny endurak jest jeszcze lepszy niż na trasie. Nie tylko dziur w jezdni więcej ale jeszcze korki. Enduro ma kierownicę akurat powyżej lusterek samochodów, a nakedy, plastiki i choppery dokładnie na wysokości obcych lusterek. Do tego jak nie mogę się przebić w korku do świateł to zdarza mi się wskoczyć przez krawężenik na pusty chodnik i do świateł (niekt nikt mi nie mówi, że jeżdżę po ludziach, bo robię to tylko jak nikogo nie ma). A na zatłoczonej porannej dwupasmówce, jak mi tarasują drogę, lecę czasem po ścieżce na pasie zieleni.

Nie zachwalam takiego rodzaju jazdy, ale tylko pokazuję zalety zwykłego enduraka - wcale nie jakaś extrema.

A pozycja w siodle to już bajka. Na dłuższe jazdy nie ma bardziej relaksującej (wśród motocyklowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z plastików i chopperów najbardziej lubie Nakedy :lol: Moja opinia na ten temat jest taka. Typowy przecinak na 1 sezon - z miłą chęcią. Plastik typu sport-turystyk np ZZR 600 z miłą chęcią na dłużej. A chopper, jakbym mieszkał w kraju, gdzie słońce świeci ponad 6 miesięcy w roku to bym sobie sprawił takiego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...