Skocz do zawartości

UWAGA! 21.04.06 Z KLUBU KAWALEROW WYPISZE SIE LISEK(1221)


lisek1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja będe o tej 15 pod stadionem :)

Ja także podjadę pod stadion. Tam trafię raczej bez kłopotu :)

Zapowiada się ładna pogoda na ten dzień z tego co czytałem na Onecie ;)

W sam raz na śmiganko i ślub :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja reż będe pod stadionem ale nie wydaje się wam że godz 15 to ciut za wcześnie ? przecież spod lecha do lubonia to ok 15-20 min drogi (nawet junakiem z koszem ) a ślub chuba zaczyna się o 16 więc jeszcze cała msza i inne więc napewno cała "zabawa" (wyjście z kośćioła młodej pary i przejazd do mosiny ) będzie nie wcześniej niż o 16.30 . Mi to osobiście bez różnicy ale troche duże wyprzedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a tak chciałem jechać z wami na ślub do Lisków, a tu dupa blada

czekam za gaźnikami do mojego moto które dopiero przyjadą za tydzień :wink:

Co zrobić taki los.

 

W każdym bądz razie niech ktoś złoży odemnie najszczersze gratulacje

i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla młodej pary.:icon_mrgreen:

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że 15 bedzie ok!Jak wiadomo zawsze ktoś sie spóźni itd...

Poza tym nie musimy od razu jechać do LUBONIA, chwilke się pogada czy cuś...

Bedzie dobrze.

 

Oj Rafał, niedobrze niedobrze. Rozumiem, że na otwarciu tez Cię zabraknie.

Postaraj sie załatwic sprawę jak najszybciej, w końcu musimy razem polatać bo tyle już o tym rozmawialiśmy a na razie DUPA :icon_mrgreen:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja reż będe pod stadionem ale nie wydaje się wam że godz 15 to ciut za wcześnie ? przecież spod lecha do lubonia to ok 15-20 min drogi (nawet junakiem z koszem )

Zawsze będzie trochę czasu żeby coś pogadać zorganizować się i takie tam duperele :icon_mrgreen:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale te dni szybko przeleciały , nie moge uwierzyć że to już dzisiaj a jeszcze tyle załatwiania. Ach zobaczymy jak to będzie (a będzie GIT :P ). Do zobaczenia pod kościołem :evil: Ps. Stresik mały oczywiście jest :banghead: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam moje fotki

http://sandraleszek.fajnafotka.pl/

czekam na nowego avarta :flesje:

 

Widzę, że jakoś nikt nic tu nie piszę !!! Chwilunie mam to cosik smarnę :flesje:

 

Mi się bardzo podobało - po za małą kołomyja z dojazdem na sale było gites ! i fajnie, że nowożeńcy znaleźli chwileczkę i wpadli na Bułgarską next day :icon_biggrin: się chwali ! Kurde Lisek ja był bym cholernie zazdrosny o żonkę (wycałowała mnie w sobote :-* że aż miło ;-) pozazdrościć takiej Kobiety !!!

 

Jeszcze razgratuluje :buttrock: :buttrock: :flesje: i życzę dużo szczęścia dla Was kochani :icon_mrgreen:

 

P.S. marco:

sandraleszek.fajnafotka.pl is too busy => kurcza co wy kombinujecie, że jestescie "too busy" he ? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mogę :icon_biggrin: mam już to na legalu i papierze :icon_mrgreen:

pozatym sam mówiłeś żeby brać sie do roboty

a poważnie to jest bardzo duza oglądalność a to są darmowe serwery i dla tego zrobili ograniczenia

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! :icon_biggrin:

Siemanko Wszystkim:) Wreszcie sie pozbieraliśmy ze Sandrą po dwudniowej popijawie :flesje:

Bardzo się cieszymy, że przyjechaliście w tak licznym gronie i uświetniliście nasz szczególny dzień :flesje:

Sprawiliście, że poczuliśmy się jeszcze bardziej wyjątkowo.Wszystkim gościom bardzo podobało sie'SHOW' ryk silników i palenie gumy, które zapoczątkował MARCO, a za nim w ślad poszedł LUZI i może ktoś jeszcze(bo tak naprawde to nie wiem co , kto i kiedy- wina stresu). Dzięki wielkie dla IBIZY, MARLENY I DARASA,kórzy eskortowali mnie od mojego domu pod dom panny młodej. Podziękowania także dla MARCO i MONIKI, TOMKA(finko),SIWEGO,RADKA,CHOMIKA,FATA,ZAJCA,SŁAWKA(NEH),KUDŁATEGO z Kutna DOMELA, MATIEGO1411, FILIPA, BOŃKA I NEFRE, ANGELI orazBARTUSADR i NASTI, a także wszystkich tych których nie wymieniłem, a byli z nami :icon_mrgreen: Jak już będziemy mieli film i zdjęcia z wesela to obowiązkowo zrobimy dla Was kopie :flesje: Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko!!!!

Ps.Jeżeli chodzi o ten zjazd na pobocze w czasie eskorty to musieliśmy sie zatrzymać, bo fotograf i kamerzysta musieli być przed nami, żeby upamiętnić podjazd korowodu pod restauracje :buttrock: ---- jezeli o kimś zapomniałem to naprawde bardzo przepraszam, bo nie mam jeszcze zdjeć, a z tego dnia nie wiele pamiętam :buttrock:

 

POZDRAWIAMY LISEK I LISICZKA:)

Edytowane przez lisek1221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co na mnie :icon_mrgreen: tak jakoś wyszło :icon_biggrin:

PS

jeśli ktoś jeszcze będzie robił paradę to koniecznie musi byc ktoś kto zna droge dojazdową żeby nie było takich scen że ten świr szalony luzer prawie by zamiutł początek parady :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...