Skocz do zawartości

Co myslicie na tema Gilery DNA 50


marcin ze śląska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gilera postanowila zrobic coś innego niz inni i wposcic to seryjnie do produkcji ;]Dna dla mnie to takie polączenie miniscigola i skutera ;] hmm moze chcąc pogodzic skuterzystow z ludzmi jezdzący,mi na miniscigaczach ;]Mi sie osobiscie zbytnio nie podoba acz kolwiek ciekawe rozwiąznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rzeczywiście miał bardzo ciekawy pomysł, ale ja osobiście nie przeadam za takimi połączeniami. Niestety nie jeździłem, wiec mogę ocenić tylko z wyglądu. Od początku do połowy jest całkiem całkiem, niestety tak jak drops uważam że silnik z tyłu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem strasznym przeciwnikiem skuterów ale z czasem się przekonałem :D i wydaje mi się że to jest dosyć ciekawe zestawienie nie wiem jak to jest naprawde ponieważ nie jeździłem a na żywo widziałem ją może 2 razy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilera Dna - bardzo ciekawy motorower, ma bardzo ciekawą i rasowo wyglądającą stylistykę. Jednak troche zaskakuje na minus ;/ Jest to bardzo mały pojazd, osoba mająca około 175cm wzrostu wygląda już na niej nieco śmiesznie. Koła 14cali mogą sprawić problem z kupnem opon. Zaskakuje również zastosowanie w niej automatycznej skrzyni biegów. Silnik ma ten sam co Runner. Można czasmi spotkać Dna 180ccm, są bardzo podatne na tuning. Wg. mnie Gilera zwaliła sprawe, że zrobiła Dna taką małą i automatic'a ;/ Jak by to była biegówka napewno odebrała by wielu klientów Yamszce Tzr i Aprili Rs.

 

100 post ;-D ;-D ;-D :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mialem Dna i sprzedalem we wrzesniu. Bardzo przyjazny sprzęt, prowadzenie na zakretach bardzo dobre, niestety jest bardzo mala ja mam 170cm i czulem sie na niej troche głupio a po przejechaniu 200 km moje 4 litery, nadgarstki, łokcie nie wytrzymywaly już z bólu. Takze na trase jest straszna. ale na jazde po miescie dla niskich początkujacych osób jest bardzo fajnym sprzetem :)

(na ten sezon szykuje sie gs :twisted: )

 

 

Pozdrawiam, Bolo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...