Skocz do zawartości

czy trzeba mieć dużo kasy żeby utrzymać full crosa 125


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam ktm exc125 niecaly rok i nie nazekam na niego.Prawie wogole sie nie psuje tylko od czasu do czasu jakies drobne usterki.

 

KTM EXC to poprostu dobry motocykl, mój stoi na serwsie przygotowują go do sezonu i na całe szczęscie wszystko jest sprawne nic się nie zepsuło, jedynie gaźnik do regulacji. Tylko nie które podzespoły siłą rzeczy muszą być do wymiany. Mam go od 2 miesięcy i trudno mi określić czy sie psuje, ale mam nadzieiej że będzie jak u Cibie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z korba to mysle ze zalezy bo raczej korba po 2 tlokach luzu nie bedzie miala, ale niech jedna na 1000 ma jakas wade czy cos i jedziesz w zawodach jakiejs tam rangi i bach przegrywasz bo sie moto posypalo. Zreszta za czesci placa sponsorzy (jak sa) wiec luzz.

 

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Dt 80 to utrzymanie poprostu grosze

 

A czy mógłbyś powiedzieć ile tak mniej więcej kosztuje utrzymanie enduro

takiego jak właśnie DT80 czy MTX? Z tego co wiem silniki nie są wyżyłowane, więc co ile wymagany jest remont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam takie pytanie dotyczące hondy cr 250 z jakiego roku byście mi radzili kupić i od którego rocznika najmniej się psują jak ktoś wie wiem ze o tych motorach juz był tematy ale wszyscy gadali o starszych modelach np coś było o rocznikach 98 a o tych nowszych nic jak ktoś może niech coś napisze i prosze nie mówic że 250 dlamnie za mocne będzie ale ja po to chce 2550 bo na utrzymanie 125 mnie nie stać a jak będe jezdził na 250 to nie będe jej dawał w piz... i żadziej się bedzie wymieniało podzespoły tak przynajmnie myśle a może sie myle pozdrawiam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a doświatczenie asz takie złe nie mam że jeżdze na wre to nie znaczy że doświatczenia nie mam no jezdziło sie na rużnyc sprzetach np na ktm exc 525 po toże i tak żle nie było ale kopa miało heheheheh to musze przyznać

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 13:45 ]

nie na 2550 tylko 250 sory ale pomyliło mi sie

:D :mrgreen:

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 13:46 ]

to jak napisze ktoś coś konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin ze śląska

Ty chyba sam dokonca nie wiesz czego chcesz. Najpierw chciales wyczynowego 4t, pozniej setke, teraz 250 2t. Zdecyduje sie o jaki motor Ci chodzi. A odnosnie hondy Cr 250, jak 99r. i mlodsze maja alu-rame.Pozatym honda ma mocne silniki. Cr 250 to wscieklizna,caly czas i z kazdego biegu chce jechac szybciej :D Trzeba mocno sie kierownicy trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myślałem nad 4 taktem ale budrzet mi nie pozwolił i dlatego 2 takt to spokojnie będe jezdził przynajmniej na tych częsciach zaoszczedze troch no ja myślałem nad hondom w roczniku 2000 lub 2001 fajne śa pewnie co bo na takim jeszcze nie miałem przyjemności jezdzić

szkoda a skod byście radzili kupić z polski czy zprowadzić

jak myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...