Skocz do zawartości

WIOSNA! WIOSNA! Przygotujcie się!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no Madee ty przynjamniej po garażu trochę pojeździłaś' date=' a ja tylko poprzepychałem :D[/quote']

 

problem taki, że ja poczułam TO COŚ... i teraz trudniej mi wytrzymać. Ty przynajmniej nie wiesz jeszcze za bardzo za czym tęsknisz :D

 

Poza tym dzisiiaj usłyszałam w TiVi, że do wiosny to jeszcze naprawdę daleko... Do połowy marca pogoda ma się zachowywać tak dziwnie jak teraz. Idę się pochlastać (do piwnicy) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dzisiiaj usłyszałam w TiVi' date=' że do wiosny to jeszcze naprawdę daleko... [/quote']

 

Aj tam daleko. U mnie w wiosce zwanej szczecinem pierwszy raz od dlugiego czasu pokazał sie w miare suchy asfalt. Jezeli do jutra nie spadnie snieg to przy pomocy kolegow motocyklistow przenosimy nasze koniki przez warstwe lodu znajdujaca sie na garazach i smigamy polatac :D :D :D . Tego samego i Wam zycze.

PZDR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki uhahany jestem z powodu sprzedania dzis GSa, że szok :D Banan z twarzy mi nie schodzi od południa. Jutro jade obejrzeć Fazera. Jak się uda coś kupić w najbliższym czasie to tym bardziej będę czekać niecierpliwie na wiosnę, żeby tylko nawinąć trochę kilometrów na koła :D:D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jeszcze 33 dni i miejmy nadzieje ze bedzie cieplo..... tesz bym juz polatal bo mnie Kó%%^ca bierze ze moto stoi w garazu a ja nie moge... ale co zrobic.... polatalem przynajmniej tej zimy na quadach w Afryce.... a teraz nedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wczoraj przy malych opadach ale czarnym asfalcie nawinalem z 5 km po miescie .... przyjechali kupic zygzaka bez przyczepki i im odstawilem na rogatki miasta ......

 

po tych 5 km bylem happy ze pojezdziem ... ale potem dol ze niunia pojechala dalej :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w 3mieście dzisiaj zima na całego, grubo na minusie :!:

 

Jednak w tym roku odkryłem coś co w zimie pozwala mi troszkę zapomnieć o motocyklu i o udręce w wyczekiwaniu na wiosne, a jest to SNOWBOARD :D

Wciagneło mnie to niesamowicie, zabawa 1 klasa, polecam wszystkim, codziennie modle się o śnieg :lol: więcej, więcej śniegu ;)

 

Ale tak od marca to juz bym chętnie przesiadł się na Sv-ke i pośmigał troche po czarnym podłożu :D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjechali kupic zygzaka bez przyczepki i im odstawilem na rogatki miasta ......

no i podobają mi się twardziele. Chcieli trochę pośmigać to nie wzięli przyczepki. :D Wczoraj wracałem z Tarnowa przez Śląsk do Wrocka i tak na dobrą sprawę większą część drogi coś waliło z nieba - najpierw śnieg potem chyba już deszcz. Szlag mnie trafia. Reszta - jak w podpisie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja rozbabrałem moto coby je upiększyć odrobinę -szlaczki złote, trupie czaszki, lisie kity na baku i takie tam typowe, więc dla mnie zima może jeszcze z miesiąc potrwać, abym się nie zatchnął z zazdrosci że inni już jeżdżą!

Pzdr

Więcej śniegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...