Skocz do zawartości

Zadbajmy o swoje zycie!!!!!!!!!!!


MAXIM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw trzeba zasponsorowac szkole angielskiego dla dziadkow i niewyksztalconych sałaciarzy i dopiero rozeslac to.albo niech ktos zdolny przerobi filmik zeby po polskiemu bylo slychac.yo

 

Fakt przydalo by sie tlumaczenie ale tylko dla tumanów, z samego

filmiku idzie wywnioskować o co biega.

 

Niestety u nas większości przypadków motocyklista musi myśleć

dodatkowo za kierowców puszek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym przemyslał pokazywanie tego...

 

 

pokazałem to jednej osobie- stwierdziła,ze motorzysta jechał stanowczo za szybko i dobrze mu tak. gdyby jechał wolniej to nic by sie nie stało...

 

na filmie prędkość, z jaką podjezdza moto wydaje się bardzo duża- i mozna jak widać źle zintepretować...

 

no,niestety.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzeba zasponsorowac szkole angielskiego dla dziadkow i niewyksztalconych sałaciarzy i dopiero rozeslac to.albo niech ktos zdolny przerobi filmik zeby po polskiemu bylo slychac.yo

 

jesli ktos sie zgodzi byc lektorem i nagra text to wmontuje to w ten film. musi to byc tylko ktos z niskim powaznym glosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumaczenie jest zbędne, każdy homo sapines, który ma wiecej niż 100 szarych komórek załapie bez tłumaczenia o co w nim chodzi.

 

A chodzi o to żeby uzmysłownić, kierowcom aut i nietylko, że nie są władcami ulicy i nie moga mieć w dupie innych użytkowników drogi.

Zapominają, że każdy rowerzeysta , motocyklista, wożnica czy inny użytkownik drogi ma takie samo prawo doporuszania sie nią jak oni.

A jeżeli nie potrafią sie przystosować do tej prostej zasady to znaczy, że są tępi jak młoty i powinni zaprzestać poruaszania sie po drogach publicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chodzi o to żeby uzmysłownić' date=' kierowcom aut i nietylko, że nie są władcami ulicy i nie moga mieć w dupie innych użytkowników drogi.

Zapominają, że każdy rowerzeysta , motocyklista, wożnica czy inny użytkownik drogi ma takie samo prawo doporuszania sie nią jak oni.

A jeżeli nie potrafią sie przystosować do tej prostej zasady to znaczy, że są tępi jak młoty i powinni zaprzestać poruaszania sie po drogach publicznych.[/quote']

 

:roll: obejrzyj sobie ten filmik jeszcze raz, na spokojnie. Dlaczego zakladasz ze od razu kierowca czuje sie wladca ulicy, ma wszystkich w dupie, zapomina o prawie innych osob do korzystania z drogi itp. Moze po prostu trudniej jest zauwazyc moto i wlasnie na to trzeba ludzi uczulic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym przemyslał pokazywanie tego...

 

 

pokazałem to jednej osobie- stwierdziła,ze motorzysta jechał stanowczo za szybko i dobrze mu tak. gdyby jechał wolniej to nic by sie nie stało...

 

na filmie prędkość, z jaką podjezdza moto wydaje się bardzo duża- i mozna jak widać źle zintepretować...

 

no,niestety.

 

pzdr

 

To może powinien był go pchac - ku..wa jak slucham takich ludzi krew mnie zalewa, na Twoim miejcu chyba bym tą osobę pir....

To jakiś ciemnogród i myślenie stereotypowe, najlepiej zakazac jazdy na motocyklach i po problemie.

 

Przepraszam ale nie mogę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...