Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co ja wiem, to kto robi przednie zebatki jest bez wiekszego znaczenia, ale jesli juz chcesz najlepsze, to kup Renthal (www.renthal.com) .......... chris je tez sprzedaje

 

a lancuch syf - wybij sobie z glowy, krzysiu. poloz go razem z kolorowymi lampkami, pamietasz ten pomysl-fiasco? :D

skoncentruj sie na szukaniu najlepszej ceny za DID i nie bedziesz zalowal

 

 

Z tym łańcuchem to było jak z Twoim zdjęciem z kobietą, którą przewiozłeś z weale - skupiam się tylko nad DID'em. Co do Renthala - zobaczę. Raczej nie będę zciągał gratów z USA- poszukam coś lokalnie

 

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kris w Sydney... W Warszawie to zwracają uwagę tylko na skośnookie sokowirówki!!!

Nikt już chyba nie wie, co to jest klasyczne piękno ramy i silnika, i inne bebechów wyeksponowanych na zewnątrz motocykla...

Ciekaw jestem ile monsterów jeździ po polskich drogach, może jacek998 ma jakieś dane...

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast wlasnie sobie przypomnialem, ze gdy tutaj sie zapisalem i napisalem moj "dzien dobry" post to wital mnie miedzy innymi ktos o pseudonimie Melon19

widzialem jego posts na DML ale tutaj jakos ostatnio nie........... :D

 

Spoko, spoko melvin jestem tutaj prawie codziennie (na DMLu też) i śledze wasze posty. :D Narazie coprawda nie wypowiadam się bo na zakup ukochanego monsterka przyjdzie pora po zimie jak już zdam prawko, które zacząłem dopiero wczoraj. Ale bez obaw napewno mój nowy motorek to nie bedzie żadna japonia. Ale możecie być pewni że na punkcie ducati jestem tak zakręcony jak wy. A i mam wrażenie że będę jednym z młodszych posiadaczy ducati w polsce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na japońcu bo się wstydził - ot dlaczego, ale my go wyczailiśmy :D

 

A jaka pogoda w Łomży - u nas już ciemno się zrobiło i jest dość pochmurnie. Kurcze niestety jutro ma być paskudna pogoda, a planowałem jutro pojeżdzić (myślałem nawet o Poznaniu_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lomzy zachmurzenie , ale sucho i +12 stopni C. Mozna jezdzic- jutro jezdzic nie bede bo baba zapowiedziala ze mam sie zajac corka:-))) i chyba odwiedze brata(Michala) na wsi- pojezdze moze DRZ 400. Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że masz tak kochaną żonę, iż da Ci możliwość jutro pojeździć na drugim sprzęcie :D

Ty chłopie to masz szczęście.

A poważnie - miłego śmigania i bezpiecznego (na drogach już widać dużo piachu i liści - tak jaj w okolicach Sydney :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Ty -baba zostaje w domu ja pojade sam z corka- jak pojechalbym z baba to lipa bylaby z jezdzenia.

Przed chwila dzwonilem do Rycha i nici beda z dlubania motorkow dzisiaj- akcja jabluszo w toku(znow zwozenie:-))) ).Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś mi Jacek doniósł, ze w poznańskim Motorex jest jakaś mega okazja - SS750, 2002 roku, za nieco około 8500 zł!! Cena taka dobra bo zależy im na szybkiej sprzedazy maszynki.

Zainteresowanych odsyłam na ul. Bukowską w Poznaniu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...