Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Wczoraj wieczorem miałem okazję przetestować najnowszy wynalazek spopd znaku DUCATI.

Czerwone wino DESMO ROSSO o którym pisaliśmy parę stron wcześniej.

Jest rewelacyjne , ponieważ ducati nie dałoby swojego logo do słabego produkty.

Było troszkę za ciepłe ale...

Wyobraźcie sobie przepyszną kolację pod gołym niebem, a 5 metrów dalej w świetle lamp lśniły:

czerwona multistrada 1100 S, czerwony monster S2R 1000, czerwona multistrada 1100 i biały monster S4RS.

dalej pozostaje nierozwiązana sprawa wyboru motocykla multi czy monster???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam mały problem a mianowicie chodzi mi o Ducati Monster 620i.e. 04" motocykl mam po małym szlifie, uszkodzony immobiliser i chciałem się dowiedzieć czy można go jakoś usunąć albo naprawić (jaki byłby mniej więcej koszt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje chyba 8 tys zlotych- poniewaz Ducati immobilajzery sa nie do podrobienia. Trzeba wymienic w zestawie zegary, komp i kluczyki- a jesli ktos

sprzedaje oddzielnie zegary- to mozna dac za nie 10 zloty nie wiecej- i postawic je sobie na kominku...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem miałem okazję przetestować najnowszy wynalazek spopd znaku DUCATI.

Czerwone wino DESMO ROSSO o którym pisaliśmy parę stron wcześniej.

Jest rewelacyjne , ponieważ ducati nie dałoby swojego logo do słabego produkty.

 

Narobiłeś mi smaku Łukasz... na szczęście mój sześciopak już do mnie idzie/leci... :buttrock:

mam nadzieję, że wysłali jakimś kurierem, bo coś nasi pocztowcy raczej by je wypili niz dostarczyli... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje chyba 8 tys zlotych- poniewaz Ducati immobilajzery sa nie do podrobienia. Trzeba wymienic w zestawie zegary, komp i kluczyki- a jesli ktos

sprzedaje oddzielnie zegary- to mozna dac za nie 10 zloty nie wiecej- i postawic je sobie na kominku...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

 

a czy można jakoś go usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna - pytanie tylko po co Ci pomnik sztuki nowoczesnej??? Bo jezdzic nie bedziesz...

Kiedys mielim 620 IE,bez kluczyka ,to pomine sprawe kosztow, ale zeby przyslali odpowiednie czesci bujalim sie chyba pol roku- bo trza bylo potwierdzic w firmie Ducati ze jest sie wlascicielem, ze moto nie jest jakas lipa... w sumie moto bylo sprzedane po kosztach- bez zarobku...ale tak sie zdarza.

Chcesz nim jezdzic musisz zglosic sie do dealera i tam zalatwic sprawe- tylko nie dziw sie kosztom...Pozdr. Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawa sprawa choc nie slyszalem o PC w SS'ie. Poczekajmy, moze ktos faktycznie smiga na takim. Wiesz jakiego przyrostu mocy/momentu mozna oczekiwac? Mam kolege w PTM'ie ( zakladaja i imprtuja PC)- w przypadku koniecznosci dostrajania sluze pomoca ;-].

Pzdr,J

 

 

Tutaj jakies PC daja:

 

http://sklep.scigacz.pl/advanced_search_re...&sort=2a&page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy naprawde daja jakies wymierne efekty??? No i do sprawdzenia potrzebna jest hamownia i jakis analizator spalin...

W seriach 916/748 mozliwa jest pewna regulacja mieszanki paliwowo powietrznej w kompie, ale oprocz tego mozna wmontowac bardziej sportowy ECU, lub UltiMaps-a, ale jak komus osiagi nie wystarczaja taniej chyba bedzie zmienic sprzet na wiekszy, mocniejszy, szybszy...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZISKA!!!! jest ładny sprzęcik do wyrwania Monster 800 z 2004r z niewielką ilością uszkoodzeń w stanach na aukcji,być może uda się go wyrwać niedrogo .Zainteresowani muszą gadać z Jankie m Klekotkiem lub MC-Ryśkiem z Motostaodoły ,a czas nagli bo jutro koniec aukcji a to link-http://www.salvagedirect.com/asp/viewitem.asp?itemid=676869

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

już wcześniej o tym było pisane, ale znalazłem stronkę poświęcona temu "wynalazkowi"...może komuś sie przyda ?

 

http://www.terramostro.com/index.cfm

 

Pozdrawiam

 

PS:

W końcu wybrałem i kupiłem "Diabełki Pirellki" do mojej Muti.

Czy możecie polecić jakieś miejsce w Warszawie na zmianę opon w Ducati

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:

W końcu wybrałem i kupiłem "Diabełki Pirellki" do mojej Muti.

Czy możecie polecić jakieś miejsce w Warszawie na zmianę opon w Ducati

Dzięki za info

 

 

A NA MOTOBAJZLU W SOBOTE LUB W NIEDZIELE NA SŁUŻEWCU? -TEŻ WYMIENISZ ,TYLKO ZA WJAZD TRZEBA PŁACIĆ

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano prowde godocie kumie... ale tez i w Multi monowahaczowce moze kazden dobry warstat wulkanizacyjny zrobiec, poniewaz tyl mozna wywazyc na samochodowej osce- maszyny- gorzej z przodem- do statycznego wywazenia przodu potrzebne jest koromesło z 4-rema łożyskamy...

Ja tam sie wybieram na Motobazar - bede w sobote i niedziele- bedzie jeszcze ktos???

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac, jak tylko założysz to podziel się opinią z kolegami na temat tych gumek. Ciekaw jestem czy będzie zgodna z moją? Moje Pilot Sporty sa z 2003 r. i powiem Wam, że to czuć. Boje sie wchodzić w niektóre łuki. Jak Rossi ide ślizgiem nie do końca kontrolowanym ubu kół, a przy odkręceniu manety uslizguje i tańczy mi tył. Ten sezon jakoś dokulam ale przyszły chyba też Diabły.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mają na Moto-Bazarze "koromesło z 4-rema łożyskamy" :) ? Ktoś słyszał ? a może widział takie cós ? :D

 

Pozdrawiam

 

PS:

jakby ktoś chciał wiedzieć gdzie je kupiłem to podam na priv :wink:

Niecały tysiak wyszedł za komplet opon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...