Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Mialem, polecam przy mom. obr 130 Nm rachunkowo wytrzymuja 10 600 km ( o ile jezdzisz normalnie i nie katujesz )

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

bardzo przyziemna sprawa, aczkolwiek ważna. Gdzie można dostać fajkę do świecy do MTS ?

Moja jest uszkodzona :)

http://img340.imageshack.us/img340/57/image04070yv8.jpg

 

Pozdrawiam

balzac

 

 

 

Hm, nieprzyjemna sprawa Drogi Balzac'u:

 

numer katalogowy nazwa produktu cena jednostkowa

67110241A RH SPARK PLUG CABLE 1000MTS/03 360,05 PLN

 

Wg. szukajki katalogowo/cenowej Probike. Cos Ich chyba pogielo z ta cyfra?!

Foty nowych Duk doszly?

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Panowie tam wystepuje kapturek z cewka zaplonowa jako jedna calosc firmy BERU!!! Prosze sie nie dziwic...

Ladny cukierek, ale z prawej striony kierownice ma i nie wiem jak jezdzic :banghead: Pozdr. P.S. Siedziem tera z Ryskiem i robiem dumki n/t czesci motocyklowych do roznych rzechow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nieprzyjemna sprawa Drogi Balzac'u:

 

numer katalogowy nazwa produktu cena jednostkowa

67110241A RH SPARK PLUG CABLE 1000MTS/03 360,05 PLN

 

Wg. szukajki katalogowo/cenowej Probike. Cos Ich chyba pogielo z ta cyfra?!

Foty nowych Duk doszly?

:icon_mrgreen:

Witaj Jacku,

Dzięki za odszukanie ceny. Cena rzeczywiście kosmiczna. Zastanawiam sie czy nie można tej gumy skleić.

Urwany kawałek:

http://img129.imageshack.us/my.php?image=image04061mf2.jpg

reszta fajki jest nie uszkodzona i nawet działa :icon_mrgreen:

http://img66.imageshack.us/my.php?image=image04060dv2.jpg

Wiadomo, chciałbym mieć całą, ale nie za 360zł :icon_mrgreen:

Fotki nowych Duk oraz uaktualniona lista Członków Klubu, doszły :wink:

Dziękuje

balzac

 

PS:

jutro zadzwonię do Boldoru i zapytam o cenę, a za chwile rzucę temat "fajki" na www.multistrada.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to jest guma lub gumopodobny material elastyczny mozna to skleic klejem Cyjanopanem lub podobnym Loctite ale do klejenia materialow elastycznych...bo sa takie kleje, sprawdzilim to...

Musza byc spelnione normy czystosci klejonych powierzchni- zatwierdzonych przez Motostodole- jednak jezeli to jest typy silikonowego( a nie guma) to sie nie sklei:-((((.

Pozdr. Janek Brudas.

P.S. Mala poprawka- jednak to nie jest cewka z kapturkiem- tylko sam kapturek- teraz mnie dfziwi ta cena- 360 zl??? moze wzieli z ceny "cewkokapturkowych" ???

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to jest guma lub gumopodobny material elastyczny mozna to skleic klejem Cyjanopanem lub podobnym Loctite ale do klejenia materialow elastycznych...bo sa takie kleje, sprawdzilim to...

Musza byc spelnione normy czystosci klejonych powierzchni- zatwierdzonych przez Motostodole- jednak jezeli to jest typy silikonowego( a nie guma) to sie nie sklei:-((((.

Dzięki jannikiel za szybka odpowiedź. Tak jak napisałem wcześniej, zadzwonie do SKLEPU w Warszawie, jak będzie drogo to spróbuje kleić gumę ;)

PS:

Multistarda, nieziemski motocykl toteż ceny mogą być z kosmosu. Ale co tam do wiosny na kabelek chyba uciułam :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac wygląda na zwykłą fajkę. Może pobejdzie fajka - kapturek od PF126prędki a może od CC??? Razem z przewodem wysokiego napięcia. Nic nie będziesz musiał kleić. No i to ten sam włoski wyrób...hihihi...

Gdzie ci włosi potrafili świece umieścić :)

 

Oponki: Ja mam chyba Metzelery Z3 i nie polecam, nie sposób jej zamknąć bo moto zaczyna się ślizgać....

Pozdr

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jacku,

Dzięki za odszukanie ceny. Cena rzeczywiście kosmiczna. Zastanawiam sie czy nie można tej gumy skleić.

Urwany kawałek:

http://img129.imageshack.us/my.php?image=image04061mf2.jpg

reszta fajki jest nie uszkodzona i nawet działa :icon_razz:

http://img66.imageshack.us/my.php?image=image04060dv2.jpg

Wiadomo, chciałbym mieć całą, ale nie za 360zł :buttrock:

Fotki nowych Duk oraz uaktualniona lista Członków Klubu, doszły :)

Dziękuje

balzac

 

PS:

jutro zadzwonię do Boldoru i zapytam o cenę, a za chwile rzucę temat "fajki" na www.multistrada.net

 

 

W wykazie czesci do Twojej Multi jest caly element- fajka+przewod, pewnie stad ta cena? Moze lepiej faktycznie skleic i dla pewnosci 'sciagnac' opaska termokurczliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balzak - a może po prostu napadnji na kogos kto ma MTS i weź od niego (od niej) taką fajkę :icon_mrgreen:

 

to oczywiście głupi żart - powaznie to popytaj po serwisach (podzwoń) moze mają coś luzem i będa mogli Ci odpalić lub wyfasowac za niewiwlka kwotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat o Ducati to podrzucam fragmetn filmu mojej produkcji nt. Customowej MV Agusty - zwrocice uwage an pozlacane elementy.....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same złe wiadomości:

Po pierwsze pochodziłem po sklepach i nie znalazłem kleju do sklejenia fajki. Sprzedawcy mówią że jest zbyt wysoka temperatura jest przy świecy i klej puści :wink: Jaka może być tem. przy kapturku świecy, ktoś wie ?

Po drugie dostałem odpowiedź od Boldora "Wg cennika Ducati kabel ten kosztuje 360,05zł brutto, ale od ręki go nie mamy. Musielibyśmy zamawiać. Czas oczekiwania około 14 dni, może być trochę dłużej" SUPER ;)

A teraz pytanie do Was : Czy zamawiając bezpośrednio ze strony ducati.torn.com.pl mogę liczyć na szybszą przesyłkę. Na razie sie zarejestrowałem na stronie sklepu i już godzinę czekam na potwierdzenie rejestracji. Zwykłe to działa automatycznie.Trochę mnie przeraża fakt że nie dość że cena kosmiczna to jeszcze parę "lat świetlnych" muszę czkać na część. Czy trzeba być aż tak cierpliwym ?

 

Czy my nadal w UE ? :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o temperature w okolicy świecy w silniku chłodzonym powietrzem i olejem i to pod osłoną paska rorządu myślę że w extremalnych warunkach w upały można się tam spodziewać do 150 stopni celsjusza.A co do fajki jeśli ci nie zależy na ORGINALE to sprubuj coś może dobrać od samochodu od głowic 16 zaworowych gdzie świece siedzą głęboko w głowicy tulejach a fajki muszą być odpowiednio do tych głowic długie np kable od VW polo 1,4 16V ja mam takie kable na zapasie w bagażniku jakbyś chciał to mogę ci użyczyć jednego żebyś sobie przymierzył.Znam też firmę która dorabia różnego rodzaju kable na wzór w Warszawie na Instalatorów

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...