Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

a jak tam u Koleżeństwa z jazdą (dziś i wczoraj było całkiem fajnie, pogoda i ulice całkiem suche). Jeździcie jeszcze, czy już zimujecie?

 

Co do Lublina - na KUL są bardzo fajne dziewczyny - watro się wybrać i trochę "pomarudzić" na jakiejś uczelni :wink:

 

 

Witam

Ja jezdzilem ostatnio w czwartek kolo godziny 21 po pracy. I zamierzam caly czas jezdzic jak tylko warunki pogodowe pozwola. A co do lublina to trzeba sie tam spotkac, no i na KUL zajechać :crossy:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plecaczka z teledysku

To żona prezesa jest ładniejsza :D

 

Co do toru w lublinie to nie musi byc długi. puscimy z lekkim interwałem i sie pomiescimy w 30 moto (chociaż mam nadzieje, że zjawiłoby się wiecej).

Interesuje mnie czy jeśli się zjedzie te 30 moto + 30 Prześlicznych plecaczków to się gdzieś w jednym miejscu pomiescimy żeby sie nie trzeba było odwozić po Lublinie taksówkami.

Jeżeli w pobliżu jest zalew to zazwyczaj są domki. Ja zabiore Iveco z firmy z zestawem desek Windsurfingowych do testowania i oprócz jazdy na torze - jak się nie pomiescimy to część pójdzie na wodę :D

 

Dowiedz się o cene wynajęcia toru z zabezpieczeniem , żeby było oficjalnie i żeby obcy nie przyjeżdzali - co byśmy nie musieli wydechami lać po łbach ....

 

Bywajcie

 

PS

Kto z Was się wybiera na wystaw emoto do Mediolanu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żona prezesa jest ładniejsza

 

 

...ktorego...a moze obie- tak bedzie bezpieczniej dla Ciebie...

 

No powiem Ci Darkmann, że jak ostatnio byłem to Smoczyca czyli żona prezesa z Poznania tak mnie olśniła,że Jaco mnie musiał wyprosić z mieszkania. Zmieniła kolor włosów na ciemne a ja lubie brunetki :eek

No a ta z teledysku to też mega laska.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie desmonikiel:-)))...

Swoja droga z Lomzy do Lublina daleko nie jest- wiec z Ryskiem bym sie zameldowali oczywiscie na 2 Ducatach i oczywiscie jako tzw knury same bym przyjechali:-))). A traf chcial ze bylem tam we wojsku na szkolce, jakies 200 lat nazad, malo co pamietam widac caly czas bylem nietrzezwy, fajne byly czasy bylem taki mlody i pikny teraz zostalem tylko mlody :icon_mrgreen:

Pamietam tez ze "w nagrode" nasz pluton jak cos przeskrobalim ciagalim w te i we wte Miga 15-go, no i latalim po poligonie czolganiem przez pelzanie jak mielim slabe wyniki w strzelaniu- a slabe tzn nie wolno bylo strzelac powyzej 45 pkt (na 50 mozliwych) i ponizej 38- a tak sobie zyczyl nasz d-ca kompanii(ciagle nawalony) w stopniu kapitana - byl stary jak swiat a mysle ze razem ze Swierczewskim na wojnie bywal i wodke z nim pil bo cos za duzo szczegolow o nim podawal...

Z Lublina jeszcze pamietam strach przed pewna paskudna choroba weneryczną- na szczescie mialem szczescie a kolega, co poszedl z ta druga- mniej. W efekcie mial kwarantanne 1 m-c w Izbie chorych...Narazie wychodze z Burkiem(basset) na spacer.

No juz wrocilem...

Lublim fajne miasto juz wtedy bylo(jak pamietam) , a mysle ze teraz jest jeszcze ladniejsze.., jesli chodzi o tor- to nie bylem , ale jak slyszalem to nie za bardzo jest tam gdzie odwinac, a moj na 1 biegu dochodzi do 110 km/h , to musialbym sie krecic na 1-ce caly czas, ale sama idea jak najbardziej gut...

Dzisaj nie bylim na przejazdzce, pracowalim na warsztacie bo trzeba szybko uruchomic enduraka dla jednego Desmomaniaka, od czasu do czasu wyprowadzam Klekota z katakumb, ale chyba po 1 Listopada pojade do Motostodoly i zostawie na zime do serwisu bo to opony sie koncza i wymienic to i owo trzeba...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci Darkmann, że jak ostatnio byłem to Smoczyca czyli żona prezesa z Poznania tak mnie olśniła,że Jaco mnie musiał wyprosić z mieszkania. Zmieniła kolor włosów na ciemne a ja lubie brunetki :eek

No a ta z teledysku to też mega laska.

 

 

 

Hmmm...dziwne,Smoczyca cos mowi, ze Cie coraz bardziej lubi... :icon_mrgreen:

 

Magia

 

 

Dzizus! To dopiero byla magia dla Ducati!!!!!!!!!! Gosc zapisze sie na stale w annalach historii Ducati!

 

http://www.megaupload.com/?d=DQ4A0NUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Interesuje mnie czy jeśli się zjedzie te 30 moto + 30 Prześlicznych plecaczków to się gdzieś w jednym miejscu pomiescimy żeby sie nie trzeba było odwozić po Lublinie taksówkami.

Jeżeli w pobliżu jest zalew to zazwyczaj są domki.

 

 

 

No właśnie tu są małe schody. Co prawda zalew jest ośrodkiem rekreacyjnym i można tam miło spędzić czas. To jednak poza wyciągiem do nart wodnych od lat siedemdziesiątych niewiele się zmieniło. Więc domki są, ale co do ich jakości i standardu nie będę się wypowiadał, nawet nie wiem czy w ogóle jeszcze są wynajmowane. Oczywiście cały czas snute są plany rozwoju infrastruktury, ale wiadomo jak to w naszym kraju... raczej nie zdążą :) . Całkiem prawdopodobne, że jest w dalszej (powiedzmy promieniu 2 km) okolicy jakiś hotel/zajazd. Muszę się tam przejechać i odświeżyć pamięć, wiecie jako autochton nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Co do jazdy to oczywiście na moto, bo jak na razie pogoda mnie nie odstrasza :wink: .

 

Zainteresowanych odsyłam do zumi na zdjęcia satelitarne, coby zobaczyć porównać wielkości, odległości popatrzeć z góry. Zalew Zemborzycki jest na południu miasta.

Edytowane przez Lecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam u Koleżeństwa z jazdą (dziś i wczoraj było całkiem fajnie, pogoda i ulice całkiem suche). Jeździcie jeszcze, czy już zimujecie?

 

Nie no pogoda jest jeszcze OK. Trzeba jeździć dokąd się da :wink:

Jutro też chyba wyprowadzę czarnucha.

Muminek może jakiegoś spota we Wawie zrobimy jeszcze przed zimą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chłopaki zazdroszczę, u nas pada już chyba 3 tydzień, a jak w piątek zaświeciło słonko, to musiałem jechać w delegację :lalag: :lalag: :lalag: sobota deszcz, niedziela mgła... porażka Dzisiaj wcale nie jest lepiej...

Dobrze że chociaż forum działa, to można poczytać... ciekawostki

Pozdrawiam

 

PS. o żonach prezesów prosze nie dyskutować, obie ładne i basta... :clap:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pogoda jest jeszcze OK. Trzeba jeździć dokąd się da :lalag:

Jutro też chyba wyprowadzę czarnucha.

Muminek może jakiegoś spota we Wawie zrobimy jeszcze przed zimą :clap:

 

można pomyśleć o tym - tylko kiedy i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scitro, ja wczoraj troche pojezdzilem ale ciezka sprawa- zimno , wilgotno; Guma sie nie trzyma i nawet przy przyspieszaniu na 2 potrafi zerwac przyczepnosc, Ale jak podudnilem ducatem przez 80 km to banana mam do teraz :)

Edytowane przez Desmo- korek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przychodzę do domu, a tu 2 fajne przesyłki. Pierwsza od Jacka, a druga z "Motocyklem", a w nim duży artykuł o Desmosedici RR (to juz w drugim z rzędu numerze piszą o Ducatach ;) ). Jeszcze wprawdzie nie poczytałem nic, ale jak widzę artykuł zabrał z numeru 7 stron :D Dodatkowo jest trochę o tytule mistrzowskim dla Stonera i Ducati oraz spory artykuł o nowym Moto Guzzi Griso. Włoszczyzna zaczyna być coraz bardziej zauważalna i coraz więcej się o niej pisze :D

pozdr

Kris

ps -doczytałem się, że Desmosedici RR będzie wystawiane na MotocyklExpo w dniach 1-3 lutego 2008 w W-wie

i jeszcze jedna ciekawostka z netu http://www.motoinfo.it/Moto_Schede/FotoMot...hp?recordid=485 i http://www.jimmy540i.com/forum/showthread.php?p=515

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przychodzę do domu, a tu 2 fajne przesyłki. Pierwsza od Jacka, a druga z "Motocyklem", a w nim duży artykuł o Desmosedici RR (to juz w drugim z rzędu numerze piszą o Ducatach :icon_exclaim: ). Jeszcze wprawdzie nie poczytałem nic, ale jak widzę artykuł zabrał z numeru 7 stron :icon_exclaim: Dodatkowo jest trochę o tytule mistrzowskim dla Stonera i Ducati oraz spory artykuł o nowym Moto Guzzi Griso. Włoszczyzna zaczyna być coraz bardziej zauważalna i coraz więcej się o niej pisze :icon_exclaim:

pozdr

Kris

ps -doczytałem się, że Desmosedici RR będzie wystawiane na MotocyklExpo w dniach 1-3 lutego 2008 w W-wie

i jeszcze jedna ciekawostka z netu http://www.motoinfo.it/Moto_Schede/FotoMot...hp?recordid=485 i http://www.jimmy540i.com/forum/showthread.php?p=515

 

 

Kurcze! Ale ladne te bialasy!!!!!! A ten w naszych narodowych barwach..?!?!?!?!?!!? Miodzio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...