Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Zdam krótka relacje z wczorajszej imprezy moim rodzinnym miescie. Na której z radoscia zaobserwowalem 5 motocykli Ducati i serce zabilo szybciej :) Dumnie prezyly sie w slońcu : 749, 748 S ( Janka ), 748 R, SS 900, SS 750 ( moj ). Zabraklo Monstera 620 ie ( Muminak ) Tym razem nie zapuscil sie w te strony. 5 motocykli to malo ale jeszcze pare lat temu bylo ich 0 wiec ciesze sie z takiego widoku na Podlaskich drogach.

 

no strasznie żałuję, że nie dojechałem, ale miałem parę spraw rodzinnych do załatwienia, których nie mogłem odłozyc (niestety).

 

Tak prawdę mówiąc dopiero dziś od 2 tygodni wsiadłem na Monsterka i pojechałęm na Bemowo na występy i pokazy jazdy. Przy okazji spotkałem tam jednego Kolegę, który sprzedaje 748S (w żółtym kolorze) w bardzo dobrym stanie (np. kupiony w Polsce, przebieg niecasłe 10 tyś km, a właściciel, jest mechanikiem i pracował do jesieni w Boldorze, gdzie go serwisował). Robił dziś pomiar mocy na hamowni i wyik był całkiem ciekawy - 98 KM na kole.

 

Może w przyszłym tygodniu ktoś się wybiera z koleżeństwa na Motobazar do W-wy, który jest 2-3 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. a co wy tak z tymi pilotami Kris i yasec???

ello,

bylem w weekend na święcie bazy lotniczej w minsku maz.

na boku ducata zagoscil emblemat 1-szej eskadry lotnictwa taktycznego

a przy kluczyku czerwona zawieszka pilota miga 29 fulcrum

:) :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz może być Pilots...hehehe...

Wiesz aLLy, ja się właśnie przesiadłem z Hondy na Monstera, tak że odzczułem wyraźną różnicę w prowadzeniu i ergonomii jazdy... ale rozwodziłem się już nad tym..... :D a poza tym nie gniewaj się że cię rano po 6 budzi jakiś Ducat... to jaaa..... przejeżdżam Klasztorną...:)

Wyjeździłem się, aż mnie tyłek rozbolał, no ale trzeba się wprawiać przed wyprawą do Frencciego....

Prezes zapomniałem dziś Pendrive'a zdjęcia będą jutro :)

Strzała

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aLLy!

Z częściami to jest różnie. Na ostani przegląd częsć kupilem od znajomego bo akurat miał, a reszte kupiłem w Poznaniu w Moto-Rex. Czasem sciągam z zagranicy. Podobno znowu Moto-Fun z zakopianki został dealerem Ducati. Kiedys u nich kupowałem części.

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo, wlasnie sie dowiedzialem, ze kolega chce sprzedac ST2 z 2003 roku, kupiony w Boldorze i tam serwisowany...uwaga- przebieg 7500km!!!! Kolor zolty, o ile pamietam- to prawdziwa igla (!) oprocz kilku zadrapan z lewej strony. Pisac prosze na maila jesli ktos bylby zainteresowany i wiedzialby jakiej ceny oczekuje, bo kolega jest bardzo zalatany i jesli kwota bedzie zadowalajaca to rach-ciach sprzeda, mam dwie fotki i namiary.

Forza Makarony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Nowak z tym zero Ducow na podlaskich drogach pare lat temu nie przesadzaj- Ryska niepowtarzalny Paso Limited na specjalnie do niego robionych Fast By Ferraci robilo pare lat temu za 5 Ducow:-)))).

Ogladaliśta Moto Gp - fajny wyscig i najwazniejsze Stoner na Ducu przed powszechnie uwielbianym pedałem ;) :flesje:

Szkoda ze "dziadek" Capirex juz nie nadaza- nie moze sie przelamac po fatalnym upadku...moze czas na Barrosa, lub Hofmana??

Muminek ucieszyles mnie tym testem 748 S- to kolejny raz potwierdzone dane a nie wyssane z palca jak w niektorych ryzopedach- ja juz dawno wiedzialem ze Ducati jak pisze ze moto ma 100 km to naprawde prawie tyle ma- dla porownania 106 konna VFR 750 z 1994 roku wykazywala 89 KM, a 100 konna cbr 600- 86 KM spod kola. Pozdr. Janek 748 S- Ducati Forever! P.S. Szukam taniego Elefanta 650-najlepiej niekompletny- byle go mozna bylo odpalic i sprawdzic jak sie kula... ma kto jaki namiar??

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Ducatowców

 

Na początku chce się przedstawić, mimo że kilka razy wspominano o mnie na tym forum.

Mam na imię Łukasz i jeżdżę na czerwonym Monsterze 600 ze złotą ramą. Pracuje w Krakowie i najczęściej mnie tam spotkacie. Przemieszczam się też czasami w kierunku Częstochowy, ponieważ pochodzę z tego miasta i czasami wracam na stare śmieci do rodziców na dobry obiadek.

W krakowie zajmuje się dystrybucją produktów Dainese (snow, bike, moto) oraz sprzętu windsurfingowego i snowboardowego firmy F2. Zapraszam tym samym do sklepu. Na hasło "Ducati" zawsze rabat 10%.

 

Pozdrawiam kolegów Ducatowców z Krakowa: Marcina, Wojtka, Rafała, Tomka oraz z reszty Polski, których miałem przyjemność spotkać na swojej drodze.

 

Do miłego spotkania w trasie, przy piwk lub u mnie w sklepie

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Ducatowców

 

Na początku chce się przedstawić, mimo że kilka razy wspominano o mnie na tym forum.

Mam na imię Łukasz i jeżdżę na czerwonym Monsterze 600 ze złotą ramą. Pracuje w Krakowie i najczęściej mnie tam spotkacie. Przemieszczam się też czasami w kierunku Częstochowy, ponieważ pochodzę z tego miasta i czasami wracam na stare śmieci do rodziców na dobry obiadek.

W krakowie zajmuje się dystrybucją produktów Dainese (snow, bike, moto) oraz sprzętu windsurfingowego i snowboardowego firmy F2. Zapraszam tym samym do sklepu. Na hasło "Ducati" zawsze rabat 10%.

 

Pozdrawiam kolegów Ducatowców z Krakowa: Marcina, Wojtka, Rafała, Tomka oraz z reszty Polski, których miałem przyjemność spotkać na swojej drodze.

 

Do miłego spotkania w trasie, przy piwk lub u mnie w sklepie

 

Łukasz

 

Witamy Cię Łukasz

Jak widzę, Kraków robi sie zagłębiem Ducati w Polsce :icon_twisted: Może się wybierzesz na Italmeeting pod Poznań za 2 tygodnie?

 

A tak jeszcze przy okazji - w niedzielę na spotkaniu robili na hamowni koledzy testy S4R i co ciekawe - wynik zgodny z katalogiem 117 kucyków. To potwierdza info od Janka - to co podaje fabryka jest w "naturze"

pozdrawiam

Kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Niestety w niedziele byłem w czwie ale nie :crossy: tylko moja włoszką (alfa 156 czarna sportwagon oklejona naklejkami na tylnej klapie Dainese i Ducati ). Jeżeli bedzie taka puszka na Was trabiła to tylko z grzeczności bede chciał się przywitać.

 

Co do wyjazdu na Poznań w Boże Ciało to jestem za, ale mam 2 problemy.

1. To ślub 9 czerwca w rodzinie na którym musze być i robić zdjęcia młodym

2. Najprawdopodobniej będę musiał pracować w piątek po bożym ciele, ponieważ reszta sklepu wyjeżdża na półwysep chelski otwierać 2 sklep na Campingu Chałpy III (serdecznie zapraszam może ktoś z Was też śmiga na Windsurfingu)

 

Jeżeli uda się pokonać "2" problem to mam nadzieję wyruszyć z Kolegą Prezesem naszego Klubu (Duke 75)

w czwartek i pobawić się z Wami w czwartek wieczorem i piątek.

Zmartwiła mnie wiadomość, że niestety nie będzie wypadu na tor do Poznania: :flesje:

Miałem taką chcicę pojeździć w większej grupie ducatów po normalnej nawierzchni.

Szwagier przeżył to zdecydowanie gorzej niż ja. Szkoda mi baku bo był taki ładniutki a teraz wgniot po prawicy.

 

Pozdrawiam

PS. pytanie do monsterowców:

Był ktoś z Was w dłuższej podróży ze swoją 2 połówką (powyżej 1000km)

Czy to wogole ma sens.

Pytam bo na poczatku sierpnia mam ślub i chciałbym jechać w PP na Monsterze.

Dorobiłem mu już rączkę żemy Moja Kasia miała się czego trzymać. Teraz kombinuje nad przeróbką kanapy na wersję bardziej turystyczną. Gdyby ktoś z Was miał taką kanape do monstera do zbycia za

przyzwoite pieniądze to jestem chętny. kanapa może być zniszczona, ponieważ mam zamiar zmienić jej kształt i poszycie.

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...