Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

To Panowie proszę się zająć DeViLL'kiem, tylko raczki na kołderke...hehehe... a jak możecie to sprawdźcie czy rzeczywiście wozi ze sobą kotka na piersi...hehehe... :icon_twisted:

Pozdrawiam

 

Seb

no pewnie, że się zaopiekujemy :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłbym do tego Jedwabnego gdyby nie to że najprawdopodobniej w czwartek pozbędę się Monstera. Gdyby jednak kupiec się rozmyślił to pewnie przyjadę.

Gdyby kupiec sie rozmyslil to odezwij sie do mnie, bo do soboty mam wplacic reszte kasy za SV 650 wiec jeszcze moge sie rozmyslic. Rozmawialismy juz o twoim dukacie na gg, zebys sie wtedy zdecydowal to juz mialbys go sprzedanego.

 

gg : 1657477

emial : choppery @ interia.pl (wykasuj spacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Panowie proszę się zająć DeViLL'kiem, tylko raczki na kołderke...hehehe... a jak możecie to sprawdźcie czy rzeczywiście wozi ze sobą kotka na piersi...hehehe... :P

no pewnie, że się zaopiekujemy :wink:

 

No normalnie świntuchy :banghead:

 

Opieka jak najbardziej wskazana i bardzo oczekiwana :banghead:

No... tylko grzecznie chłopaki, bo kotek jak trzeba to potrafi wystawić pazurki, a ostre są.. ojjj.. ostre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kupiec sie rozmyslil to odezwij sie do mnie, bo do soboty mam wplacic reszte kasy za SV 650 wiec jeszcze moge sie rozmyslic. Rozmawialismy juz o twoim dukacie na gg, zebys sie wtedy zdecydowal to juz mialbys go sprzedanego.

Tak powiem szczerze że sprzedaje go z wielką niechęcią...Nie wiedziałem że kiedyś to powiem sprzedając motocykl. Ale Ducati to Ducati a nie japońszczyzna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ból straszny Jag-u, musiało Cię nieźle przycisnąć...

Dowiedziałem się wczoraj, że jeden z naszych kolegów (Zaza) stał się posiadaczem rozklekotanego włoskiego sprzęta... Gratulujemy i czekamy na foty.

Pozdr Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie świntuchy ;)

 

Opieka jak najbardziej wskazana i bardzo oczekiwana :bigrazz:

No... tylko grzecznie chłopaki, bo kotek jak trzeba to potrafi wystawić pazurki, a ostre są.. ojjj.. ostre :)

 

a kiedy i jak planujesz przyjechać?

 

Może jakoś po drodze byśmy się umówili (równiez i innych zachęcam), krórzy jadą i byśmy większą grupka dojechali na miejsce - zawsze fajniej jest w grupie :crossy:

 

My umówiliśmy sie wstępnie z Mario M o 8.45 w Markach koło Ikea

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek, niedziela dzień święty! masz leżeć do góry .... i nic nie robić, no ewentualnie możesz się schładzać czymś zimnym :) bo ma być ciepło...

Jag-u wracaj szybko albo prerób nieco monstera na supermoto...

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza upic Krzysia to zostanie na niedziele :buttrock: , tylko ja do takiego zadania sie nie nadaje....

Jeszcze raz :

- z noclegami nie ma problema, aby ze soba koce+ karimaty, sprzety mozna bezpiecznie zostawic w garazu u Adama.Spanie u Adasia na gorce( chyba ze jego baba nas pogoni to pojdziem do Ryska), ale podloga twarda( ja jutro podrzuce 1 wojskowa materke+ 1 dmuchany materac...

Potrzebe wieksza i mniejsza mozna zrobic u Adasia, lub w Polu, mycie tez sie znajdzie.

Dzis widfzialem sie z bratem(Michalem) i jutro chyba bede przygotowywal dla niego Paso 750 ustalilismy mala traske po paradzie w Jedwabnem( nie wiem czy sie wyrobimy do konkurencji zlotowych...):

Jedwabne, Lomza, Nowogrod, Łacha(tu dolacza Michal), Ruda, Wanacja, Ksepki,Zalas,Piątkowizna, Łączki, Karpa,Pruska Turosl, Wiartel, Łacha, Kolno, Stawiski,Jedwabne, jak ktos ma mape w skali 1: 150000 to znajdzie te miejscowosci...jak nie dzis podskocze i zrobie kserowki.

Dobra ide myc moja corke...Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Janek przygotowałeś warunki tylko dla najtwardszych z "twardzieli"... :buttrock: jak we wojsku... a co bedzie z DeViLL-kiem, wszak to delikatna istota i wymaga wiecej opieki... (pewnie dostanie materac...hehehe)

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy. Ja się obejdę smakiem....

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umylem powierzchownie- poniewaz robia jakies remonty i ceplej wody niet do jutra, a ja sie wykapalem w lodowatej, ale odjazd:-))).

No warunki niestety biwakowe, chyba ze "kto groszem smierdzi", to sa pokoje po chyba 110 zl(Seba dalem Ci rozpiske) za noc 2 osobowy w Piatnicy...

Ostatecznie De Vilka moge corki pokoj udostepnic - ale lozeczko tylko 1 osobowe:-))), wiec jak kogo przygarnie to ewentualnie wycieraczka zostanie:-)))...

Tel do mnie: 0889903258, lub priva to dam adres dokladny.

Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...