Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Swiezak- a nie sprzedales czasem gdzies pod Poznan? Ktos mnie pytal o Twoja Duke.

 

748S zostaje w okolicach Krakowa :clap:

 

 

Świeżak a czym będziesz pomykać jeśli można wiedzieć jak to nie tajemnica?? :crossy:

 

Ano, jak napisal Janek, mam jeszcze 999S. Ale ono jest do patrzenia, nie do jeżdżenia :biggrin: Trzeba bedzie coś poszukać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Scitro- koledzy z klubu ciesza sie,ze mogli podpowiedziec jakies ladne forum dla Was 

 

Dzwonilem do Jacka.Sprawa wyjasniona. "Koledzy" nie mieszac,prosze:)

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżak- Maciek a na co polujesz, może coś z Motostodoły( Desmostodoły)- dla znajomych Ryśko daje dobre wariantowe upusty..., no i jak wiesz "bajerantem" nie jest, wszystko powie co i jak...a nie że moto od starszego dziadka jeżdżącego tylko w niedzielę itp bzdety...

Pozdr. J-999.

P.S. Witaj Boa - jak tam Pędziwiatr ?

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w niedługim czasie stanę się użytkownikiem Ducati korci mnie pytanie. Urządzacie może jakieś wyjazdy na tory ? Tak myślałem zebrać grupę w sezonie i polecieć gdzieś do Brna lub tp ?

 

 

Pewnie znajdziesz cos ciekawego. Moze Brno- jak Marcin pisal-tam jest swietnie, moze tez jakis trening na Torze Poznan- kombinujemy jak zrobic jakas akcje weekendowa...tylko te koszty ;-[. Mamy zawodnikow w klubie i zaprzyjaznionych wiec kwoty dla instruktorow odpadaja. W minionym roku nie wypalilo bo zabily nas finanse ale sa nowe pomysly na biezacy. Oczywiscie zamieszcze komunikat gdy cos ustale.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, Ty...... :banghead: :banghead: :banghead: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

Na torze w Brnie wiele razy był Paweł z Bochni oraz chłopaki z Halitu, w tym Andrzej, który będzie w Olsztynie i wkrótce wejdzie w posiadanie 996 nie wspominając już o świętej pamięci Wojtku. Na Poznaniu kilka razy byli Wojtek, Darkmann, Rafał Kos. Jeszcze jakieś pytania ???? :icon_evil: :icon_mrgreen:

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...