Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Mikos...pisalem do Ciebie na GG. Jak decyzja?

 

 

w tym tygodniu zobaczymy ;)

dzisiaj dostałem równie ciekawego maila od Darka :)

 

pozdrawiam

Mikos

 

ps. nie mogę sobie przypomnieć hasła do gg. trwa walka :P już próbowałem chyba wszystkich.. shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym filmie to był mój taki spontan, ciągle z radochy coś we mnie krzyczy aaahahahahahaa.....

 

Normalnie poprawiłeś mi humor z poniedziałkowego rana w pracy tym filmikiem :buttrock:

Super, że pogoda pozwoliła na przejażdżkę, my z Ilonką zrobiliśmy pierwsze 130km na klekotku, nie muszę pisać, że było wspaniale! Teraz mogę śmiało potwierdzić "dźwięk silnika to moja muzyka"! :icon_twisted:

ILOVEIT!

 

edit: O! i ikonkę dostałem pod avatarem. thx

Edytowane przez Delta81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta gratuluje zakupu pieknego motocykla-gdyz jeszcze nie mialem okazji :clap:

Kurcze wy juz sobie klekoczecie a ja mam jeszcze stuki-puki Suzuki :icon_razz:

Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie juz bede Makaronowy :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszek- m.in. dzięki Tobie pozwoliłem sobie n/t spontan... , ale jak patrzę na znajomą półeczkę łezka w oku się zakręciła normalnie...ehhh czemu sie w totolotka nie gra...

Zakręcony- tylko pamiętaj wybieraj nie podług ceny- tylko stanu faktycznego- najlepiej od Ducatisti( Aprilisti), ponieważ w/w Cytrynka słabiej chodziła niż mój Klekotek 748- normalnie nie wiem- może zdławiona była franca, no i oczywiście stan zostawiał wiele do życzenia- okazało się że owiewki miejscami są złożone na blachowkręty, komp się spalił bo uszczelek na wydechu nie było- z tyłu zresztą też nie ma - jak w naprędce składali motocykl to pogubili- niemożliwością było żeby wydmuchały się same...

No i jeśli chodzi o samą exploatacje, są Makarony nieco bardziej wymagające- tu nie ma mowy o omięciu serwisowania- bo w pewnym momencie możesz wrócić lawetą... no taki urok- luzy co 10 tysiecy, a paski co 20 tysięcy( podałem wartości mniej więcej, ponieważ nowsze wersje maja co 12 luzy zaworowe...)...

Trzymajcie się Pozdr. J-999.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważać nie muszę, chyba że jedynie by się nie potknąć o silnik na środku garażu stojący :wink:

Ja też nie muszę...

 

http://images46.fotosik.pl/229/2cd3799874bedfda.jpg

 

:icon_mrgreen:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jannikiel,oczywiście ze jak będę kupował Ducata to najpierw poradzę się was wszystkich tutaj zebranych . :lalag: Co do "absolutnego braku zapomnienia o serwisie"to ja wiem,dużo już pytałem tutaj...trochę powiedzieliście mi przez PW.

Zgłoszę się przed zakupem....bez napalania się(wiem wiem,słysząc ducata to się często wyklucza :biggrin: )

Wiem,że nie rok-cena,a stan techniczny(faktyczny)jest najważniejszy.

Sporty mnie nie kręcą ,a raczej "bezłowiewkowy Potfór" :smile: ;)

 

P.S

Dużo ludzi mówi,żebym sobie darował włoskie motocykle....ale co ja mogę??Skoro serce nie sługa :D

Marzenia spełniać trzeba :lalag:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S

Dużo ludzi mówi,żebym sobie darował włoskie motocykle....ale co ja mogę??Skoro serce nie sługa :D

Marzenia spełniać trzeba :lalag:

 

nie słuchaj haterów, oni tak mówią z zazdrości bo sami nie mają "jaj" kupić belli :) bierz włoszkę, kropka.

 

pozdrawiam

Mikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie muszę...

 

http://images46.fotosik.pl/229/2cd3799874bedfda.jpg

 

:icon_mrgreen:

 

pozdr

Wymyśliłeś coś z tą wiązką elektryczną?

 

P.S. w Katowicach będę koło 16. Zadzwonię jak dojadę.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...