Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Rafi... trochę luzu... mnie objedzie mój brat na rowerze , a co dopiero ktokolwiek na torze, czy torach :-))))))

Z mojej strony nie ma nic w uszczypliwości, po prostu mam "trochę" doświadczeń z kobietami, i wiem że naprawdę nie muszą się w swych wyborach kierować, jakąś pragmatyką czy rozsądkiem, a tok Kobietek rozumowania , naprawdę może niejednego chłopaka zadziwić i oszołomić...dlatego Je kochamy :lalag: :notworthy: :clap: ...

A dokładnie bardzo mi się podoba 999 i może kiedyś sobie kupię, oczywiście jak uskładam kasę, bo ani myślę Klekota przedawać...

A właśnie wróciłem od Ryśka, gdzie składaliśmy Multistradę, kurde i w pewnym momencie skończyliśmy pewien etap( sprawdzenie luzów i napięcie pasków), i tak se usiedliśmy w kucki jak araby i przez długie chwile uprawialiśmy dumkę, patrząc i podziwiając Ducatową technikę... kurde Wy też tak macie?

Pozdr. Janek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak janku też tak mamy:)) i to podobno to jest normalny objaw:)) tak lekarze mi mówili ale i tak żona im nie wierzy:))))

 

mnie taż czeka regulacja luzów zaworowych w horyzontalnym cylinderku w moim kochanym monsterku.

Edytowane przez Andryś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie desmomaniacy wryła mi sie jakiś czas temu w głowe pewna myśl. mianowicie żeby nabyć drogą kupna ducati ss z lat 90 ale koniecznie 900. stąd moje pytanie do was jak wiecie o takowym w atrakcyjnej cenie( nie ukrywam że to dla mnie ważne) ale w dobrym stanie to pamiętajcie o mnie o.k. i dajcie jakieś foty namiary itd. zakupu chcę dokonać jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego.

liczę na was i wiem że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos różowego....

http://www.monsterartcontest.ducati.it/jsp...cheda.jsp?id=40

 

Andryś, jest jeszcze chyba SS900 - były moto naszego Presidente, w świetnym stanie, nie licząc małego zagięcia na baku - przygoda na promie - jak jesteś zainteresowany to wal do duke75, bo szkoda by było aby jakiś nieznający się na klasyce ignorant go skatował.

 

Pozdr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z mojej strony nie ma nic w uszczypliwości, po prostu mam "trochę" doświadczeń z kobietami, i wiem że naprawdę nie muszą się w swych wyborach kierować, jakąś pragmatyką czy rozsądkiem, a tok Kobietek rozumowania , naprawdę może niejednego chłopaka zadziwić i oszołomić...dlatego Je kochamy :lalag:

Alez drogi Janku!! Ducati nalezy kupować sercem, a nie rozumem :biggrin:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie Bika wybierze taki motocykl co ma ładną różową/fioletową/kremową(niepotrzebne skreślić) naklejkę...hahahahahaha...

http://trendwarriors.files.wordpress.com/2...ink-ducati1.jpg

a do tego

http://www.team-bhp.com/forum/iipcache/5467.jpg

 

:) MNIAMMMM

 

pozdr

 

Ale faktem jest ze do suchego sprzęgła trzeba sie przekonać.

Mnie tam zajęło to jakieś 3 sekundy... :icon_mrgreen: i już byłem przekonany.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę żałuję, że 696 ma mokre...

Z tego co wiem, to wszystko jest do zrobienia ;)

Może niech się Klekot wypowie :)

 

wryła mi sie jakiś czas temu w głowe pewna myśl. mianowicie żeby nabyć drogą kupna ducati ss z lat 90 ale koniecznie 900

Ehhhh... jak ogarnę moje 600 to chętnie się przesiądę na 900 :)

 

...ew jak będzie konkret z finansami, to 851, bo o 3x8 to chyba można pomarzyć tylko :buttrock:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to wszystko jest do zrobienia ;)

Może niech się Klekot wypowie :)

 

Nawet jesli to cos czuje ze Ewa szybko przesiadzie sie na coś wiekszego :buttrock:

 

A własnie, ciekawe czy pojawia sie zestawy na suche do 1100 :icon_question:

Edytowane przez theodor.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A dokładnie bardzo mi się podoba 999 i może kiedyś sobie kupię, oczywiście jak uskładam kasę, bo ani myślę Klekota przedawać...

A właśnie wróciłem od Ryśka, gdzie składaliśmy Multistradę, kurde i w pewnym momencie skończyliśmy pewien etap( sprawdzenie luzów i napięcie pasków), i tak se usiedliśmy w kucki jak araby i przez długie chwile uprawialiśmy dumkę, patrząc i podziwiając Ducatową technikę... kurde Wy też tak macie?

Pozdr. Janek.

 

999 jest moim przyszłościowym celem, narazie niestety nie mogę sobie pozwolić na ten niesamowity sprzęt. Natomiast w niedalekiej przyszłości za sezon/dwa planuje zakupić 749 od co, taki sobie brat 999. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

 

Mam pytanie. W moim SS strzeli niedługo 50 tys. przebiegu. Jest to przełomowy etap w jego życiu i czy trzeba zrobić duży serwis? Jak to jest z tym serwisem. Ogólnie w Ducatcie nic się nie dzieje, nie zapeszając w tym sezonie chodzi bajecznie. Paski mają dopiero 7 tys, luzy ewentualnie trzeba byłoby sprawdzić( chociaż też słuchowo jest dobrze). Myślę żeby w czasie zimowym rozebrać go, wyciągnąć silnik, posprawdzać uszczelki, przewody. Raczej nie chcę go oddawać w cudze ręce- to jest ostatnia z ostatnich możliwości :wink: Chyba, że w takim przypadku po prostu go nie ruszać, nie ma sensu. Przygotować go do następnego sezonu jak zawsze, bez ścisłych rozbiórek i wsio.Pozdr.

 

P.S

Cześć Andryś :flesje: niestety nie udało nam się poklekotać razem zbytnio w tym sezonie. Muszę się wybrać do ciebie po książkę serwisową od Duka, masz ją jeszcze? przydała się chociaż? Pozdrawiam serdecznie sąsiada!

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w Ducatcie nic się nie dzieje, nie zapeszając w tym sezonie chodzi bajecznie. Paski mają dopiero 7 tys, luzy ewentualnie trzeba byłoby sprawdzić( chociaż też słuchowo jest dobrze). Myślę żeby w czasie zimowym rozebrać go, wyciągnąć silnik, posprawdzać uszczelki, przewody. [...] Chyba, że w takim przypadku po prostu go nie ruszać, nie ma sensu. Przygotować go do następnego sezonu jak zawsze, bez ścisłych rozbiórek i wsio.Pozdr.

No, jakby mój chodził bajecznie to na 100% bym nie ruszał nic specjalnie ponad normę...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cześć kinga:) wiesz jak ci pisałęm miałęm wiele różnych problemów w tym roku i dlatego nie udało sie nic razem polatać:( sam mało zrobiłęm w tym sezonie bo tylko niecałe 10 czy 11 tysięcy:(( ale sezon jeszce sie nie skończył wiec mam nadxieje jesdzcze nakręcić troszeczke kilasków.jeszcze kumpel się wczoraj rozwalił wiec masakra:((

 

książka sie jak najbardziej przydała i wielki ci dziei za nią może bedziecie na bydgoskim zakończeniu z Kamilem to oddam ci ksiązżeczke.

bede z 2 połową i mam nadzieje że bedzie pogoda ladna to sobie bedzie można pośmigać.

 

co jest z tymi ducati że się jakoś nie psują? moja traktarynka odpukać też działa mimo że na pasie nauczyłem ją latać na wysokości 150cm to ma sie świetnie:))))))

 

a teraz czas na ss w starym wydaniu:) jak ci sie obije o uszy to daj znać o.k.

 

a jak się wam dziś w tą pogode jeżdzi? bo ja jakoś daje rade ale chyba już jesień sie zaczyna powoli ??

Edytowane przez Andryś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:banghead: profanacja !

 

 

 

:buttrock: :buttrock: gdzie można nabyć te cuda ?

Biorę za każde pieniądze :clap: :biggrin:

 

 

Nawet jesli to cos czuje ze Ewa szybko przesiadzie sie na coś wiekszego :buttrock:

 

 

Oj, chyba nieprędko :) To moje cacko jeszcze długo będzie stanowić wyzwanie, żeby jego moc wykorzystać do końca :)

 

Ale to suche sprzęgło... to było coś :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...