Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

no nie zaraz sie wkorze wy tam w polsce sie bawicie na zlotach a ja siedze w san francisco i nie mam swojego duca stoi w polsce rozebrany na czesci i zostal na nim tylko bak ale mysle ze w nastepnym sezonie to sie spotkamy i poszalejemy pozdrawiam wszystich maniakow ducatii :banghead: :banghead: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 propozycje na weekend 3-4 października:

-jeżeli zbierzemy grupę 5 motomaniaków to jest możliwość przeprowadzenia szkolenia w Bednarach:

http://www.ttsc.pl/index.php?mode=article&...ore&id=65&cid=3

Szkolenie bardzo chwalone przez Ade i Klausa.

 

-alternatywnie możemy w tym samym terminie przewietrzyć nasze piękności i zrobić jakąś małą traskę :)

 

Inne propozycje???

Przemek/Krasnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jestem prze-szczęśliwą posiadaczka Duka!!!!!!

Monsterek 696 doprowadza do pełnego banana na buźce, uczucia szczenięcego zakochania i wzbudza absolutny podziw u osób postronnych. Jeździ jak marzenie! wygląda jak marzenie! zresztą.. co ja WAM będę pisać :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jestem prze-szczęśliwą posiadaczka Duka!!!!!!

Monsterek 696 doprowadza do pełnego banana na buźce, uczucia szczenięcego zakochania i wzbudza absolutny podziw u osób postronnych. Jeździ jak marzenie! wygląda jak marzenie! zresztą.. co ja WAM będę pisać :biggrin:

 

 

 

No, tak myslalem :flesje: Gratulacje i zapraszam do naszego grona :lalag: , jest caaala kuuupa fajnych ludzi no i dziewczyny potrzebuja wsparcia, hi hi.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jestem prze-szczęśliwą posiadaczka Duka!!!!!!

Monsterek 696 doprowadza do pełnego banana na buźce

 

Madi, wiem co czujesz :)

Gratulacje, cieszę się razem z Tobą.

Ale nie podałaś jednej, kluczowej informacji - w jakim jest kolorze ???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie podałaś jednej, kluczowej informacji - w jakim jest kolorze ???? :)

hehehe kobiety :biggrin:

Facet by się zapytał jakie wydechy itp...

 

Gratuluję :clap:

Rozumiem, że to nowa sztuka. Zwróć tylko uwagę na wiązkę elektryczną po prawej stronie motocykla.

Nie wiem czy już to poprawili bo przechodziła zbyt blisko cylindra i przecierała się. Trytytka załatwia sprawę.

Generalnie jako posiadaczka Ducati musisz zaopatrzyć się w trytytki.

Theodor może coś więcej na ten temat powiedzieć :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...