Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sie, ze Rafi pisze 'w moim tonie' z poprzeniego postu. Porownywac nalezy Zard'y i Termi ale obydwa ECU do otwartych wydechow. Termi w komplecie sprzedaje koncowki z odpowiednim ECU do nich a Zard, Arrow,Leo czy inne- nie. Dlatego tez porownanie 'golych' Zard'ow do Termi z ECU jest bezzasadne.

Dokładnie tak należy interpretować mojego posta.

 

Btw- facet- musze zobaczyc ten twoj sprzet :flesje: , choc mam wrazenie, ze gdzies widzialem...a moze na fotkach tylko ? :icon_rolleyes:

Sztula Letkiego jest piękna. W czarnej 1098S były czerwone ramy i to jest piękne. Osobiście zawsze wolałem czerwone 10tki ale to zestawienie robi wrażenie.

 

Teraz czarna 1198S Ma szarą ramę i to wszystko popsuło. Moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pal je licho - wolałbym Nm na poziomie 140 hehehe

 

Sorry Letkas ale po co Ci taka lokomotywa? No chyba,że lubisz pokazać R1-nkom gdzie ich miejsce :clap:

 

Ja Wam powiem,że nie jeździłem na moim SSie cos koło 2 miechów ( dlatego w Gołubiu byłem na skuterze :banghead: ) i teraz jak jest już po całym serwisie, z nowym Pirelli Diablo i znów się przejechałem to poprostu czuje,że się znów zakochałem w tym moto.

Wczoraj do mnie zadzwonił kumpel co kiedys miał Ducati Paso 750 i potem przesiadł się na japonie m.in. na FireBlade 954. Zapytał mnie czy nie mam jakiejś Duki godnej polecenia bo mówi, że znowu kupi japonie i znów się mu znudzi po 2 miesiącach. Tak sobie myślę,że jest tyle fajnych rzeczy w ducati, które nie pozwalają Ci się nim znudzić. Ta charakterystyka silnika, ten dźwięk, ten design, te szczegóły, które tworzą super całość. Zawsze jest coś co Cie przy nim trzyma. Niesamowite są te Duki.

 

... dobra a teraz ide zmienić bieliznę... :icon_mrgreen:

 

P.S: nie znacie tego moto?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1364410

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

P.S: nie znacie tego moto?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1364410

 

ja znam sprzęt a konkretnie gościa co go sprzedaje ;)

jest to jego prywatny sprzet bo on jakoś tak w Dukach zagustował zamiast w japoni,

 

 

zadzwoń, kumpel nie gryzie, udzieli Tobie dokładnych informacji i może nabierzesz chęci na tego Duka :>

 

 

 

 

aha:

poszukuję jakiegoś Monstera nie za drogiego (z 8,5k) bo nie dałem rady Bandycie (za ciężki) więc chcę przeskoczyć na coś lżejszego - a Ducati w głowie mam więc byłaby okazja coś takiego kupić :>

jakby ktos słyszał to niech sa info o potworze :>

 

;)

Edytowane przez ZwierZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my z Basią też podjęliśmy decyzję i sprzedajemy jej Monstera 900,97r,25tysi km ale chcielibyśmy wziąć deko więcej .Mamy zamiar kupić coś nowszego na wtrysku-może S4.Jeszce niema go w ogłoszeniach bo może będzie kto zainteresowany ze znajomych-zobaczymy.Tel do właścicielki 506538177-Basia.

[/quote

 

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my z Basią też podjęliśmy decyzję i sprzedajemy jej Monstera 900,97r,25tysi km ale chcielibyśmy wziąć deko więcej .Mamy zamiar kupić coś nowszego na wtrysku-może S4.Jeszce niema go w ogłoszeniach bo może będzie kto zainteresowany ze znajomych-zobaczymy.Tel do właścicielki 506538177-Basia.

[/quote

 

 

no 900 to mnie mało doświadczonego nieźle sponiewiera momentem :D

 

ja raczej tego najmniejszego poszukam lub ostatecznie 750.

szkoda, że od razu Monstera nie kupiłem jak już zrezygnowałem z szukania enduraków, tylko dałem sie skusić na japonie i Bandyta.

Chociaz jeszcze SV naked bym wziął przez podobieństwo do Duków (jako tymczas),

 

ale w połowie sezonu to nie wiem czy tak szybko opchnę Bandziora i znajde potwora ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 900 to mnie mało doświadczonego nieźle sponiewiera momentem :D

 

ja raczej tego najmniejszego poszukam lub ostatecznie 750.

szkoda, że od razu Monstera nie kupiłem jak już zrezygnowałem z szukania enduraków, tylko dałem sie skusić na japonie i Bandyta.

Chociaz jeszcze SV naked bym wziął przez podobieństwo do Duków (jako tymczas),

 

ale w połowie sezonu to nie wiem czy tak szybko opchnę Bandziora i znajde potwora ;-)

 

Nie przesadzaj jakbyś zobaczył Basię to byś się zastanawiał jak ona sobie z nim radzi a to nie jest jakaś wielka ,potężna i silna baba :biggrin: poza tym ten monster jest to wersja gaźnikowa a w kwitach miała wpisane że ma tylko 66koni może i moment ma ładny ale nie do nieopanowania,to jest jej drugie moto ,wcześniej jeździła Viagrą 535,wszystko kwestia operowania prawym nadgarstkiem.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw- facet- musze zobaczyc ten twoj sprzet :flesje: , choc mam wrazenie, ze gdzies widzialem...a moze na fotkach tylko ? :icon_rolleyes:

 

no problem. mówisz i podjeżdzam jak będziesz latał gdzies z wieczora po mieście :icon_mrgreen:

 

 

Sorry Letkas ale po co Ci taka lokomotywa? No chyba,że lubisz pokazać R1-nkom gdzie ich miejsce :clap:

 

dokładnie :icon_mrgreen: chociaż jeszcze z żadną nie stanąłem, było parę innych litrów typu gixer, cbr-ka i leczone były ale z r1 nie spotkałem się jeszcze na "kresce"

a moment wolę bo ja nie lubię prędkości tylko przyśpieszenia :cool:

Edytowane przez Letkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Piękne Panie!

Nie wiem gdzie się chwalić najsampierw, więc zacznę tutaj...

 

W piątek stałem się posiadaczem ślicznego 600SS z '96 roku w sexy pół-owiewce :bigrazz:

 

A teraz do rzeczy!

Gdzie lub kto, może mi sprzedać szybę do w/w modelu. Byłem na stronie Puig'a, ale to dla nich zapewne staroć. Muszę jeszcze MRA sprawdzić.

A może ktoś z Was/Waszych znajomych ma na sprzedaż?

Przydała by się również klapka na bezpieczniki i jak by kto miał nakładka na zadupek ;)

 

Kolejne pytanie- jakie gumy polecacie? Dla nie siedzących w temacie podaję, że chodzi o 120/60/17 oraz 160/60/17 :)

 

Wszystkim serdeczne dzięki za pomoc.

 

JESTEM JEDNYM Z WAS!!! :buttrock:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...