Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję jednak przejrzeć me wypociny n/t Ducatów, od strony 3-ciej do chyba 11-tej...

3, 4, 5, 6 strona i echo... mam szukać dalej? Na pewno w tym wątku Klekotku?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące taki mały off topic- mój znajomy poszukuje Ducati, najlepiej SS od 750 ccm < jeśli ma ktoś na sprzedaż, bądź zna jakąś dobrą oferte- prosze o kontakt. Pozdr i do zobaczenia już wkrótce ;-)

 

Na ostatnim łódzkim motobazarze widziałem SS 900 z 2004r. Stan naprawdę bardzo ładny, pęknięta prawa owiewka ale jak na mój gust w transporcie. Poza tym moto zadbane, bardzo ładnie się prezentuje, napewno bezwypadkowe (mówię o poważniejszych przygodach), srebrne z czerwonymi felgami. Sprowadzone z salonu Ducati w Rzymie. Zdaje się że był chyba na allegro jakiś czas temu ale nie jestem pewien czy to ten sam. W każdym razie właściciel wołał 17900 ale daje głowę że za 16,5 pójdzie... Postaram się znaleźć wizytówkę do gościa bo wziąłem. pamiętam że gośc jest z okolic Katowic. Gdyby tylko pasowała mi pozycja za kierownicą (leżąca) byłbym mocno zainteresowany. Pzdr.

Jest na otomoto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1177746 z tym że jest to 1000ds i jak wspomniałem ma pękniętą owiewkę

Edytowane przez brandoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

generalnie ma to byc pierwsze ducati i pierwsze moto na wlasnosc , myslalem o wersji 620 ale pare osob w tym sympatyczny gosc z salonu na relaksowej powiedzial zebym sobie odpuscil , przy moich gabarytach 88kg i 187cm po miesiacu bede chcial juz cos mocniejszego i odpuscilem temat , dlatego interesuje mnie wersja S4 :)

 

pzdr

EDIT

po rozmowie z pewnym wlochem chyba jednak zmienie zdanie , powiedzial mi ze S4 to sprzet dla doswiadczonych ludzi i mowi ze nie jest to zbyt dobry pomysl dla kogos kto dopiero uczy sie jezdzic...

 

i teraz pytanie

 

czy 620 z 2004r ma rame tej samej wielkosci co taki S4 z 2001 roku ?

 

S4R jest ostrym zawodnikiem i wymaga wprawy i opanowania. Znam to z autopsji sam byłem lekko przerażony, a nie był to mój pierwszy motocykl. Jeszcze teraz S4R potrafi mi zjeżyć włosy. Dlatego złotym środkiem pomiędzy jednak dość słabym 620 a mocarnym S4R jest S2R i to obojętnie czy 800 czy 1000.

Masz już monowahacz i ciągle ten sam klasyczny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel...każdy Ducat, jakiby nie był wymaga specyficznego sposobu jazdy, i nieważne czy ma 62, czy 130 KM, jak masz równo pod sufitem, to nie strach zasiąść i nad mocniejszą maszyną, tylko trzeba najpierw nauczyć się awaryjnie hamować, łącznie z ominięciem przeszkody no i balansować w zakrętach- taki mus w Ducatach...

Proponuję jednak przejrzeć me wypociny n/t Ducatów, od strony 3-ciej do chyba 11-tej... i wziąć sobie to wszystko do serca, ponieważ nawet "mały" Ducat może poważnie skaleczyć i odebrać ochotę na "Ducatowanie"...Życzę rozważnej decyzji, a co do pytanie, mniej wiecej gabarytowo podobne motorki, tylko 620 nieco lżejsza jest, jednak przy takich gabarytach pomyśl lepiej nad 749/999 ( Rysiek ma 187 i się spokojnie mieści), czy o Multistradzie niż o Monstrach. Pozdr. Janek.

 

wlasnie Multistrada jakos specjalnie mi nie lezy , zdecydowanie szukam Monstera.. a co do mocy ponad 100km to ona mnie specjalnie nie przeraza ale ludzie mowia o bardzo agresywnym spodobie jej oddawania , jest moze na forum jakis uzytkownik wersji S4 z 2001-2002r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Multistrada jakos specjalnie mi nie lezy , zdecydowanie szukam Monstera.. a co do mocy ponad 100km to ona mnie specjalnie nie przeraza ale ludzie mowia o bardzo agresywnym spodobie jej oddawania , jest moze na forum jakis uzytkownik wersji S4 z 2001-2002r ?

 

Jakis tydzień temu Wojtek z desmoobssesion miał na sprzedaż S4 z 2001r. Uderz do Duke75, on poda Ci do Wojtka namiary to sobie pogadacie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja mam 600, 185 wzrostu i podobną wagę. Siedziałem kiedyś na S4 i powiem że wydaje się większy od 600 - wyższy i ma inną kierę. Nie wiem czy to jest potwierdzone w wymiarach, ale takie odniosłem wrażenie.

Pozdr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem info od kumpla from sweden, ze mial mozliwosc przetestowania

streetfightera i jest pod zaje...tym wrazeniem, a czlowiek to wybredny, nie

jeden sprzet mial pod tylkiem i wie co mowi

 

kilka fotek sztuki: http://www.idiotmc.se

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Multistrada jakos specjalnie mi nie lezy , zdecydowanie szukam Monstera.. a co do mocy ponad 100km to ona mnie specjalnie nie przeraza ale ludzie mowia o bardzo agresywnym spodobie jej oddawania , jest moze na forum jakis uzytkownik wersji S4 z 2001-2002r ?

 

Agresywne oddawanie mocy w DUCATI ? Pierwsze o tym słyszę. przecież tutaj właśnie moc jest pod kontrolą, tylko trzeba nabrać trochę wprawy.

hose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koledzy zdobyłem następne doświadczenie w tłumikach Ducati -robiłem końcówki tłumików na przeloty do Monstera S2R-S4R koledze ze Śląskigo klubu Desmosilesia .Założyłem przeloty o średnicy 2 X 48mm bo więcej nie wyszło, pozostało jeszcze wypatroszenie puszki pod silnikiem ale może na zime się na to zdecyduje-zobaczymy. Muszę przyznać że te końcówki do łatwych nie należą, tak pancernie pospawane jakby do czołgu.Czekamy na info od właściciela jak to chodzi gdyż odrazu wczoraj je odesłałem.Jeśli ktoś się podejmie samodzielnie je przerobić służę radą i pomocą. A to link do forum na którym jest małe conieco:

 

http://www.ducati-upnorth.com/forum/showthread.php?t=7504

 

A dziś robiłem prostrzą przeróbkę koledze z okolic Raszyna w Monsterze 800 2004r polegającą nausunięciu katalizatorów i wydłubaniu z nich tych małych rurek wylotowych,otwarciu puszki tłumika zastosowaniu wylotu o dużej średnicy ponad 60mm w postaci tylko tego wylotu ozdobnego w tylnym dekielku. Taka przeróbka nie powoduje przesadnie głośnego dźwięku ale dodanie pięknego i głębokiego basowego dudnienia-i tym razem znów się to udało.Kolega robił foty z przebiegu prac ,będę nimi dysponował jak będzie kto ciekaw.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wertując ogłoszenia na allegro znalazłem to :

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1274041

 

wydaje się rozsądna ta oferta. znacie ten motocykl? a może widać coś ze zdjęć czego moje oko laika nie dostrzega??

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, ten Monster S4 , o którym wspominałes to pewnie dukat Wojtka z Pionek- naszego klubowicza. Moto jest pewne, po duzym przeglądzie u Kendziora. Przebiegiem się nie przejmuj. Moja pierwszą Duke sprzedałem jak miała 62 tys km przebiegu a obecna właścicielka ma juz na niej 85 tys:) Silnik gada jak ta lala.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta ludziska!

Udało mi się dzisiaj obejrzeć motoGP ( z pomoca Pawła z Bochni znalazłem

relacje live na necie) oraz z małym opóźnieniem oba wyścigi SBK. Stoner

trochę słabo bo 5 miejsce ale za to Valentino się wyłożył. SBK natomiast

to dzis dominacja Ducati, oba wyścigi Haga nr1 i Fabrizio nr 2 na mecie.

W drugim wyścigu R1 poraz kolejny dało ciała i Ben Spies choć dobrym

jeźdźcem jest musiał sie wycofać. W ten sposób w generalce mamy

kolejność Haga, Fabrizio i Spies.

Forza Ducati!!

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...