Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro jadę zdobywać odznakę miszcza kontemplacyjnej jazdy po prostej :crossy: :icon_mrgreen:

Nie wiem, czego się życzy harlejofcom, w każdym razie zatyczki w uszy, orzech na łeb i :crossy:

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę zdobywać odznakę miszcza kontemplacyjnej jazdy po prostej :crossy: :icon_mrgreen:

Nie wiem, czego się życzy harlejofcom, w każdym razie zatyczki w uszy, orzech na łeb i :crossy:

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

 

 

Szerokiego rołda! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś tego monsterka?

 

http://moto.allegro.pl/item617482426_zadba...is_dodatki.html

 

kolega się napalił na niego ale zanim podjadę z nim go obejrzeć to zapytam szanowne grono... :)

 

pic na wode z tym monsterem,

juz dawno i wiele razy trafialem na niego,

omijac z daleka, zdecydowanie odradzam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakby kto potrzebował kompletną naklejkę na jedną stronę na owiefki ,pod lakier bezbarwny ,ze srebrnej folii "DUCATI St4s Desmodromico" i troche czerwonej bazy po lakierowaniu mojego mi zostało -ponad 100ml gęstej i wydajnej jak kit. Znalazłem w Warszawie też firemkę reklamową która docina takie napisy -naklejki pod lakier za śmieszne pieniążki , jakby kto potrzebował udostępnię dane, lub pomogę załatwić takie naklejki bo moja Basia co dzień niedaleko ich przejeżdża .

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pic na wode z tym monsterem,

juz dawno i wiele razy trafialem na niego,

omijac z daleka, zdecydowanie odradzam

A co z nim, że tak z ciekawości zapytam?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nim, że tak z ciekawości zapytam?

 

pozdr

 

Przede wszystkim motocykl z tego rocznika i przebiegiem 40tys i za 10tys zl powinien byc

w stanie "igla". Motocykl widzialem kilka razy w ogloszeniach.

Az dziw ze przebieg nie przyrasta a sprzeglo wymagalo wymiany.

Podobnie uszczelniacze, swiadcza o nadwyrezonym zawieszeniu, wiec albo zajezdzone

lub przebieg zdecydowanie wiekszy. Zmiany tuningowe jak dla mnie w tym wypadku

maskuja tylko minione przygody. Wykonczenie wydechow wyglada jakby byly tylko

pokryte okladzina a nie wykonane z karbonu etc.

Za polowe ceny moze mozna sie nad nim zastanowic ale za 10tys zdecydowanie

lepiej poszukac sztuki w bardziej oryginalnym i lepszym stanie.

Ot, moje zdanie, pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki cóś za 10000 złote? A Rysiek ma SS800 - 2007 r. na wtrysku za ok 17 tyś. ..., co prawda, nie Monster, ale za to 2 osobowy i z szybką...

A z innej paczki, ciekaw jestem czy wiecie, że o mały włos, a Ducati w latach 70-tych produkowałoby silniki Diesla do osobówek i półciężarówek..., ale stanowczy sprzeciw F. Taglioni, zakończył sprawę...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę: moje Potworzątko robi jednak wrażenie ;) Albo to wizja pani mgr za ladą odpowiadającej "mój", na pytanie "eee... a czy przypadkiem nie wie pani czyj jest ten motocykl przed apteką?"

Kolega był tak zszokowany, ze zapomniał zabrac plasterków, za które zapłacił :biggrin:

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę: moje Potworzątko robi jednak wrażenie ;) Albo to wizja pani mgr za ladą odpowiadającej "mój", na pytanie "eee... a czy przypadkiem nie wie pani czyj jest ten motocykl przed apteką?"

Kolega był tak zszokowany, ze zapomniał zabrac plasterków, za które zapłacił :biggrin:

 

Piekne :icon_mrgreen: :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim motocykl z tego rocznika i przebiegiem 40tys i za 10tys zl powinien byc

w stanie "igla". Motocykl widzialem kilka razy w ogloszeniach.

[...]

Za polowe ceny moze mozna sie nad nim zastanowic ale za 10tys zdecydowanie

lepiej poszukac sztuki w bardziej oryginalnym i lepszym stanie.

Ot, moje zdanie, pozdro.

Acha, czyli klasyka gatunku :) Też nie lubię tych wszystkich "tjuninguf". Osobiście najbardziej mi się podoba moto takie jak wychodzi z salonu, ew dodatki które mają jakieś praktyczne zastosowanie (np. przeloty :buttrock: ) Sam np. przykleiłem tankpad tylko po to by nie rzucało się w oczy wgniecenie na baku hehe....

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę: moje Potworzątko robi jednak wrażenie ;) Albo to wizja pani mgr za ladą odpowiadającej "mój", na pytanie "eee... a czy przypadkiem nie wie pani czyj jest ten motocykl przed apteką?"

Kolega był tak zszokowany, ze zapomniał zabrac plasterków, za które zapłacił :biggrin:

 

 

He he, Siha, Siha... :clap: Widzimy sie w sobote w zamku :flesje: Sciski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...