Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A u nas w WIELKIEJPOLSCE już dzisiaj były suche asfalty i słoneczko a w przyszłym tygodniu ma być do 8-10 st. mam nadzieję że to już koniec zimy w całej Polandi. Pozdro dla desmo.....

hose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tralalala, tralalala, a nasz Haga -nie fujara :icon_razz: :lalag: :clap: Ciekawe jak 2 wyscig..Pozdr. Janek.

 

 

2 wyścig Haga 2 miejsce, ale dlatego , że z dętki na ostatnim zakręcie powietrze mu uszło i musiał dalej jechać na 1 kole...żartuję oczywiście...Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nawinąłem 70 kilo, i jeszcze drugie tyle nawinę za chwilę :icon_biggrin: :icon_biggrin: .... i kontrolka przestała się swiecic :lalag: :icon_biggrin:

Edytowane przez Bacacyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooohoooo!!!! A ja wczoraj wreszcie miałem okazję poklekotać po suchym asfalcie. Niestety część drogi miałem po niezłym błocie, gdzie motocykl latał na lewo i prawo, a potem wyglądał jak po ostrym rajdzie enduro, ale nic to :)

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suma sumarum wczoraj nawinąłem 160 km , po suchych asfaltach :buttrock: aczkolwiek widać że tylny błotnik który przykręciłem w sobotę spełnił swoją rolę (gdzieniegdzie było na drodze trochę wody z topniejącego śniegu)

Edytowane przez Bacacyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacacyl, to ja wczoraj musialem Ciebie widziec na Placu Nowym kolo godz 16. Pozazdroscic bo ja puszka bylem........

Pozdrawiam

 

 

To najprawdopodobniej byłem ja :icon_biggrin:

Edytowane przez Bacacyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po chwilowej nieobecności,zazdroszcze wszystkim co już wyjechali i przewietrzyli układy desmo,ja niestety kuruje kolano po małej operacji ale jeszcze z dwa tygodnie i może już też pohulam :crossy:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam takie szybkie pytanie czy monster ten wersji 50 konnej (bo nie czaje ale widzialem i 600 80km nie wiem na ile to prawda) nadawal by sie na taki pierwsze porzadne moto po 3 sezonach na malym enduro i kilku przejazdzkach na wiekszych motocyklach ^^??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 ma rzeczywiście 52 KM. 80KM ma monster 900 ale na pierwsze moto jest trochę za mocny choć niekoniecznie. 600-tka jest w sam raz, jest lekka, poręczna i mozna tanio kupić. Darkmann z naszego forum chyba chce sprzedać.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...