Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A w Warszawce dziś od rana ciapie deszczyk i moje plany przewietrzenia się i Duci wzięły w łeb :icon_twisted: Może jutro choć trochę będzie lepiej :icon_question:

E tam, nie jest tak źle, właśnie zrobiłem wycieczkę do Liberatora, przy okazji trenując przejazdy przez szyny tramwajowe :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zle mnie zrozumiales chodzilo mi o przykladowe ceny z waszych doswiadczen z innymi serwisami , tak zebym mogl sobie porownac ewentualnie zeby mnie w konia nie zrobili ;) nie mieszkam od paru lat w polsce i wogole sie nie orientuje jakie sa ceny robocizny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecał Caferacer w Łomiankach na Kolejowej 122 ,jest to też serwis Kawasaki.Dane znajdziesz na www.caferacer.pl ,chłopaki niedawno zaczeli ale się starają,a jak się powołasz na mnie może dadzą ci jakiś rabacik. :buttrock:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zle mnie zrozumiales chodzilo mi o przykladowe ceny z waszych doswiadczen z innymi serwisami , tak zebym mogl sobie porownac ewentualnie zeby mnie w konia nie zrobili ;) nie mieszkam od paru lat w polsce i wogole sie nie orientuje jakie sa ceny robocizny :)

 

jeśli chodzi o przykład - jak serwisowałem u Monsterka to mały przegląd (robocizna z materiałami) to był rząd 700-800 zł (tak więc wydaje mi się, że jest to w miarę normalna cena)

 

a co do pogody - ja "parkuję" w Rembertowie i czekając na "przetarcie się" deszczu po 1,5 godzinie zwątpiłem i się poddałem

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum multistrada.net znalazłem informacje na temat "safety recall Multistrada 1000"

 

http://www.vosa.gov.uk/vosa/apps/recalls...;freeText=Blank

 

Vehicle Details

Reference : RM/2004/026

Manufacturer Ref :

Make: DUCATI

Model : MULTISTRADA 1000

Launch Date : 17/12/2004

Numbers Involved : 444

Build Start Date : 01/12/2003

Build End Date : 01/12/2004

Recall Details

Concern : OIL MAY LEAK FROM OIL COOLER DELIVERY AND RETURN HOSES

Description : Oil may leak from the oil cooler delivery and return hoses, which could result in contamination of the rear tyre.

Remedial Action : Recalled machines will have the subject delivery and return hoses replaced.

Vehicle Id : ZDMA100AA3B000001 to ZDMA100AA3B006107

 

Problem jest dosyć poważny :icon_eek:, a moja Multistrada mieści się w zakresie motocykli objętych tym problemem.

Z tego co widzę w papierach, które dostałem od poprzedniego właściciela nie ma tam żadnego dokumentu, który potwierdza że wadliwe elementy zostały sprawdzone lub wymienione. Dodam tylko, że motocykl był zakupiony w Moto-Rex Poznań (mam fakturę zakupu)

 

Czy macie jakieś doświadczenie z safety recall

Do kogo mam się zwrócić ?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobil ja male servisowanko Klekota... jak sie uda to Jacek- Prezes wysle Ci na maila zdjecie :-)...zostalo jeszcze wymienic olej, przod opone(juz dzisiaj nie zdazylim), wyregulowac zawieszenie i mozna smigac kolejny sezon:-)... B-alzac nie tylko dotyczy to Multistrady- najczesciej wymieniana w ramach aftermarketu rzecza chlodzonych powietrzem Ducatow sa wysokiej klasy przewody olejowe, ale najbardzuej trzeba uwazac na tzw "banjo" musi byc tez najwyzszej klasy- niestety w ramach globalizacji i redukcji kosztow cos tam znow zrobili w japonii( czytaj w chinach) i trzeba poprawiac...

Dodam ze w Cycle World jest taka sama informacja- mi sie tera przypomnialo...Moja rada musisz obserwowac czy cos sie dzieje zlego i jak bedzie widac slady "junakowania" to trza szukac aftermarketu...

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z zupelnie innej beczki :

Wlasnie sie obudzilem z koszmaru caly zlany potem i rozstrzesiony a przysnilo mi sie ze po odpaleniu slicznotki zaczela wydawac z siebie dzwiek zwyklej kitajeskiej rzedowki nawet moje LeoVince nie pomogly , naprawde ostro sie przestraszylem jak sie obudzilem to w pierwszej chwili chcialem leciec do garazu i odpalic sprzeta.

:icon_eek: i teraz pytanko czy to juz ten czas byz zglosic sie do lekarza czy ktos z was mial kiedys cos podobnego :biggrin: dodam ze nic nei pilem nie bralem itp :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... :icon_eek: i teraz pytanko czy to juz ten czas byz zglosic sie do lekarza czy ktos z was mial kiedys cos podobnego :biggrin: dodam ze nic nei pilem nie bralem itp :icon_mrgreen:

 

a może czas zacząć :icon_razz: to chyba po prostu tęsknota za sprzętem i jazdą :wink:

pozdrowionka

Muminek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się i pogoniłem wczoraj moją laleczkę do domu. Przy jeździe w terenie zabudowanym 70 a poza 120-130 spaliła mi 6,5 litra to chyba normalnie. Ale frajda niesamowita, choć muszę przyznać, że czasem się boję tego motocykla ponieważ strasznie ostro reaguje na gaz i czasem chwila nieuwagi przy trzymaniu kierownicy jedną ręką a lekki ruch manetka to może być groźnie i może "ugryść" - miałem już coś takiego. Muszę przyznać, że podczes jazdy przez miasta nie było chyba osoby która by się nie obejżała, więc banan z twarzy mi nie znikał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...