Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam dylemat - M600 czy M620? pojemnosc praktycznie ta sama, tylko do ktorego lepiej z czesciami, albo ktory jest ze tak powiem bardziej dopieszczony?

 

wiem w jakich latach produkowano je, wiec 620 bedzie zawsze nowsza... ale czy w sumie roznia sie czyms szczegolnym?

 

 

Witam,na pewno znając choć troszke angielski znajdziesz tu duużo informacji o przeróbkach monsterów:

http://www.ducatimonster.org/

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Komorowie jest chłopak który ma lub może przywieźć takiego M620 z Angli ale szczegółów naie znam który mi przywiózł mojego ST4S jego gg-3456621 a telefon mogę podać jeśli odezwiesz się do mnie na gg-7415448

 

Z Anglii!! No co Ty do mil jakoś można sie przyzwyczaić ale jak kierownicę na właściwą stronę przełożysz? :buttrock: :D

 

A co do dźwigania moto, w niektórych, bardziej świadomych, krajach podczas nauki na prawko uczą jak rumaka z gleby dźwignąć, jak na bocznej nóżce obrócić i takie tam. W sumie wydawało by się, że banał ale ilu z nas tak 100ówkę to potrafi?

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon Balzac to kiedys jeździłem na PilotSportach i uważałem że sa super do momentu kiedy za namową pewnego włocha kupiłem Pirelli Diablo (ale nie Strada ani Corsa). Pireliki sa super. Teraz mam PilotSporty bo takie były załozone fabrycznie ale nastepne będą Diablo.

 

Co do Monstera to brałbym 620 jesli fundusze Ci pozwolą a jak chcesz miec 600 z pewnych rąk to gadaj z Darkmanem.

 

AHA!!!!!!

Nie moge znaleźc postu o SIKORA Moto Centrum w Bielsku. Ktoś tu pytał o tego dealera...Mam drobną naprawę gwarancyjna i najbliżej mi do Bielska. Macie jakies doświadczenia albo słyszeliście jakies opinie jesli chodzi o serwis Ducati w tej firmie?

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon Balzac to kiedys jeździłem na PilotSportach i uważałem że sa super do momentu kiedy za namową pewnego włocha kupiłem Pirelli Diablo (ale nie Strada ani Corsa). Pireliki sa super. Teraz mam PilotSporty bo takie były założone fabrycznie ale nastepne będą Diablo.

 

Czy Diablo nie znaczy czasem diabeł :biggrin:

Czy to nie będzie grzech na takich diabłach jeździć :crossy: .

Już niedługo sie zdecyduję :icon_razz:

Dzięki duke75

i

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon Balzac to kiedys jeździłem na PilotSportach i uważałem że sa super do momentu kiedy za namową pewnego włocha kupiłem Pirelli Diablo (ale nie Strada ani Corsa). Pireliki sa super. Teraz mam PilotSporty bo takie były załozone fabrycznie ale nastepne będą Diablo.

 

Co do Monstera to brałbym 620 jesli fundusze Ci pozwolą a jak chcesz miec 600 z pewnych rąk to gadaj z Darkmanem.

 

AHA!!!!!!

Nie moge znaleźc postu o SIKORA Moto Centrum w Bielsku. Ktoś tu pytał o tego dealera...Mam drobną naprawę gwarancyjna i najbliżej mi do Bielska. Macie jakies doświadczenia albo słyszeliście jakies opinie jesli chodzi o serwis Ducati w tej firmie?

 

 

Ostatnio robili mi pare rzeczy w Sikora Moto, firma sprawiala calkiem przyzwoite wrazenie, wypada wiec polecic :D Troche ciezko do nich trafic, wiec lepiej wziac pol godziny poprawki liczac czas na dotarcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów chcialem zakupić Monstera 800 z 2004 roku chcialem zapytac co sądzicie o 800-tce bo z tego co widze mało jest monsterów dostepnych na naszym rynku z pojemnoscią 800 jak juz cos jest to szybko schodzi czy one sie czyms roznia miedzy 620 a 900 no napewno mocą i pojemnoscia dodatkowo dodam ma on pasy oryginalnie malowane przez cały motocykl w kolorze czarnym a wiem ze wychodziły wersje sportowe rs2 ale z bialym pasem moze mi ktos doradzic i z tłumnikami jedno stronnymi ten ma z obu stron.pytam bo mam upatrzony konkretny ten wlasnie model za granicą dzieki zgory.

czytam wasze opinie i komentarze od pewnego czasu i wlasnie takie moto mnie interesuje:)

Edytowane przez automoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 to dobry silnik-rozwinięcie 750 z mokrym sprzęgłem-polecam. W 2003 roku wychodził monster 800 z dwoma rurami po obu stronach a potem zastapił go S2R 800 z jednostronnym podwójnym wydechem. Moto lepszy od 620 a z 900 porównywalny choc wolałbym 900 na wtrysku. Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów chcialem zakupić Monstera 800 z 2004 roku chcialem zapytac co sądzicie o 800-tce bo z tego co widze mało jest monsterów dostepnych na naszym rynku z pojemnoscią 800 jak juz cos jest to szybko schodzi czy one sie czyms roznia miedzy 620 a 900 no napewno mocą i pojemnoscia dodatkowo dodam ma on pasy oryginalnie malowane przez cały motocykl w kolorze czarnym a wiem ze wychodziły wersje sportowe rs2 ale z bialym pasem moze mi ktos doradzic i z tłumnikami jedno stronnymi ten ma z obu stron.pytam bo mam upatrzony konkretny ten wlasnie model za granicą dzieki zgory.

czytam wasze opinie i komentarze od pewnego czasu i wlasnie takie moto mnie interesuje:)

 

 

Witaj, poszlo na PW. Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta, Maciej (mechanik z Moto-Rexu) z żoną Gosią dojechali do Saint Tropez (lazurowe wybrzeże)na Monsterze S2R 800, w sumie 2200km w jedną strone w 2 dni. Uważam,że są Kozakami a szczególnie Gosia!!! Maja tylko 5 dni ale marzenie spełnili :) Też zjadałem podobne dystanse ale z tak krótkim urlopem by mi się nie chciało. Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo no faktycznie, Marcin powiedział mi, że teraz przez kilka dni będzie sam siedział w Rexach, bo Maciej wziął urlop, ale o tym, że przejedzie taaaki szmat drogi nic nie wspominał... Wielki szacun, nie ma co :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koledze z tym Monsterem 800- chodzilo o wersje S2R...poniewaz RS- to tylko scricte wyscigowe Ducaciki- niedostepne raczej i bardzo drogie- fakt ze osiagi maja np 999 RS- 154 kg a mocy "wystarczajaco":-)))), a jesli chodzi o konkret nazwe RS2- to byl kiedys taki japski wyjec suzuki rf 900 rs2.

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, pierwszy post i zamiast się przywitać to ja od razu na ducati:) Stoję przed zakupem

nowego moto, a ze miałem kiedyś monstera, chciałbym zapytać czy da sie wyleczyć jak to mój przedmówca powiedział z "japskich wyjców", bez posiadania chociaż jednego w swojej karierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...