Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wiesz Duke75 - ta "najfajniesza fura w klubie" to mnie mocno podbudowales - dzieki!

Przez chwile mialem ochote napisac cos kontrowersyjnego co spowoduje ze az zawrze na forum - np "Wiecie Chlopaki, chyba czas zmadrzec i kupic jakis porzadny motor - Gixera lub R1...". Ale niektorzy wiedza gdzie mieszkam i moglbym nie dozyc weekendu :icon_mrgreen:

No mam nadzieje, ze wszystko sie zgra i bedzie jakis wloski sprzet stal w garazu :)

 

Pozdro

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć słabypromil....

 

M. a fury nie możesz sprzedać??? Gixera przecież przerabiałeś...hihihi... może jak to posprzedajesz to chociasz na małego Monsterka Ci wystarczy.... trzymam kciuki.

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh - wlasnie tu jest problem - jako osoba pozytywnie zakrecona na desmo, zamiast kupic fure kupilem drugiego Ducata (748). Natomiast do poruszania sie po miescie i do pracy uzywam MPK i roweru :-) Wiec nie bardzo jest co sprzedawac - chyba tylko TV i PS2. Ale bez tego to nawet w MotoGP4 na Desmosedici nie pojezdze :-)

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawialismy z Mackiem i mamy nadzieje ze 748 pójdzie bo 999 s jest zbyt fajny żeby się go pozbywać.

Scitro jedziesz z Pawłem od Multi do Białokoszy?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po weekendzie

 

Pilnie poszukuje do swojego monstera pedału hamulca i dzwigni zmiany biegów. moze ktoś ma z was na zbyciu. Monstera kupiłem już z nieorginalną dzwigniż miany biegów ( za długa) a ostatnio zauważyłem że odpadła w jakiś dziwnych warunkach część pedału hamulca z gumką - była tylko zakuwana i się rozklekotała i sobie wypadła :bigrazz:

 

pomóżcie bo na allegro już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jesteśmy umówieni z Joy-em i Troublemakerem na wyjazd w pt w godzinach południowych. Jak ktoś chce dołączyć to pisać do mnie na email, lub dzwonić.

Duke, co z Kremówką?

Pozdr

 

PS.

Darkman a ty już odebrałeś swoją włoszkę z serwisu....????

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jesteśmy umówieni z Joy-em i Troublemakerem na wyjazd w pt w godzinach południowych. Jak ktoś chce dołączyć to pisać do mnie na email, lub dzwonić.

Duke, co z Kremówką?

Pozdr

 

 

Z tego co wiem to Kremówa jedzie z rodziną autostopem........... :)

tzn. żartuję, autem jedzie z rodziną.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...