Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Juz kiedys napisalem- jakby jezdzila slepa i kulawa babka na Ducati dublowana po 5 razy w Motogp i tak bede kibicowal Ducati...

A na przekor pedalolubom Stoner pokazal ze umie walczyc...

No i witaj Lomokotywa:-)))).

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

hey......jak Ci chodzi te 748S?????ja kiedys sie przymierzalem do 748R....ale wolalem wiekszy silnik..tak mi doradzili kolesie...zeby w przyszlosci nie zmieniac na wiekszy i nie tracic na wymianie...pozdrawiam Mariucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez myslalem o wymianie na wiekszy, ale mozliwosci finansowe ograniczone, a musze miec Ducata+ endurko do lasu....

Teraz nie wiem jak jezdzi bo czasu nie mam zeby serwis zrobic, a ze asfalt zimny i tak sie nie jezdzi...:-)). POzdro. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje Janek....998 byl tutaj tez strasznie drogi....za mojego moglem kupic spokojnie dwie nowe Yamahy R1 z salonu....tak ze wiem co masz na mysli.......748R byl w cenie 998 wtedy w 2002 roku...jezeli poczekalbym do 2004 to kupilbym ostatnia wersje 998 tzw final edition z przednim zawieszeniem ohlina i mocniejszym silnikiem z deep oil sump.....ale body jest to samo ta sama pieknosc....jezeli chcialbys tlumiki od mojego to mam je w garazu..ale problem tylko z wysylka....nie wiem ile by chcieli do Polski za ta usluge..chociaz teraz to mozna na ebay znalezc za pol darmo.....np jest taka strona www.motowheels.com i tam sa tez czesci uzywane widzialem ze nawet maja czesci uzywane do 1098 po malej cenie......pozdrowionka Janku M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje Janek....998 byl tutaj tez strasznie drogi....za mojego moglem kupic spokojnie dwie nowe Yamahy R1 z salonu....tak ze wiem co masz na mysli.......748R byl w cenie 998 wtedy w 2002 roku...jezeli poczekalbym do 2004 to kupilbym ostatnia wersje 998 tzw final edition z przednim zawieszeniem ohlina i mocniejszym silnikiem z deep oil sump.....ale body jest to samo ta sama pieknosc....jezeli chcialbys tlumiki od mojego to mam je w garazu..ale problem tylko z wysylka....nie wiem ile by chcieli do Polski za ta usluge..chociaz teraz to mozna na ebay znalezc za pol darmo.....np jest taka strona www.motowheels.com i tam sa tez czesci uzywane widzialem ze nawet maja czesci uzywane do 1098 po malej cenie......pozdrowionka Janku M

 

 

He he- swietnie, ze sie juz zadomowiles :biggrin: Z innej beczki- ktos kiedys pytal o krotkie tlumiki, wielkosci polowy oryginalnych. Znalazlem takie w ofercie Intercars- cena cos ponad 800zl/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Nie wiem czy już wszyscy wiecie, ale dzisiaj Warszawie Ducaty za darmo były rozdawane :clap: .

Byliśmy z kumplem i wzięliśmy sobie dwa. Każdy po sztuce dostawał :biggrin:

 

Ach co to był za dzień :biggrin:

foto relacja tutaj:

http://picasaweb.google.pl/balzac100/WWars...eRozdajDucaty02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he- swietnie, ze sie juz zadomowiles :notworthy: Z innej beczki- ktos kiedys pytal o krotkie tlumiki, wielkosci polowy oryginalnych. Znalazlem takie w ofercie Intercars- cena cos ponad 800zl/szt.

Jacek ja mam dwa sety tlumikow..jeden ten orginalny limitowany z 998 i drugi z katalogu bez limitera..aluminiowy 45mm termignoni no i oczywiscie z 1098S ten orginalny....nie ma w ogole przebiegu..bede probowal go wystawic na ebay,ale pewnie za grosze jakies 500zlotych moze..widzialem ten wydech za 300dolcow na tej stronie co Ci mowilem www.moto-wheels.com w used parts czyli na uzywanych..ja tam tez kupilem wtedy te zarowki diodowe i wkrety tytanowe do 998...caly set tytanowych wkretow kosztuje chyba 400dol..troche drogawo....w swoim mam tylko te przy blotniku na przodzie...ale jezeli ktos by chcial te wydechy to mozna sie dogadac..tyle,ze nie wiem ile kosztuje przesylka do Polski moze morska paczka jezeli juz...Jacek to co Ci mowilem z Laguna Seca bedzie za tydzien jak wroce Bracie tak,ze wtedy wysle to bedzie po powrocie z tej trasy....hehehe....kurcze to w Warszawce rozdaja ducaty...ja tez chce jednego Desmosedici RR hehehe..tutaj kosztuje 75tys kanadyjskich a w stanach 55tys US.....ale nawet monsterek darmowy tez by sie przydal hehehe.....hey Jacku Janku i wszystkich desmomaniakow milej nocki zycze i do nastepnego raziska....SIEMA!!!!!LocomotiveGT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem sobie kit do obejscia systemu bezpieczenstwa blokujacego zaplon przy otwartym bocznym stojaku. Teraz mozna odpalac na bocznym, a silnik gasnie dopiero po wrzuceniu jedynki. Metr kabla i trzy wtyczki a tak cieszy ;)

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem sobie kit do obejscia systemu bezpieczenstwa blokujacego zaplon przy otwartym bocznym stojaku. Teraz mozna odpalac na bocznym, a silnik gasnie dopiero po wrzuceniu jedynki. Metr kabla i trzy wtyczki a tak cieszy :)

W

 

to podeślij proszę info jak i do czego się podłączyłeś - zrobiłbym sobie to samo w swoim ST2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie: Czy moge do ST2 założyć pompę sprzęgła od 748? Czy jest w nich jakaś różnica? Moja jest uszkodzona, wymiana na nową kosztuje, a mogę mieć używkę z rozbitka 748 od ręki.

 

pozdr

 

Wycofuje pytanie. Nie bedzie pasowac.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowana operacja ktora przeprowadzilem, polegala na rozpieciu dwoch wtyczek i wpieciu miedzy nie kabla, ktory wczesniej kupilem (ok.60euro)... Nie bylo to az tak trudne, chyba nie bede sie tym wiecej chwalil :)

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokomotywa- dzieki, ale sam mam do swojego 2 komplety - jeden fabryczny, a drugi F1 na carbonach- jezdze na karbonach mimo ze poglebila sie nieco dziura w okolicy 4000 obr, ale za to powyzej 6000 idzie jak ogien, no i cholerka nie ma odciecia zaplonu( tzn na postoju ma, a w jezdzie nie ma)- czego sie troche boje...

No coz jazda 748 jest swego rodzaju przezyciem, nie wiem ale ja tam jestem jakby wpasowany w sprzet- wsio mam tak jak nalezy jezdze sobie wiec tak lajtowo- dla przyjemnosci... troszke przerazalo mnie shimmi na naszych wspanialych "autostradach", ale po podregulowaniu zawieszenia szima ustapila , a i nie wali sie za bardzo w zakretach- chociaz sposob prowadzenia 999 jest diametralnie rozny- chyba lepszy, ja tam wole zostac przy moim Klekocie... moze kiedys pokusze sie o wstawke silnika od 999 deepsump, juz mam pewne na to koncepcje, ale jak to zwykle bywa: koszty, koszty...

Narazie "klekocze" sie Klekoem i ma tak zostac...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i złożyłem Basi Monsterka-900 paseczki Gates kupione w sklepie z częściami samochodowymi pasują idealnie i silniczek cyka.Gaźniki naprawione (zapieczona śrubka składu mieszanki) przez Motostodołe a dokładnie przez "MC" czyli Mistrza Ceremonii i złotą rączkę w jednym -RYŚKA :D :D :crossy: :P :P za co mu wielkie dzięki.Ustawione i zsynchronizowane,Bejca też złożona i uruchomiona.Tylko pogody i więcej czasu :crossy: :crossy: :crossy: :)

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he- swietnie, ze sie juz zadomowiles :icon_mrgreen: Z innej beczki- ktos kiedys pytal o krotkie tlumiki, wielkosci polowy oryginalnych. Znalazlem takie w ofercie Intercars- cena cos ponad 800zl/szt.

Ja pytałem ale kupiłem juz zamontowałem komplet carbonowych Termignoni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem odpowiedź od Marco z Ducati,że ta "reklama" 1098 gdzie ginie chłopak i opłakuje go jego dziewczyna nie jest zrobiona przez Ducati tylko przez jakiegoś jajcarza ale mówi,że mu się podoba ;)

 

Ciekaw jestem ile kosztowałyby mnie karbonowe Termignoni do mojego SS`a w USA. Tak sobie główkuje...

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...