Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim Desmomaniakom Życze Wesołych Świąt i pięknej pogody :)

 

ooo pogody! bo co to za śfinconka w korzuchu... a skoro by już była pogoda to z koszyczkien na moto i do kościółka... no dobra troche sie zagalopowałem...

Pozdrawiam świątecznie wszystkich L Desmo fanów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Janek, ta historia z cohibą, to rozumiem, ale ten stwór leśny??? Może Rysiek wymamrał siakąś trawę i Ci zapodał, a nie cygaro :icon_question:

Kiedy jest okazja do spotkania w gronie nas wszystkich??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dolaczam sie do zyczen Swiatecznych !!!

A ja dzis jade na motocyklowe swiecenie jajec - jest to juz 4 swiecenie wiec powoli robi sie to taka mala tradycja. Jak na razie pogoda znosna mam nadzieje ze tak bedzie przez caly dzien bo mam ponad 50 km w jedna strone.

Pozdrowienia dla Wszystkich Forumowiczow !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Rysiek nie bawi sie w takie rzeczy- a ja musialbym potem zameldowac...

Stwor byl prawdziwy, bo go wczoraj znow widzialem- ale juz wiem czyj jest- dam znac Ryskowi zeby do nich zadzwonil - by pilnowali zwierzaka...

Spotkanie szykuje sie w Bialokoszu- przyjadziem- bo juz oplacone :) :D , aha przyjedzie tez z nami kolega zaprzyjazniony Polak z Niemiec na 748- Maciek- Akirra wie ktory...

A powiem numer- akurat 16/18- maja jest zlot motocyklowy sluzb mundurowych- i juz mnie oficjalnie kadrowiec pytal czy jade- bo ma dac meldunek- zeby to bylo w innem terminie moze i bym pojechal(babie bym powiedzial ze rozkaz :) ) , a tak to niemozliwe- Bialokosz dla mnie Najwazniejszy...

Pozdr. Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak z wymianami oliwy w waszych klekotach, wymieniacie zgodnie z zaleceniami serwisowymi co 10 tys? Po przesiadce z japonca gdzie mialem co 6 wymiane, niewiem jak to traktowac i chyba bede wymienial wczesniej. Jak sie na to zapatrujecie. Pozdrawiam

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj przepięknie malowanych,

Świąt wesołych, roześmianych.

W poniedziałek kubeł wody.

Szczęścia, zdrowia oraz zgody.

WESOŁEGO ALLELUJA

dla wszystkich miłosników włoszczyzny a szczególnie dla Janka Nikla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Panowie jak z wymianami oliwy w waszych klekotach, wymieniacie zgodnie z zaleceniami serwisowymi co 10 tys? Po przesiadce z japonca gdzie mialem co 6 wymiane, niewiem jak to traktowac i chyba bede wymienial wczesniej. Jak sie na to zapatrujecie. Pozdrawiam

 

 

Panie Prezesie, zacieśnij wymiany do 6 tys. Koszt w sumie niewielki, a zyski dla motonga olbrzymie. Wesołego alleluja!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...