Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

ello,

przypomne watek, chodzi o dni otwarte w Ducati Store Wa-wa,

bede w ten weekend w warszawie, wprawdzie puszka a nie duka ale zamierzam podjechac,

w sobote o 12 :buttrock:

bedzie ktos z Was??

 

 

Ja też potwierdzam swoje przybycie. :bigrazz:

Do zobaczenia w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Ludu Pracujący!

Ponieważ tuninguję przednie heble w moim Szupermoto, poszukuję przedniej pompy hamulcowej Brembo, najchętniej radialnej - wiele Dukatów ma fabrycznie montowane tego typu pompki - mowa o takich z plastikowym zbiorniczkiem na płyn. Zwracam się do Was bo może w garażu u kogoś wala się takie ustrojstwo :biggrin:

Potrzeba mi też lewy czterotłoczkowy złoty zacisk Brembo, który był montowany w wielu włoskich motocyklach tak do 2001 roku, w Dukatach na przykład w całej serii SS. Jakby co to mam fotki tego czego potrzebuję.

Aha, gdyby kto potrzebował to po moim S4 zostały mi kompletne mocowania podnóżków - przy małej wywrotce lubi to to pęknąć.

 

Ponieważ już późno i wszystkie dzieci dawno śpią, możecie rozgrzać się przy nadwyraz gorącej, czerwonej 996 ;) TYLKO DLA DOROSŁYCH :cool: http://www.redtube.com/9196

 

No i muszę zmienić mój podpis, S Dwójka pojechała niedawno do nowego pana w Poznaniu.....

Edytowane przez Radosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest starszy typ montowany do 99 roku, ma rozstaw śrub 60 mm i jeden trzpień ustalający klocki. Ja mam nowszy model z dwoma trzpieniami i rozstawem śrub 65 mm. Zdaje się że Il Presidente ma taki model tylko nie wiem czy prawy czy lewy. Zapytam jak go zobaczę. Chyba że wpadnie wcześniej na forum i się określi.

Pozdrawiam

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki zacisk ale nie wiem czy prawy czy lewy. Musze zobaczyć. Ten zacisk ze stalowym przewodem hamulcowym zamówiła Gosia-Medevilek ale nie wiem czy dalej jest zainteresowana

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys napisalem- jakby jezdzila slepa i kulawa babka na Ducati dublowana po 5 razy w Motogp i tak bede kibicowal Ducati...

A na przekor pedalolubom Stoner pokazal ze umie walczyc...

No i witaj Lomokotywa:-)))).

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam DBrother i wszystkich.......macie racje nawet jakby kulawa i slepa jezdzila na ducati to zawsze milosc pozotanie i juz..hihihi.......ostatnio wrocilem i ogladalem film "Matrix Reloaded" pamietacie ten w ktorym Carrie Ann Moss jezdzila na ducati 998 ....milo bylo zobaczyc ducata ponownie w tym filmie...ja nie wiedzialem,ze w tym samym filmie ona dosiadala MV Agusty F4 i tylko rozpedza sie z tego wiezowca i uderza nim w te stacje i tyle po MV..hihihihi.....ale przynajmniej na ducati troche pojezdzila hihihihi...serce sie radowalo na ten widok.......siemnako dla wszystkich ....sluchajcie musicie sie wpisywac na naszej klasie na forum motorki i klasa scigacze bo malo nas tam...a tylko te japonce wszedzie i probuja zakrzyczec jakies to sa niezawodne itd......hey Jacku i wszystkim milego wieczoru!!!!Siemano od Lokomotywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Stoner ma jaja. Myślę, że cały czas pokazuje że to mistrzostwo świata 2007 to nie przypadek (tak cały czas myślę o Hayden`ie). Zaskoczyło mnie natomiast, że Loris jeździ Suzuki. Jego wciąż lubię mimo tego że jeździ japońcem :D Jakoś nie zanotowałem faktu, ze dosiada tego sprzetu w tym sezonie. Melandriego zawsze lubiłem i mam nadzieję ze pokaże co potrafi.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...