Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

PS. Moja córa (3,5l) już kocha motocykle to myśle, że syn (w drodze: jeszcze 4 miesiące) tez będzie pro moto :icon_eek: :icon_mrgreen:

 

Hehe

Tak trzymać!

niech rośnie jednośladowe pokolenie!

:icon_mrgreen: :icon_eek: :notworthy:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy żona (matka dzieci) :bigrazz: też jest zafascynowana tym jak Ty i dzieci :)??

 

:)

Pewnie że zdecydowanie mniej pała do tego rodzaju hobby entuzjazmem :biggrin:

ale swoje zdanie trzeba mieć! :clap: :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :buttrock:

Wiem na przykładzie znajomego jak kupił CBR 1100XX, to żona się nie odzywała gdzieś z miesiąc do niego :biggrin: Z biegiem czasu jej to jednak przeszło nawet, i każdej chyba tak przejdzie :clap:

Najważniejsze żeby się nie wdawać w dyskusje na temat tego bo to jeszcze zaostrza konflikt.

Chociaż nie ma to jak się ma żone, która ma taką samą pasje jak większość userów tego forum :) :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, Muminek, Scitro itd. Już dawno miałem pytać ale może nie powinienem co to są te "myszowate napoje" na pewno nie oranżada...

hose D.

 

 

 

W 'Misiu' bylo- fuj- jakies na myszach pedzone- Whisky :icon_mrgreen: Mumin przywiozl w zeszlym roku do Bialokosza, pamietasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Moja córa (3,5l) już kocha motocykle to myśle, że syn (w drodze: jeszcze 4 miesiące) tez będzie pro moto

 

Zobaczysz jaka będzie przeszczęśliwa jak zaczniesz ją do przedszkola/szkoły na moto podwozić.

Moja córa była przedumna z faktu, że kask w szatni trzyma :icon_biggrin:

I codziennie pytała, czy jedziemy na motorku :wink:

 

Hihi, a teraz sama pomaga mi w Duciu grzebać i już się nie może doczekać kiedy sezon zacznie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jedynie przebic to moze paliwo rakietowe Janka i Rycha :flesje: ;)

 

A w TV mówili że ta hydrazyna jest trująca.... :eek: widać telewizja kłamie...hihihi :flesje:

Mumin strzelił piętrową chałupę, to se teraz 10m kolumne rektyfikacyjną koło komina zamontuje... :banghead: :icon_razz:

 

Pozdr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle ktoś zaszalał z PhotoShop`em. Ja zamówiłem 696 w MotoRexie dla kumpla. Pośpieszyłem sie bo podobno jest 7 sztuk na Polskę w tym roku!!!

Wczoraj tak było ciepło,że poszedłem zamontowac aku do mojego SS`a do garażu i tak się rozochociłem, że odpaliłem i zrobiłem jakies 80-90km. Fajnie było :buttrock:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Mumin strzelił piętrową chałupę, to se teraz 10m kolumne rektyfikacyjną koło komina zamontuje... :flesje: :icon_razz:

 

Pozdr

Seb

 

no myślę może nawet dłuższa będzie ta koluma - bo puszę ją jeszcze z góry na dół :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja wczoraj mialem "mala przygode" na terenie popoligonowym jak wracalem z roboty do domu, efekt: straty Drgawka- pokrzywiona kierownica pekniety kierunek(zara sie za niego wezme i pokleje), chyba skrecony moto w polkach.

Straty nikiel: obolaly( ale juz przechodzi warto sie gimnastykowac) prawy bark, posiniaczone udziki, urazona dumka( przeca jeżdżacz ze mnie doswadczony?).

Na szczescie ladowisko bylo mocno piaszczyste(stary okop), wiec humor mi powoli wraca.

Aha Jaco chyba cos pokrecil- to nie ja czy Rycho robiem specjalna nalewkie co po niej czlek nocami swieci a wodopodobne"psipsi" wypala trawe i co slabsze kamyki- taki wspaniala ambrozje robil moj SP Tata- znalazlem ja kiedys schowana przed wscibskim okiem ormo/mo/zomo/romo (niepotrzebne skreslic) ostatnia litrowa butelczyne i przemycil na kompanie do swej sali- jeden chlopak z Olsztyna co mial slabsza glowe po 100 gramach rozebral sie do naga i latal po kompani cala noc , a co my sie go naganiali, drugi kumpel- Malutki( dlatego ze mial 2m 10 cm i wazyl 140 kg), wypil 200 g i sie nie odezwal slowem az na 3 dzien jak stawal do raportu przed d-ca kompani...no a ja nie zdazylem sie napic bo pomagalem uspokajac tego pierwszego...to byly czasy...

Trzymajta sie. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...