Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No ale przecież pierwszy raz je sprzedaję - gdzie wyżej?

 

 

 

 

No ale przecież pierwszy raz je sprzedaję - gdzie wyżej?

 

 

 

Tak, pomylka- komus slalem linka ale na PW ;-]

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pomylka- komus slalem linka ale na PW ;-]

Spoko , faktycznie wyżej dałeś linka na kogoś z Żor co ma jakby podobne wydechy ale to nie ja , ja nie jestem z Żor i mam inny nick na allegro.

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Edytowane przez Dejw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Motogp- to podobniez niektore ryzopedne firmy chca przeforsowac ograniczenie obrotow do 19 tys bo wyzej im silniki ryzem zygaja i jakimis srubkami:-))), wiec twinkilinki moze miec szanse- mimo ze go nie lubie wiem ze ma dosc doswiadczenia zeby jeszcze nieco powalczyc- co nie zmienia faktu ze i tak bede kibicowal Ducatom chocby miala na nich jezdzic kulawa 80 letnia babka:-))) i miala zajmowac same ogony...

Zas jesli chodzi o okazyjne 748- niedlugo prawdopodobnie bedzie taki w Ostrolece do sprzedania-tylko obecny wlasciciel musi sie na nim porzadnie przejechac- jak stwierdzi ze to nie to- sprzeda motor.

Wczesniej opisywalem ten sprzet z racji tego ze okazal sie delikatna mina- ale wal korbowy juz kupiony i zostanie profesjonalnie zmontowany i przetestowany( w roli testera znany co niektorym Jannikiel).

Mielim przyjechac na motobazar- ale plany sie zmienily przyjedziem na ten dluzszy w kwietniu.

Narazie trzymajta sie i nie dajta orkanowi...Pozdr. Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pierwszy wyscig na Phillip Island ... Bayliss,Corser,Fabrizio,Xaus .... :buttrock:

ale Biaggi startujac z 16 "przejechal" obok wszystkich i po kilku kolach gonil jadac 2gi Baylissa ,niestety wyglebil ... Fabrizio na pierwszym starcie nie ruszyl i dostal dwa strzaly od jadacych z dalszych rzedow,przy czym przy jednym zerwalo mu buta z nogi .... Start powtorzono,a Fabrizio wymiatal jak nowo narodzony :crossy:

Obejzyjcie jak mozecie,niesamowite wyprzedzania .... (troszke nam tylko na prostej brakuje)

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi wyscig tez nie zgorszy- szkoda tylko ze Xaus- nie zmiescil sie na podium...

W 2 wyscigu pierwszy Balistic, a reszty nie pamietam( zreszta malo wazne- bo nie Ducati), 4- Xaus...

Jednak jak wczesniej pisalem zwezki robia swoje i tylko doswiadczenie i talent lub odwrotnie, pozwala wygrywac ludziom na Ducatach- bo widac bylo roznice w v.max definiowanej przez moc motocykli...

Ja ze swej strony chcialbym zeby Smrz zajmowal jakies lepsze pozycje pokazujac tym naszym "scigantom" ,ze nie liczy sie tylko dresopodobny sprzet, ale rowniez i Nasza Szlachetna Marka!

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pierwszy wyscig na Phillip Island ... Bayliss,Corser,Fabrizio,Xaus .... :smile:

ale Biaggi startujac z 16 "przejechal" obok wszystkich i po kilku kolach gonil jadac 2gi Baylissa ,niestety wyglebil ... Fabrizio na pierwszym starcie nie ruszyl i dostal dwa strzaly od jadacych z dalszych rzedow,przy czym przy jednym zerwalo mu buta z nogi .... Start powtorzono,a Fabrizio wymiatal jak nowo narodzony :)

Obejzyjcie jak mozecie,niesamowite wyprzedzania .... (troszke nam tylko na prostej brakuje)

 

Pozdro :D

 

 

Ale dramat na starcie. Makabrycznie to wygladalao, wlasnie skonczylem ogladac. Ten but lecacy jak rakieta w powietrze- jak to mozliwe? Ciekawe w jakim obuwiu jezdzi chlopak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,mam pytanko,czy ktoś z kolegów sprawdzał tłumiki głównie w S2R-bo ja wczoraj zciągałem i wyglądają na przelotowe i tak się zastanawiam czy można z nich powyciągać te dławiki na końcu,bo przecież wylot ma śmiesznie małą średnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,mam pytanko,czy ktoś z kolegów sprawdzał tłumiki głównie w S2R-bo ja wczoraj zciągałem i wyglądają na przelotowe i tak się zastanawiam czy można z nich powyciągać te dławiki na końcu,bo przecież wylot ma śmiesznie małą średnice.

 

 

Wlacz chlopie Eurosport ;-] - drugi wyscig trwa. Napisze do Ciebie w spr. przerobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...