Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jaca 998 sprzedajesz?? Kusi Cie pewnie 1098- :-))) , dodajesz do tego pelen wydech Termignioni+ chip+ filterki(za 2600 $) = 163 KM na tylnym kole tyle co GSXR 1000 2007 :-))) + dodajesz jeszcze Powder Commoder( :buttrock: ), wgrywasz mapy zaplonow oddzielnie na kazden jeden cylinder i masz prawie Superbika:-)))- ciekawa zabawa...

Mi to sie marzy wgranie w rame 748 silnika 999 RS z wydechem "Only circut race", i przejazdzka po wsi o 1 w nocy:-))) . Pozdr. Janek klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś przez chwilę w BolDorze bo chciałem zobaczyś S2R, którą tam ktoś wstawił. Niestety została szybko sprzedana (po kilku dniach). Przy okazji pogadałem o 1089. podobno oficjalnie w Polse sprzedano 4 (3 czerwone i 1 czarną) 1098 ( w tym jedną w wersji S), Ciekaw jestem jakie s wrażenia nowych użytkowników) Pono jeden z nich to Kolega, który zostawił swojego 999S (żółty z 2005 kupiony w 2006), który mi się strasznie podoba.

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca 998 sprzedajesz?? Kusi Cie pewnie 1098- :-))) , dodajesz do tego pelen wydech Termignioni+ chip+ filterki(za 2600 $) = 163 KM na tylnym kole tyle co GSXR 1000 2007 :-))) + dodajesz jeszcze Powder Commoder( :icon_mrgreen: ), wgrywasz mapy zaplonow oddzielnie na kazden jeden cylinder i masz prawie Superbika:-)))- ciekawa zabawa...

Mi to sie marzy wgranie w rame 748 silnika 999 RS z wydechem "Only circut race", i przejazdzka po wsi o 1 w nocy:-))) . Pozdr. Janek klekotek 748 S.

 

 

Nieee...jedynie sluszna linia- 998S Final Edition z 2005r. 136KM (dzieks Mumin!)

Pzdr

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee...jedynie sluszna linia- 998S Final Edition z 2005r. 136KM (dzieks Mumin!)

Pzdr

 

coś takiego jest w mieście z najkrótszą nazwą "uć" do sprzedania http://allegro.pl/item229540479_otomoto_du...al_edition.html - ciekawe, czy jest tez jakiś dodatek do motorku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego jest w mieście z najkrótszą nazwą "uć" do sprzedania http://allegro.pl/item229540479_otomoto_du...al_edition.html - ciekawe, czy jest tez jakiś dodatek do motorku?

 

 

To ales mnie kuzyn na szaro zrobil- darmowa reklama dla goscia i zgarna mi cacko! OjTy Ty Ty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frencci- Przyjacielu!!!

Nie jestem do końca pewien ale mój kumpel bardzo był napalony na ten motorek z Płocka i się okazało że to sprzęt po przejściach. Podobno go chłopaki ujeżdżali na gumie i było małe bęc. Mówił że dużo trzeba doinwestować.

Ale moge to sprawdzić.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frencci- Przyjacielu!!!

Nie jestem do końca pewien ale mój kumpel bardzo był napalony na ten motorek z Płocka i się okazało że to sprzęt po przejściach. Podobno go chłopaki ujeżdżali na gumie i było małe bęc. Mówił że dużo trzeba doinwestować.

Ale moge to sprawdzić.

 

 

To bardzo prosze- zaskocze milego kolege sprzedajacego wiedza operacyjna. Gosc daje leb, ze jest taki jak kupil ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w okolicach Częstochowy to świetny pomysł, wszyscy będą mieć blisko... :crossy:

Ciekawe tylko na czym Muminek przyjedzie...hihihi... :buttrock:

Pozdr

 

 

Wszyscy blisko...no pozabijam chyba wszystkich :crossy: :icon_razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które to borki bo jest ich ze 20 w Polsce - czemu ja nic nie wiem :crossy:

No Borek u nas jak Burków, ale chodzi o te pod Tomaszowem Maz.: http://www.borki.pl/

No i jeszcze linki do forumowej dyskusji:

http://forum.motocyklistow.pl/ZLOT-FORUMOWY-t76916.html

A zapisy na domki były tutaj:

http://forum.motocyklistow.pl/Borki-ZAPISY-t79643.html

 

Spotkanie w okolicach Częstochowy to świetny pomysł, wszyscy będą mieć blisko...

Ciekawe tylko na czym Muminek przyjedzie...hihihi...

Pozdr

Ktoś go zplecaczkuje :bigrazz:

... Janek przecież będzie miał po drodze :icon_razz:

Wszyscy blisko...no pozabijam chyba wszystkich

Hiehie... a tak to zawsze wszyscy mieli daleko :P

:icon_twisted:

 

Jacu - DASZ RADĘ!!

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam tam w Hucisku w ten weekend :biggrin:

Mieliśmy tam niezłą imprezkę firmową - gry terenowe i takie tam. Organizują dosłownie wszystko.

 

 

w hucisku odbywaly sie doroczne zloty "Free Fire Group i Przyjaciele Riders.pl"

ale w tym rozu nas nie chcieli :notworthy: trzeba bylo zmienic lokalizacje :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych Wiadomosciach Motocyklowych jest spory test Monstera 695 .I pisza tu ze jest w nim sprzeglo antyhopingowe !!!! :( , czy to taka sama prawda jak to ze jest chlodzony ciecza :) i ma jednoramienny wahacz :) bo o tym tez pisza :buttrock: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych Wiadomosciach Motocyklowych jest spory test Monstera 695 .I pisza tu ze jest w nim sprzeglo antyhopingowe !!!! :bigrazz: , czy to taka sama prawda jak to ze jest chlodzony ciecza :cool: i ma jednoramienny wahacz :wink: bo o tym tez pisza :) ?

 

to znaczy, że nie masz chłodzenia cieczą i jednostronnego wahacza? O kurczę :biggrin:

 

tak to bywa - ktoś zrobił kopię innego opisu i nie zmienił czego to dotycz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...