Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na poczatku tego roku mialem zalegly urlop za 2006 to w domu bylem 7 dni na 20 wolnego:-))...

Krzysiu jak chcesz wiedziec jak sie oblicza zapotrzebowanie na cieplo dla domku- to Ci podam- tylko wiadomo teoria swoje - zycie swoje...szukaj juz gosci od polozenia dachu- bo np moi znajomi co dachy robia najblizszy termin maja ok. 09/2008 roku.. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

z tym zapotrzebowaniem na ciepło to bym skorzystał :)

co do dachu - mam już zakontraktowaną budowę z dachem (na szczęście). Teraqz już ustalam ekipy do wykończania na przyszłą wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie to maja jobla na punkcie Ducatow- jest na ebay com 900 SS z 1976 roku cena juz 23000$ a zostalo 3 dni do konca- co znaczy klasa!

I jak tu nie byc dumnym z jedynie slusznej marki na swiecie- Forza Ducati!

Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ale dzisiaj mialem przygode... tak w okolicach centrum Krakowa rozpadl mi sie lancuch :| siadlem sobie by pomyslec wpatrujac sie w puszke po piwie 'hutniczym' ktore lezalo na ziemi i mnie olsnilo... wzialem ten 'cycek' ktorym otwiera sie puszke i przerobilem go na prowizoryczna spinke :DD Praca godna mgr inz mechanika , jutro zapodam foto :)

 

Film z world ducati week juz za nie dlugo , zaczalem montowac :banghead:

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ale dzisiaj mialem przygode... tak w okolicach centrum Krakowa rozpadl mi sie lancuch :| siadlem sobie by pomyslec wpatrujac sie w puszke po piwie 'hutniczym' ktore lezalo na ziemi i mnie olsnilo... wzialem ten 'cycek' ktorym otwiera sie puszke i przerobilem go na prowizoryczna spinke :DD Praca godna mgr inz mechanika , jutro zapodam foto :lalag:

 

witamy w klubie łańcuchowych poszukiwaczy przygód :biggrin: - faktycznie pomysł typu MacGiver :lalag: ciekaw jestem tylko jak długo można by z taką spionką pohulać (sugeruję zakuć łańcuch - to pomaga :lalag: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak masz szczescie- bo mi jak sie lancuch w mojej bylej starej zabytkowej CB 750 wypial to dziure w bloku wycial- musielim silnik rozbebeszac od dolu- za to mialem darmowa weryfikacje stanu silnika( widoczne slady po honownicy, zero luzow na panewkach, pompa OK itp...), dziure Rysiek zaspawal, oszlifowal , a jam to wsio zlozyl i nawet zadna podkladka nie zostala:-))), od tamtej pory nie chce slyszec o spinkach na lancuchu- tylko zakuwki!

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę dozgonnie wdzięczny jak mi ktoś na ebayu znajdzie sam szklany klosz do lampy od Monstera. Podczas weekendowej wyprawy do Gierłoży jakieś cholerstwo uderzyło w klosz wybijając w nim dziurę. Cała lampa bo oddzielnie samych kloszy nie sprzedają kosztuje w dilera 1200 zeta. Cena z kosmosu wzięta. Za kawałek szkła, plastiku i kilka kabelków cena jak za starą etkę. Interesowałyby mnie już nawet same linki do aukcji. Sam nie mam pojęcia jak się po tym ebayu poruszać a i z obcego języka technicznego leżę całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę dozgonnie wdzięczny jak mi ktoś na ebayu znajdzie sam szklany klosz do lampy od Monstera. Podczas weekendowej wyprawy do Gierłoży jakieś cholerstwo uderzyło w klosz wybijając w nim dziurę. Cała lampa bo oddzielnie samych kloszy nie sprzedają kosztuje w dilera 1200 zeta. Cena z kosmosu wzięta. Za kawałek szkła, plastiku i kilka kabelków cena jak za starą etkę. Interesowałyby mnie już nawet same linki do aukcji. Sam nie mam pojęcia jak się po tym ebayu poruszać a i z obcego języka technicznego leżę całkowicie.

 

a może popytaj ludków, którzy na allegro się ogłaszają z częściami lub co mają rozbite motorki na części? Może to coś d

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile kosztuje w Ameryce na bikebandit.com ja cos nie mogie otworzyc stronki, potem OEM parts i Ducati itp... i jak ci pasuje mozesz zamowic w Motostodola-Jedwabne tylko trza czekac dlugo... a wlasnie na allegro ktos czesci sprzedawal...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile kosztuje w Ameryce na bikebandit.com ja cos nie mogie otworzyc stronki, potem OEM parts i Ducati itp... i jak ci pasuje mozesz zamowic w Motostodola-Jedwabne tylko trza czekac dlugo... a wlasnie na allegro ktos czesci sprzedawal...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

tu przykładowe do mojego 620ie z 2003 http://www.bikebandit.com/parts/Ducati/MON...36344#stay#stay - jak patrzę sama szyba nie występuję jako oddzielny element - ale mogę się mylić

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę dozgonnie wdzięczny jak mi ktoś na ebayu znajdzie sam szklany klosz do lampy od Monstera. Podczas weekendowej wyprawy do Gierłoży jakieś cholerstwo uderzyło w klosz wybijając w nim dziurę. Cała lampa bo oddzielnie samych kloszy nie sprzedają kosztuje w dilera 1200 zeta. Cena z kosmosu wzięta. Za kawałek szkła, plastiku i kilka kabelków cena jak za starą etkę. Interesowałyby mnie już nawet same linki do aukcji. Sam nie mam pojęcia jak się po tym ebayu poruszać a i z obcego języka technicznego leżę całkowicie.

 

Tu masz linka do aukcji całej lampy z gładkim kloszem:

 

http://cgi.ebay.de/KLARGLASSCHEINWERFER-DU...1QQcmdZViewItem

 

Jeśli nie masz konta na ebaju, daj znać na priv, znam gościa, który za niewielką prowizją wylicytuje Ci przedmiot. Ma adres w DE więc można licytować nawet od sprzedających nie wysyłających do Polski.

 

Aha, jakby komuś gdzieś się napatoczył na oczy czujnik oleju do Monstera 600 '97 to byłbym wdzięczny. Mój był łaskaw wyzionąć ducha.

--

Pzdr.

Zefir.

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu znajdz Polska Norme PN-B-02025 1999 i tam bedzie sezonowe zapotrzebowanie na cieplo do ogrzewania, znajdz formularz obliczeniowy wydrukuj i owocnej matematyki zycze-potrzebne Ci beda wspolcxzynniki przenikalnosci przez przegrody(sciany zewntrzne- okna w swietle oscieznic), wspol przenik przez stropodach i same okna(dane producenta- u mnie 1,1), i inne takie, potrzebna bedzie wartosc powietrza wentylacyjnego itp...jak znajdziesz a chcesz sie pobawic i bedziesz mnial problem to wal na priva, bo to nie temato Ducatowy. Pozdr. Janek ...kurde jak sie nazywam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...