Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

 

No pięknie wygląda - tylko zostały jeszcze lusterka do zmiany na coś fajnieszego

 

adramelech

co do crashpadów, z tego co patrzyłem to powinny one byc takie same jak do 620 (instalacja na szpilce podtrzymującej silnik). Jeśli planujesz LSL to raczej szykuj się na wysoką cenę. Może warto zastanowić się nad innymi - tańszymi (które sa też robione u nas w kraju) a może równie dobrymi jakościowo (poszukaj np we wcześniejszych postach lub na allegro są ogłoszenia).

 

Seba

a kiedy planowalibyście spotkanie w Krakowie?

 

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łodzi to rzut beretem do Kraka, w 2.5h przylecisz, a jak włączysz naddźwiękową to w 2h... :evil:

Mogę skombinować tanie spanie (40 zeta od łeba + sniadanie) ale pod Krakowem, chyba że bedzie tylko kilku członków, to u mnie w chacie gratis, tyle że śniadanie trza sobie samemu zrobić :crossy:

Aaa, zapomniałbym, że dobrze będzie jak Duke75 jakiś swój wolny termin poda, żeby miał kto koszulkę wręczyć

 

40 zeta to dobra oferta, ja sie pisze :icon_mrgreen:

 

Yasec, ja z Łodzi kiedys przyjechałem w 2h15min ale Ty jedź wolnej. Poczekamy i zapraszamy!

 

Spoko ;) 2,15 to optymalny wynik :biggrin:

 

Seba a kiedy planowalibyście spotkanie w Krakowie?

 

no wlasnie... ja niestety nie kazdy weekend mam wolny,

ale co byscie powiedzieli na ten 10-12 sierpnia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No i stalo sie jeszcze cos a mianowicie cos z ogranicznikiem skretu w prawa strone bo kierownica moze sie stykac z bakiem a skrecajac w lewo nie styka sie. Gdzie sa te ograniczniki? Szukalem ich no ale nie moglem sie doszukac

 

Ograniczniki to takie śruby wkręane w okoliacach głowki ramy. Sprawdź, czy po glebie te śruby są wykręcone po obu stronach w takim samym stopniu. Jeśli nie, to trzeba naprostować kierownicę - do zrobienia, trzeba tylko odpowiednią rurę z odpowiednim mechanikiem na jej końcu :lalag: Bo nieodpowiedni połamie :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 sierpnia odpada, nie bedzie szefostwa i nie będzie kto miał koszulek i "czerwonej legitymacji" :icon_mrgreen: wręczyć. Najlepiej niech sie Duke wypowie kiedy bedzie miał wolny termin. A wpisowe to oprócz twojego, to jeszcze moje będzie :)

A jak ktoś chce to mogę mu spanie i za 100 ojro załatwić...hehehe..

 

Nie musi być widać że kierownica jest skrzywiona, zmierz odległość od końcówek kierownicy do osi główki ramyi wtedy się przekonasz co jest uszkodzone.

Żeby wyrwać ogranicznik musiałbyś nieźle przyrżnąć.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kierownica wyglada na absolutnie prosta a musialaby byc zauwazalnie skrzywiona jezeli po jednej stronie styka sie z bakiem a po drugiej nie. a tych ogranicznikow ni hu** nie moge znalezc

 

u mnie również jest tak, że w jedną stronę kierownica więcej się wychyla (i z tej strony obił mi sie lakier na zbiorniku)

 

co so klubowania - ja też bym chciał dostać koszulkę i czerwoną legitymację :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą legitymacją to był żart, a ty muminek pamiętasz czasy "czerwonej" legitymacji? A co powie Robercik jak ty się do krakowskiego klubu zapiszesz?

 

Czyli ile po promocji wychodzi ST3???

 

Muszę przyznać, że ostatnio tłoczno się robi od Monsterów w Kraku :bigrazz: chyba trzeba się będzie za jakimś Gutkiem rozejrzeć :icon_evil:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao!

10 sierpnia wyjezdżam na kolejną wyprawę do Francji. Wczoraj spotkałem się z kumplem, który ma ze mną jechać (niestety na VFR 800) i mamy zamiar zrobić traskę Niemcy-Francja-Belgia-Holandia-Niemcy (oczywiście na początku i końcu Polska). Obliczyliśmy wstępnie trase na jakieś 4500-5000km. Wymieniłem już napęd, czekam na nową tylną gumę , wymienię jeszcze olej i sru...

Co do spotkanie to może ustawmy się wstępnie na wrzesień?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao!

10 sierpnia wyjezdżam na kolejną wyprawę do Francji....

 

Co do spotkanie to może ustawmy się wstępnie na wrzesień?

 

Pozazdroscic latania :notworthy:

ja urlopowo juz uziemiony jestem w tym roku :crossy:

 

co do wrzesnia, wolne weekendy mam 1-2 i 22-23,

ewentualnie 8-9 mam "noce" wiec moglbym tylko szybki strzal wykonac :flesje:

na krotkie spotkanko :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...