Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nie musisz nie sprzedawaj Kz- to jest klasyk, prosty jak budowa cepa, komfortowy- minusem to slabosci zawieszenia(ten typ tak ma) i spalanie benzynki- a ciezko bedzie sprzedac za dobre pieniadze- malolaty wola szlifierki(o dzwieku zarzynanej swini), a starsi panowie z brzuszkami nowsze chopperki...

Ja jakbym nie byl zmuszony- nie sprzedal bym zadnego z moich bylych motocykli.

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie musisz nie sprzedawaj Kz- to jest klasyk, prosty jak budowa cepa, komfortowy- minusem to slabosci zawieszenia(ten typ tak ma) i spalanie benzynki- a ciezko bedzie sprzedac za dobre pieniadze- malolaty wola szlifierki(o dzwieku zarzynanej swini), a starsi panowie z brzuszkami nowsze chopperki...

Ja jakbym nie byl zmuszony- nie sprzedal bym zadnego z moich bylych motocykli.

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

gdybym nie musiał to jasne że bym nie sprzedawał. Bardzo lubię ten motocykl, dobrze mi się nim jeździ, choć czasem rzeczywiście zawieszenie nie nadąża za resztą. Jeśli mówisz o benzynie to nie ma tragedii - od 5 do 7 litrów to nie jest chyba za dużo. Wystawiłem ją na allegro i czekam, myśle, że może kiedyś ktoś chętny się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

trochę przyspałemna forum i nie zauważyłem tematu z 620sport

Ja mam taki motocykl z 2003r czyli pierwszy model z 620 w tej budzie

nie zamieniłbym go na monstera, miałem przyjemnosc pojezdzic troche monsterkiem i na nim ręce bardziej bolą niz u mnie, tyle ze na 620sport trzeba niestety leżeć i bez pasa nerkowego sie nie wsiada heh, pozatym ze dla mnie była lepsza pozycja to pod względem wyglądu wole sport`a.

mimo małej pojemnosci i mocy potrafi narobic szumu dookoła, szlifiery o tej pojemnosci sie gubią w zakrętach a i na koło do pionu pięknie idzie :banghead: muszę kiedys tu jakis filmik zapodac...

jestem chyba jedynym włascicielem 620sport na tym forum w tej budzie :eek:

pozdro

Edytowane przez damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś już zwrócił na to uwagę, jeśli tak to sorry za powtórkę, jeśli nie to myślę, że niektórym może się spodobać. W moim przypadku rozwiało wiele wątpliwości i uczyniło miłość do ducati jeszcze większą :)

http://pl.youtube.com/results?search_query...atitech&search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli odkryłem amerykę poraz drugi :icon_mrgreen: ale co tam

 

no nie bardzo - ja nie wszystkie z nich oglądałem (nie mówiąc o tym, że znam je na pamięć)

 

 

a tak przy okazji - na stronie Ducati.info.pl jest info o nwym klubie Ducati w Polsce o nazwie Klub Desmobsession http://www.ducati.info.pl/artykul.php?id=345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bardzo - ja nie wszystkie z nich oglądałem (nie mówiąc o tym, że znam je na pamięć)

 

a to przepraszam, widac warto je od czasu do czasu przypomniec. w ramach skruchy dorzuce moze link ode mnie: http://www.ducatisuite.com . polecam szczegolnie dzial Maintenance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji - na stronie Ducati.info.pl jest info o nwym klubie Ducati w Polsce o nazwie Klub Desmobsession http://www.ducati.info.pl/artykul.php?id=345

 

No toś się Muminek obudził...!!! :) Desmobsession istnieje od 2003 roku i jest drugim, oprócz DesmoManiax z Poznania, oficjalnym klubem zrzeszonym w Desmo Owners Clubs. Od czasu do czasu zapodaje tu informacje dla klubowiczów m.in. ostatnio,że mamy klubowe koszulki.

Do naszego klubu należą m.in. DarkMann, Scitro, Ogór, Soleski. Ta osoba kontaktowa w linku to właśnie ja :)

Pozdrawiam

 

P.S. W Wawie też macie klub : "Desmolition Men" ale nie jest zrzeszony w DOC. Poznałem paru gości z tego klubu w Poznaniu.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś się Muminek obudził...!!! :) Desmobsession istnieje od 2003 roku i jest drugim, oprócz DesmoManiax z Poznania, oficjalnym klubem zrzeszonym w Desmo Owners Clubs. Od czasu do czasu zapodaje tu informacje dla klubowiczów m.in. ostatnio,że mamy klubowe koszulki.

Do naszego klubu należą m.in. DarkMann, Scitro, Ogór, Soleski. Ta osoba kontaktowa w linku to właśnie ja :biggrin:

Pozdrawiam

 

P.S. W Wawie też macie klub : "Desmolition Men" ale nie jest zrzeszony w DOC. Poznałem paru gości z tego klubu w Poznaniu.

 

dzięki za info - jakoś chyba pewne rzeczy mi umykają od pewnego czasu. Chyba się starzeję :icon_razz:

pozdr

kris

 

no to może juz nie mój błąd - mamy nowy model Ducati http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T355639

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój niedoszły klient na Monstera coś długo zbiera kasę, tak więc jak ktoś byłby chętny sprzątnąć mu go sprzed nosa to ja nie miałbym nic przeciwko.

 

Monster 800 '03 przebieg 55 tys., cena ok 16 tys. zł

Dukat wrócił niedawno z regulacji zaworów i z wymiany rozrządu oraz całego zestawu napędowego. Wymieniony został filtr oleju razem z olejem oczywiście oraz filtr powietrza i paliwa. Monster jest teraz na przelotowych wydechach (jeden ma wgniecenie bo miałem go na poprzednim Monsterze, który miał bliskie spotkanie z samochodem). Dorzucam komplet oryginalnych wydechów niewybebeszanych. Duka ma skrócony tył, dorzucam jeszcze płozę pod silnik i owiewkę. Obydwa elementy po przejechaniu 55 tys. km mają uszkodzenia lakieru, tak więc najlepiej by było oddać je do lakiernika i będą jak nowe. Ja póki co jeżdżę golasem. Niestety opony continentale, które niedawno kupiłem okazały się kupą gówna, więc najpóźniej w przyszłym sezonie wymagałyby wymiany.

 

Ogólnie sprzęt jest w 100% sprawny, wyregulowany i śmiga aż miło. Teraz w cały serwis i wszystkie wymiany włożyłem sporo kasy ale warto było. Zużycie po regulacji zaworów znacznie spadło. Jedyne co teraz trzeba w nim zrobić to mycie :mrgreen:

 

Fotki:

http://bikepics.com/members/jagdtiger/03monster800/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

W niedzielę bedę już do dyspozycji kolegów, więc jeśli ktoś wybiera się na małe tour to proszę o info... :crossy: dwa tygodnie bez moto to już prawie jak grzech ciężki.... :)

Jag-u wyglądasz na tym swoim monsterze jak kosmita...hehehe... dzieci uciekają przed tobą??? :bigrazz:

Muminek teraz przelicza kubiki i pustaki, to nie pamieta co się dzieje w życiu klubowym, a tak przy okazji może Duke75 przygarnie zabłąkanego Muminka do Desmoobsesion.... dostanie stylową koszulkę w kolorze białym...hihihi...

Pozdrawiam

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie :)

mam 2 pytania w kwestii technicznej,

 

1.od dluzszego czasu probuje namierzyc jakies crashpady do ST,

moze ktos z Was szukajac do monstera trafil na cos rozsadnego,

ostatecznie chyba wezme monsterowe te ze szpilka przez dlugosc ramy

i bede kombinowal z dlugoscia tak aby wystawaly poza obrys owiewki

oczywiscie po wycieciu otworow...

licze na sugestie :bigrazz:

 

2. szukam tez pokrywy filtra powietrza, zmieniam wydechy i chce zalozyc KaeNa

i wolalbym nie ciac pokrywy bez mozliwosci powrotu do punktu wyjscia

jak mi sie cos odwidzi :crossy:)))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...