Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ally dzieki za pamiec:-)).

Pantah 350 poszedl za 2600 zl- nie wiem czy tyle wart- bo stan silnika nieznany- bylo minelo, do kolekcji to lepszy by byl Pantah 500(moje mlodziencze marzenie), jak bylem w Grecji to stal taki po drodze na Monastiraki- kleczalem przed nim- brat robil mi zdjecia, a Grekole sie gapili- jaja byly na calego- szkoda ze zdjecia sie nie zachowaly- zabrala je ze soba moja byla "omorfula" co miala na imie Spirytula( po polsku Duszyczka).

Jutro w samo poludnie, w Mostostodole "zaloba" -Rysiek zegna sie na zawsze ze swoim Dark 749- ale za to 999 juz zarejestrowany- chociaz owiewki nie wrocily z malowania...

no i trzymcie kciuki za Stonerka- aby lepiej pojechal niz uwielbiany przez pedałow "tłinkiłinki".

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pamiec:-)) :bigrazz:

Stonerek dzis pokazal Klase :crossy:

Kolejnosc: Stoner, Edwards, Vermulen, Tłinkiłinki,

ciekawe ze roznica miedzy Stonerem a drugim Edwardsem byla ok. 12 sekund...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stonerek dzis pokazal Klase :bigrazz:

Kolejnosc: Stoner, Edwards, Vermulen, Tłinkiłinki,

ciekawe ze roznica miedzy Stonerem a drugim Edwardsem byla ok. 12 sekund...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

no wyścigi były dziś całkiem ciekawe - deszcz narobił dużo w 250'ach. W Moto GP już po woli tor wysychał i widać było jak "panowie" jeżdżą na mokrym i potem na wysychającym torze. Poza tym widać było jak opony zmieniały swoje właściwości.

Ale co tam - Ducati prowadzi w klasyfikacji konstruktorów, Stonej jest na 1-szym miejscu w generalce

pozdrawiam,

Kris :clap: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pamiec:-)) :)

Stonerek dzis pokazal Klase :biggrin:

Kolejnosc: Stoner, Edwards, Vermulen, Tłinkiłinki,

ciekawe ze roznica miedzy Stonerem a drugim Edwardsem byla ok. 12 sekund...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

Jak mi kto jeszcze raz opisze wyniki motogp zanim obejrzę to wydechem zatłukę na śmierć :biggrin: . W niedziele to się jeździ a nie gapi w telewizor :biggrin: a w tygodniu się ściąga wyścig i dopiero ogląda.

 

Aha, byłbym zapomniał, jakie macie zębatki tylne w Ducatach? Co źródło to inna liczba zębów - od 36 do 43.

Pozdrawiam.

Zefir

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam standard 38, ale opcjonalnie mozna 36, a z aftermarket carrier sprocket( szukalem takiego na motobazarze, ale znalezienie graniczy z cudem- w ameryce kosztuje 200 $) to i 43- szkoda ze ni mam takiego ustrojstwa- bo na v.max srednio mi zalezy...Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi kto jeszcze raz opisze wyniki motogp zanim obejrzę to wydechem zatłukę na śmierć :notworthy: . W niedziele to się jeździ a nie gapi w telewizor :) a w tygodniu się ściąga wyścig i dopiero ogląda.

 

Aha, byłbym zapomniał, jakie macie zębatki tylne w Ducatach? Co źródło to inna liczba zębów - od 36 do 43.

Pozdrawiam.

Zefir

 

ja zmieniłem ze standardowego (15/46) na 14/43 SunStara razem z łańcuchem (mam teraz X-ringowy DID 520VM)

pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mnie ostatnio zamontowali 15/45 i łańcuch did 520ZVM ma być gitaaarrrrrra. zobaczymy ile przejeździmy.

 

Ciekawe co tam u Duke'a. Siedzi teraz z żoną i resztą prezesów w Ducati i espresso popijają.

Mogliby dać cos z Boloni do biednej Polski na testy. Może być nowy 848.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...