Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się już przekonalem, ze kierownica w monsterze miękka jak w rowerze, przy byle przewrotce wygina się i robi w baku dolek :buttrock: , ale co tam szpachla, szpachla, i jeszcze raz szpachla...hihihi...

Żadnych takich gum nie zakladam :)

 

PS. Może mi ktoś podać średnicę wewnętrzną tlumikow Termignoni :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Może mi ktoś podać średnicę wewnętrzną tlumikow Termignoni :icon_twisted:

 

Pozdrawiam Seb

 

a w którym miejscu? na rurze wejściowej, na wyjściu czy na puszce? nie mam ze soba nic ale w weekend moge coś pomierzyć, jak bedzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wyjasnienie. napewno zaloze sobie te frame slidery bo nie przezylbym chocby jednej ryski na nowo zakupionym motorze. pozatym nie wygladaja tak zle a napewno lepiej niz wgnieciony bak. :biggrin:

 

Swoja droga zajebistego masz tego monstera muminek. Wlasnie takiego chce. 620 z ta szybka i z wydechami termignoni no i oczywiscie z sliderami hehe. Podobny do twojego jest na oto moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... ;) hehehe... tylko go bardzo nie potłucz młotkiem bo nie będzie co mierzyć....

 

Orientacyjnie czy wylot ma taką samą średnicę co wewnątrz tłumika, a zmierzyć można w miarę dokładnie docinając metodą prób i błedów np. kawałek kijka, no chyba, że dysponujesz średnicówką.

 

Seb wczoraj robił próby głośności seryjnego wydechu bez dekielka... ale to jest za słaby efekt... potrzebna będzie większa ingerencja w bebechy... a pacjent jest już w imadle :icon_mrgreen:

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , na "zimowe" i deszczowe dni polecam gierke Test Drive Unlimited

 

tutaj zdjecie z jazdy do okola wyspy ja + kumpel na kawie

http://img209.imageshack.us/img209/3158/20...03175614ak3.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/3620/20...03175411ey1.jpg

ja + kumpel na brutale :evil:

http://img216.imageshack.us/img216/2864/20...03171836sb6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb wczoraj robił próby głośności seryjnego wydechu bez dekielka... ale to jest za słaby efekt... potrzebna będzie większa ingerencja w bebechy... a pacjent jest już w imadle :D

Pozdrawiam

 

Seba proponuję zrobić po prostu puste rury dla uzyskania fajnego dźwięku :bigrazz:

CO do pomiarów to wezmę "sprzęta i postaram się jakoś Ci zywmiarować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puste calkowicie to chiba nie bardzooo... ja w swoim Klekotku probowalem- nie szlo stac kolo niego za glosny.

Z innej beczki zgadnijcie ile kosztuje 1098 zwykla wersja w Stanach ....

Kto pierwszy zgadnie znow ma piwo na zlocie w Jedwabnem:-)))

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku powiedz co sie placi sciagajac motocykl z USA , moze bede mial taka mozliwosc zeby motocykl sprowadzic na adres amerykanskiego zolnierza ( znajomy znajomego ) stacjonujacego w niemczech . Amerykanski zolnierz wszedzie traktowany jest tak jak by byl u siebie , czyli cla itp nie placi ( kupilem juz tak pewna rzecz , zadnych oplat ) Ciekaw tylko jestem jakby to bylo z pojazdem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...