Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Paweel jak tylko stokrotki wyjdą i ogarnę monstera z mchu, to bądź pewny, że pojawię się na zlocie u Ciebie. Szkoda tylko, że nadal nie ustaliliśmy nazwy naszego klubu... nieformalnego oczywiście...

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko !

 

Wszystkim milosnikom nowej Duc 1098 podaje dane techniczne i nietylko;

 

V-max solo 275 km/h z pasazerem 270 z tylu - te drugie

przyspieszenia

0 - 100 - 3,1, 3,3

0 - 140 - 4,8, 5,1

0 - 200 - 8,1, 9,2

 

60 - 100 - 3,5, 4,2

100 - 140 - 3,6, 4,6

140 - 180 - 3,9, 4,8

 

spalanie

poza miastem 6,2

zasieg teoretyczny 250 km

paliwo super

 

moc 119,3 kW = 162 kuce przy 9750 o/min

moment obrotowy max 125 przy 8000 o/min

 

droga hamowania ze 100 38,5 m

srednio 10 m/s2

 

cena wersji podstawowej 17 240,- €

 

pozdrawiam

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki K-S Rider- ale co niektorzy juz znaja parametry.Dziwi mnie droga hamowania- bo moj Klekotek w amerykanskich testach wypadl lepiej.

Pozdr. Janek-Klekotek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin dowiedziałeś się ile kosztuje ten konterer?

 

jaki konterner? ja mlody chlopak ale z pamiecia kiepsko. chyba trzeba korzen z zenszenia zazywac (czesciej) :icon_exclaim:

a tu na antypodach nudy na pudy: tylko slonce i upaly. jedyna atrakcja to ogladanie prognozy pogody z polski :crossy: tak ze zlot dukuw na wiosne u seba hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

kilka dni temu kolega "bartolini" pytal o motor z ogloszenia na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1...82+wys%C5%82any

mowil tez ze motor jest po doszc powaznych przygodach

czy uwazacie ze warto interesowac sie motorem po takich naprawach rama jest stalowa wiec wprawiony i dobry spawacz dalbz rade to dobrye zespawac.

motor ma wg sprzedajacego 38 tysiecy km przebiegu wiec szykuje sie duzy przeglad. czy ktos wie ile moglyby kosztowac czesci do niego i jak jest z ich dostepnoscia i czy ktokolwiek moglby sie podjac takiego przegladu kto mieszka w mojej okolicy (nie mysle o sasiadach:-) mieszkam niedaleko łowicza. pytam bo mnie interesuje ten monsterek i jest w moim zasiegu cenowym .PZDR.

jeszcze jedno pytanko: ile moze kosztowac teoretycznie pewny technicznie monster 600 np z tego roku(1998)

 

ten link na gorze juz nie dziala z jakiegos wzgledu wiec podaje nowy

http://moto.allegro.pl/item159894314_ducat...r_600_1998.html

Edytowane przez danielp1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 % pewnego uzywanego nie znajdziesz napewno.

Kiedys motostodola jedwabne miala Monstera 620 I z 2003 roku i sprzedali za 14000- i to byla okazja bo z pewnych rak i pewny stan, maly przebieg 1600 mil.

A tak trzeba miec szczescie, lub kupic od Ducatisti...

Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Elegancko Kulegów !

 

Przyplątałem się tutaj przypadkiem, gmyrając po sieci w poszukiwaniu tego co Wam już serducha rozgrzewa :wink:

Mianowicie po wielu namysłach, niejednokrotnym roztrząsaniu i wielokrotnym skrobaniu się po jajkach wymyśliłem iż CZEGOŚ mi brak. Jednego wprawdzie Cosia mam z którym zazwyczaj radośnie taplam się błocie lub czasem prześlizgnę się na drifcie przez winkiel....Ale zaś to chyba mało jednak.

Z racji w sumie już dość sporego doświadczenia w materii dwukołowej asfaltowej, tym razem kryteria wyboru tego CZEGOŚ wyklarowały się nader szybko - miało być muskularnie, na golasa, dudniąco, żeby "momenty były", i najważniejsze - by było charakterrrrne :)

Obmyślałem różne strategie aż spłynęło na mnie oświecenie - włoska, wyuzdana, kapryśna i grzmiąca Duc-suka z suchym sprzęgłem :cool:

No i Panowie po wstępie pora zwrócić się do Was z jasnym i prostym zapytaniem :

 

Kto mi sprzeda dużego MONSTERA ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chcialem sie jeszcze zapytac , jak to jest z utrzyaniem 749?? Jak to wychodzi w porownaniu do japoncow? Kase na moto powininem miec ( akutalnie mam polowe .. ) tylko co pozniej z utrzymaniem ?? Rozne historie pisza i gadaja , ale zazwyczaj wypowiadaja sie ludzie ktorzy z ducati stycznosci nie mieli ..

 

pozdrawiam.

Edytowane przez aLLy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...