Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Melvin!! :buttrock: Super sprzęt, super zmiany, dużaaaaa kasa !! Gratulacje!!

 

Uwaga, muszę dodać do swoich mods przednie żarówki w lampie - dioda led jako postojowe (demurrage?) plus żarówka H4 12V 100/90W SuperWhite 5900Kelvin :)

 

Piszę to dlatego, że chodzi mi po głowie aby na razie zrobić trochę customingu, ale bardziej co do wyglądu i w przeciągu 2-3 lat kupoić większą maszynkę (SR4?) i dopiero tam powoli ją docierać (a może kupię juz trochę przerobioną - widziałem fajne oferty z Niemiec)

 

Dobre myślenie !!

 

przyszlym tygodniu sie zmobilizuje i cykne kilka dokladnych zdjec - slowo harcerza

 

Trzymam za słowo. Porób proszę zdjęcia szczegółów - np. półki, setów podnóżków, itd.

 

 

Melvin - możesz napisać w dokładny sposób jak zrobić przestrzenne pokrywy pasków - belts covers? Chcę to na dniach zrobić, ale musiałbym wiedzieć dokładnie jak, oraz jakich materiałów używać na wypełnienie wolnych przestrzeni.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobie taki maly off topic ale musze wyznac moja milosc X_X kocham ducati i napewno kiedys stanie u mnie w garazu . Bylem 2 miesiace we wloszech i troche napatrzylem sie na te pieknosci ( wszak , myslalem ze wiecej tych maszynek tam jest ) . Co uwielbiam , przede wszystkim dzwiek :buttrock: , wyglad ... ogolnie cudaaa . Wyzszosc wloszczyzny nad japonczykami moglem zaobserwowac na pewnym skrzyzowaniu .... Staje bandit 600 (chyba ) i monster . Bandit pierwszy ruszal , kierownik wyciska z niego ostatnie soki , maszyna bardzo ladnie sie drze... rusza ducati (seryjne puchy ) ... calkowicie zagluszyl bandita .... poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Duka's mods na dziś:

..... Lusterka CNC Racing z Louisa - CNC Racing Mirrors by Louis

.....

 

Dominik,

czy poza designerską wartością lusterka mają choć odrobinę praktycznych walorów? Rozglądam się za czymś ładnym, ale skutecznym...

moto super.

parę sezonów i mój Trypel będzie miał też tyle przeróbek :buttrock:

 

pzdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
czy poza designerską wartością lusterka mają choć odrobinę praktycznych walorów? Rozglądam się za czymś ładnym, ale skutecznym...

 

Z widocznością było bardzo cienko.... Jednak ostatnio zgubiłem na Torze Poznań wkład w jednym z lusterek i dałem dorobić nowe, panoramiczne. Teraz zdecydowanie się polepszyło. Oczywiście nie jest to widoczność jak w wielkich fabrycznych lustrach, ale przynajmniej nie widzę tylko swoich ramion :buttrock:

W skali od 1 do 10 widoczność określę teraz na 5,5.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tw wyścigówka jest przeprzeprzepiekna: http://www.ducati.com/docs_eng/model06/des...lash/d16_2.html

Mozna się zakochać do szaleństwa...

pzdr

Ano, w kwestii designu, uzytych podzespolow i brzmieniu Ducati rozgniata kazdego japonczyka jak robaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik nie boisz sie ze wkreci ci sie cos (spodnie, sznurowki) w te sprzeglo ? Albo nie daj Boze wpadnie tam jakis kamyczek ?

 

A drugie pytanie to gdzie kupiles te tasmy ktore przykleja sie do rantow felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brutale ma wszystko czego wymaga naked bike..........oprocz V-twin silnika

 

decyzje, decyzje :buttrock:

O rany, obyśmy przez całe życie takie tylko problemy mieli... :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kamyczek nie wpadnie, nie ma za bardzo gdzie. Co do spodni to na sprzęgło przyjdzie jeszcze delkiel, aczkolwiek maksymalnie powycinany wg mojego własnego projektu :P

 

Co do felg - to nie są naklejane zewnętrznie paski. Po pomalowaniu zewnętrznych rantów felg na czarno, L3ft powycinał na ploterze takie czerwone paseczki, następnie je przykleił, a na całość lakiernik położył lakier bezbarwny. W ten sposób paski nie są narażone na uszkodzenie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam znowu po przerwie

Melvin - twoj sprzet jest bardzo fajoski. Widze, że nawel logo DML masz na air boxie - nie zapominasz o szczegolach :P

 

co do zlosliwosci :D i leniuszka - to tbylo tylko z sympatii.

 

A ja dzis sie znowu lzejszy zrobilem - wymienilem klocki z tylu i opony na Pilot Road'y (jak widzialem z DML to chyba najpopularniejsze z gumek do Monsterkow). Przy okazji jeszcze koledzy z serwisu popatrzyli na sprzet i poregulowali to luzy na glowce, to pare innych dupereli - teraz moge sobie spokojniej pojezdzic.

 

zaczynam sie chyba rozgladac za lusterkami - to fakt moga bardzo zmienic wyglad sprzetu.

 

pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin - możesz napisać w dokładny sposób jak zrobić przestrzenne pokrywy pasków - belts covers? Chcę to na dniach zrobić, ale musiałbym wiedzieć dokładnie jak, oraz jakich materiałów używać na wypełnienie wolnych przestrzeni.

 

dominik, skoro to masz w planie na najblizsza przyszlosc to wygrzebalem stare zdjecia z dnia gdy zainstalowalem pokrywy paskow

 

tak wyglada oslona w katalogu

 

a tak wyglada zainstalowana na motorze:

 

sdjecie 1

 

sdjecie 2

 

 

to sa 2 cf ramki z przymocowana od wewnatrz aluminiowa siateczka. jezeli masz jakies szczegolowe pytania to powiedz i w miare skromnych mozliwosci odpowiem

widzialem tez na DML ze faceci odcinali ta fabryczne zewnetrzna strone oslony i przymocowywali od wewnatrz plexi a pozostaly kawalek oryginalnego plastiku malowali na czarno. ma to co mowie dla ciebie sens?

 

jakie masz tylko pytania - wal smialo. ja manualnie nie umiem nic zrobic ale wiem troche o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, w kwestii designu, uzytych podzespolow i brzmieniu Ducati rozgniata kazdego japonczyka jak robaka.

 

z brzmieniem sie zgodze ale z reszta to sie troche zagalopowales, entuzjasto :P

co do design - to rowniez rzecz gustu i trudno wszystkie motory ducati nazwac piekne

a co do technologi, podzespolow jak i niezawodnosci to japonskie motocykle nie maja sobie rownych; fakt to jest niezaprzeczlny

 

.........ale my na to i tak przymykamy oko i dalej kupujemy kochamy nasz wloski zlom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dam sobie z tym radę :D

 

 

to powodzenia, panie slodowy :P

 

 

...co jest użyte jako wypełnienie otworów - cienka siateczka aluminiowa...

 

pomysl moze o przezroczystym cienkim plastiku - wtedy bedzie wyraznie widac pracujace paski........a o to przeciaz chodzi

 

Rizoma robi cos takiego tyle ze z aluminiowa ramka

 

fotka oslony paska by Rizoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...